Nick406 Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 Na tohle jsme narazil na cestách taková raritka.... Citovat
Háček Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 no co mi víme třebas to má pod kapotou 4,2 Turbodýzl z audiny , plus vysokonapěťový pohon , tudíž by tam měl mít 4,2 TDi Hybrid Citovat
Landys75 Odesláno 26. únor 2015 Odesláno 26. únor 2015 vtipný to je a pod samolepkama, jsou díry do kufru to používá v létě jako klimatizovaný zavazadlový prostor :-D Citovat
dusan2 Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 (upraveno) Na fcb sa velmi nevyznam ale syn mi ukazal par skvostov tak to tu davam https://m.facebook.com/januszetuningu?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.sk%2F&_rdr Upraveno 28. únor 2015 uživatelem dusan2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. únor 2015 Odesláno 28. únor 2015 ta 307 SW s tim mega kridlem z 18.ledna Citovat
Aceman206 Odesláno 3. březen 2015 Odesláno 3. březen 2015 To fáčko to je na to nemůže na technické projít Takhle zbytečně přeplácat auto fuj fuj fuj Citovat
Feedo Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 (upraveno) Über Coupé Upraveno 4. březen 2015 uživatelem Feedo Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 Feedo : To snad musi byt Photoshop ne Citovat
Feedo Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 (upraveno) Nevím, je to z FB stránek. Ale teď když na to koukám, fakt to vypadá na photoshop. Zaplať pánbů :-) Upraveno 4. březen 2015 uživatelem Feedo Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 svetla golf - lista narazniku z nejakecho croseru Citovat
dusan2 Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 Na tu multiplu ani neexistuje ziadny vyraz. Sorry minimaxa . A toto je zas fablicia. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 No to si děláš.... co to má bejt? :D No jen jestli to všechno není z Dacie :D Citovat
Nick406 Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 (upraveno) Taky trochu zajímavý....z Feldy do Fabie a z Fanouša zase někdo šel do Octavie a to dokonce RS jak to vypadá a někomu se zase zalíbil Megane a někdo zase občas vykoupí celej supermarket. Upraveno 4. březen 2015 uživatelem Nick406 Citovat
Nick406 Odesláno 4. březen 2015 Odesláno 4. březen 2015 Ovšem tohle už je ze samotnýho pekla http://img442.imageshack.us/img442/6821/782006003bg2.jpg Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.