Krt€K Odesláno 18. listopad 2016 Odesláno 18. listopad 2016 V 16. 11. 2016 at 6:23, PítrR napsal: Tak to sem byl v Košeticích na pumpě. Tankuju tam naftu bez řepky, matně si na to přes tu bolest pamatuju. Sakra chlape, v kolik hodin to vstáváš? Když jdu na ranní, tak ve čtyři :-D No, já tam kdysi tankoval benzín a auto se na to moc netvářilo... kromě toho čistou naftu maj i v Pejru u Euro Oilu :-) a mám ti dojem, že i levnější. Citovat
Ferry Odesláno 18. listopad 2016 Odesláno 18. listopad 2016 V 11/16/2016 at 8:54, Aceman206 napsal: Hele moje auto A dneska jsem jel za tebou z Jarova do Malesic, blikal jsem, ale nic, troubit jsem v tom provozu nechtel Citovat
radim.1008 Odesláno 23. listopad 2016 Odesláno 23. listopad 2016 Tak jsem se dozvěděl, že Veverka jezdí nakupovat v sobotu do Makra v HK. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
Weri 605 Odesláno 23. listopad 2016 Odesláno 23. listopad 2016 Je tohle někdo z klubu..? Fotka blbá, ale na dveřích velký znak... Jinak žádný menší to nemá... Citovat
KoudaK Odesláno 23. listopad 2016 Odesláno 23. listopad 2016 Radim.1008 - tak někde ty oříšky musí před tou zimou nabrat.. A po stromech už asi lozit nebude... Citovat
Veverka Odesláno 23. listopad 2016 Odesláno 23. listopad 2016 (upraveno) před 17 hodinami, radim.1008 napsal: Tak jsem se dozvěděl, že Veverka jezdí nakupovat v sobotu do Makra v HK. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Všechno popřu! Náhoda Upraveno 23. listopad 2016 uživatelem Veverka Citovat
OK406 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 Dnes jsme při cestě z Č. Budějovic mezi Křivonoskou a Chlumcem potkal v protisměru černou 407 SW s černým matným lvem ve znaku. Že by Chozeluizskuner? Jel jsem klukovo 106. Citovat
Stejsn Odesláno 4. prosinec 2016 Odesláno 4. prosinec 2016 Já ve čtyři potkal na Lukách Oddieho s rodinou a když jsem mu řek Čau Oddie, koukal skrz mě a pak šel beze slova dál. Tak nevím, možná jsem průhlednej. Citovat
oddie Odesláno 4. prosinec 2016 Odesláno 4. prosinec 2016 Ježiš sorry, ale toho si teda vůbec nejsem vědom. Já teda obecně si lidí kolem nějak moc nevšímám a často tak někoho přehlídnu, ale že bych i přeslech, to je teda ostuda, to se omlouvám. Citovat
Schreek Odesláno 9. prosinec 2016 Odesláno 9. prosinec 2016 Dneska sem při nákupu stromečku potkal Bohouše maskovaného v osmikolové cisterně s peletami, škoda, že neměl čas a musel letět snad někdy jindy bude víc času Citovat
KoudaK Odesláno 13. prosinec 2016 Odesláno 13. prosinec 2016 Teď jsem potkal na Svobodaku Hurvajze s Medvědem... Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. prosinec 2016 Odesláno 27. prosinec 2016 Pocernickej Albert, klubova podlozka spz. ridicka zralejsiho veku???? nekdy tesne pred vanoci kolem poledne.... Proste stribrny 307cc... nejde mi sem z mobilu vlozit obrazek kvuli nedostatku pameti. nechapu, fcb, a dalsi fora v pohode funguji.... tady kdyz sem vlezu tak vkladam 1 prispevek petkrat a uz me to stve........ Citovat
Stifler Odesláno 5. leden 2017 Odesláno 5. leden 2017 Dneska před 16. hodinou v Jilemnici na Masarykově náměstí 407ička s klubovou samolepkou na víku zavazadelníku. Typuju to na někoho od Štajgrů. Citovat
stajgrpavel Odesláno 5. leden 2017 Odesláno 5. leden 2017 (upraveno) No jasně že jo :-) jsme se přemístili do Sklípku za lyžárnou :-) Upraveno 5. leden 2017 uživatelem stajgrpavel Citovat
Guest StibTo Odesláno 6. leden 2017 Odesláno 6. leden 2017 Dnes okolo 18h vcházím do Billy v Praze 9 a slyším "čau StibTo !" ... no .. nejdřív jsem ho teda nepoznal ... ale byl to @rocada Nakonec jsme se ve vchodu do krámu asi na 20 minut zasekli a dobře pokecali Citovat
vendelinek Odesláno 6. leden 2017 Odesláno 6. leden 2017 To jste jim tam pěkně vyvětrali ,20 minut stát ve vchodu ,mě tady stačí, aby mi prošli dva po sobě a už mam vevnitř jak venku Odesláno z Samsung J 5 Citovat
Milan+ Odesláno 6. leden 2017 Odesláno 6. leden 2017 Před hodinou, StibTo napsal: Dnes okolo 18h vcházím do Billy v Praze 9 a slyším "čau StibTo !" ... no .. nejdřív jsem ho teda nepoznal ... ale byl to @rocada Nakonec jsme se ve vchodu do krámu asi na 20 minut zasekli a dobře pokecali Jenom 20 minut? rocada ví Citovat
Guest StibTo Odesláno 6. leden 2017 Odesláno 6. leden 2017 Tam se ty dveře stejnak netrhly ... Citovat
rocada Odesláno 7. leden 2017 Odesláno 7. leden 2017 Luftovalo spousta nakupujících a na nás pěkně táhlo Citovat
Stifler Odesláno 8. leden 2017 Odesláno 8. leden 2017 V 5. 1. 2017 at 18:27, stajgrpavel napsal: No jasně že jo :-) jsme se přemístili do Sklípku za lyžárnou :-) Tam jsem se byl najíst snad jen jednou a to čerstvě poté, co to otevřeli po rekonstrukci. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.