Guest Scratch Odesláno 30. květen 2015 Odesláno 30. květen 2015 tak jsem dneska pri cumende na Ruzyni potkal Katu 517. Taky se asi sla kochat pristavajicima a startujicima letadelkama. Musim uznat ze to hovadko od Fly Emirates ma teda zvoucek Citovat
Aluška Odesláno 30. květen 2015 Odesláno 30. květen 2015 Dneska kolem 11:30 Jihlavská Brno kolem krchova, poskakující v koloně sedan 407 s SPZ B....1755 s klubovou nálepkou na zadku. Kdopak to byl? Šla jsem pěškobusem po chodníku Citovat
Šalda Odesláno 30. květen 2015 Odesláno 30. květen 2015 Tím časem sem tama jel i já s krabicou, ale mě jsi asi neviděla Citovat
Aluška Odesláno 30. květen 2015 Odesláno 30. květen 2015 eeee neviděla budu příště koukat ještě líp Citovat
Šalda Odesláno 30. květen 2015 Odesláno 30. květen 2015 Já se dneska nedíval vůbec, spíchal sem s bráchem pro auto Citovat
Medvěd Odesláno 31. květen 2015 Odesláno 31. květen 2015 Dnes v 15.30 viděn v cukrárně u Radky S. v Hustopečích Hurvajz. Citovat
Stifler Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 V Hustopečích jsem byl minulé úterý. Kdybych věděl, že tam má Radka S. cukrárnu, tak bych se stavil, takhle jsem zavítal jsem k místnímu vyhlášenému řezníkovi. Citovat
SV 24 Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 sobota R10 dopoledne v 10:00 směr Ml.Boleslav jsem potkal Mobyho. Předjížděl jsem ho v 508 RXH a zablikal varovkama... asi si nevšiml Citovat
Guest Scratch Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 ted kolem 12:30 jsem v HoPo na Chvalech potkal stribrnou 607 4AH se starsima klubovejma podlozkama, sedel v ni takovej vlasatec, kterymu snad v hlave bouchnul fen. No na troubeni, predjeti ani zamavani nereagoval, a jeste v podstate projel kolem me, kdyz jsem parkoval u baraku, takze asi ani nevi jaky ma podlozky...... Citovat
radyn91 Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 KDopak se dnes proháněl po Jihlavě kolem 11:30? Citovat
elton Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 (upraveno) Dneska se u mě v krámě ukázal Myšak, skvěle jsme si pokecali. Jsem rád, že jsem poznal dalšího klubáka z okolí Upraveno 2. červen 2015 uživatelem elton Citovat
Medvěd Odesláno 1. červen 2015 Odesláno 1. červen 2015 Elton s Myšákem jsou jistě zajímavé holky (pokecaly ... ) Citovat
Namor74 Odesláno 2. červen 2015 Odesláno 2. červen 2015 (upraveno) V Pátek 29.5 šedá 607 RZ 6U3.... klubová samolepka vlevo pod víkem kufru. ,,Prchnul" ze stíhacího souboje na kruháči v Chocni (ale držel jsem se asi dva kilometry...) Upraveno 2. červen 2015 uživatelem Namor74 Citovat
Kata517 Odesláno 2. červen 2015 Odesláno 2. červen 2015 tak jsem dneska pri cumende na Ruzyni potkal Katu 517. Taky se asi sla kochat pristavajicima a startujicima letadelkama. Musim uznat ze to hovadko od Fly Emirates ma teda zvoucek Potvrzuji ... jojo, taky jsme se šli kouknout .. to byla paráda tedy .. škoda že bylo tak hnusné počasí Citovat
radim.1008 Odesláno 4. červen 2015 Odesláno 4. červen 2015 Na Peugeot Emotion day ve Vysokém Mýtě potkán AKCZ. Skvělé odpoledne mezi Peugeoty. Citovat
Béďa Odesláno 4. červen 2015 Odesláno 4. červen 2015 Tak vy se srážíte v Mejtě a nedáte ani echo? Drzost! Citovat
Vena garážmistr Odesláno 7. červen 2015 Odesláno 7. červen 2015 Včera cca 19.20 menší červený s bílou střechou a na horní hraně zadního okna klubová nálepka za volantem mladší kluk.Já jsem byl maskovaný busem č. 261 u zastávky Blatov. Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. červen 2015 Odesláno 7. červen 2015 To byl Kuba 306 306 cervena tridver a bile kola a strecha Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.