Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijmeme zpět Komisar ?


OK406

Přijmeme zpět Komisar ?  

  1. 1. Přijmeme zpět Komisar ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jsem pro demokracii, jak OK406 píše. Takže, když se komisař rozhodll že nick tady zruší a odejde a mazal a mazal, tak ať nečeká, že ho s otevřenou náručí přijmeme.

Je plnoletý a za své jednání zodpová on a pouze on. Možná dokázal mnoha lidem pomoc, tak jako dokázal i mnoho lidí naštvat - za své jednání si může sám a nemá cenu porovnávat, jestli je lepší "Franta" nebo komisař.

Jednou byl nick "komisač" vyloučen a je to precedens. Tj, pokud bych v budoucnu tady udělal něco ošklivého, vzali byste mě zpět ? A kdyby to pak udělalo dalších 500 lidí ? Pak bychom se vrátili k té demokracii.

Jsem konzervativní člověk a komisař zaútočil na něco, co považuji za své útočiště. Jeho čin byl promyšlený, připravovaný, vypočítaný a maximálně zákeřný.

Z tohoto důvodu jsem proti jeho návratu.

... ne nadarmo se říká : "Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni se chovali k tobě"

Howgh !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu OK406, že se snaží pomoci svému kamarádovi, který mnoha lidem pomohl. Mně třeba taky poradil, ale "nesedí" mi dvě věci. Tou první je ta, že o to nepožádá na "férovku" sám Komisar a ta druhá je to co napsal dixi v době, kdy se za něj OK406 bral.

Původně zaslal: dixi

takže jak komisar tak dixi ukončil členství

dá se to přeložit takhle: když není okamžitě po mém, tak je konec?? Nebo se pletu?

Edit: hlasovat nebudu

[upravil dne 29.8.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svou odpověď jsem uvedl již zde: a nehodlám na ní nic měnit. Co se týče ankety, je jasné jak dopadne - většina stejně hlasovat nebude. Je to přesně lobbystická skupinka, jak někdo napsal - na stejném principu fungují všechny "petice" a podobné věci, které se dají zneužít (a často také zneužívají) k prosazení zájmu pár semknutých proti mlčící většině.

Co mě ale značně zaráží a neskutečně štve je, jak si stále berete do huby demokracii, a vy sami ji respetujete jen v případě, že se vám to hodí! Máte zde demokraticky zvolené zástupce odpovědné za chod klubu, ale jakmile se zrovna vám osobně něco nehodí do krámu, hned popíráte mandát těchto zástupců, že to není žádná demokracie, že že je nutné o všem hlasovat. Vážení, na to aby se o všem hlasovalo, není třeba žádné vedení, jenže on by pak ten klub poněkud nefungoval, víme? A ono vedení, zvolené na nějaké funkční období, nemá za úkol hájit zájmy pár nejhlasitěji vykřikujících, má hájit zájmy pokud možno všech členů, a když se nemůže zavděčit všem, tak většiny. Pokud pochybujete o demokratičnosti vedení, odvolejte jej! Sami můžete kandidovat, tak se předveďte, jen do toho! Já budu osobně jen rád, když to povedete lépe - jenže mít v programu jen návrat komisaře je přiznejme si poněkud málo, a cokoliv dalšího by bylo moc práce, že?

Komisař OPAKOVANĚ A ZCELA ÚMYSLNĚ poškozoval toto fórum, šanci na nápravu dostal celkek 3x a pokaždé ji jenom ZNEUŽIL. Jeho přínos tomuto fóru je minimální, neb všechno smazal, a zůstaly jen škody způsobené rozbořenými tématy. Plus neustále se opakující zakládání nových témat glorifikujících dotyčného, především od těch zaslepených "kamarádů" zcela neschopných pohledu i z té druhé strany. Vážení, když už jste s dotyčným takoví "kamarádi", mnohem lépe byste udělali, kdybyste mu pořádně vysvětlili, že se má konečně začít chovat jako normální dospelý člověk, a ne jako uražený pubertál - místo toho, abyste jej v těchto ublíženeckých postojích vydatně podporovali, jnako to předvádíte dnes! Chyba není ve fóru, chyba je především v onom člověku říkajícím si "komisař".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsi stejně myslím že by mohl dostat další šanci,však už příspěvky nejdou mazat,tak o co tady jde?Vždycky když mohl tak nám pomohl a nebyl to nějaká kecka co jenom tak plachá.... a forum je snad o tom pomoct ostatním nebo ne?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nejdou mazat příspěvky je ale systémově velká chyba, a bylo to nouzové řešení. Toto omezuje zbylých několik tisíc členů v užívání fóra - např. ve zneplatnění či smazání neaktuálního inzerátu, editaci názvu již vyřešeného dotazu aj. Kvůli jednomu *** jsme takto postihli několik tisíc poctivých a rozumných, kteří za to nemohou. Takže osobně jsem pro vrácení nikoliv "komisaře", který to tu OPAKOVANĚ poškozoval už tolikrát, že si žádnou další šanci nezaslouží, ale jsem pro vrácení možnosti editace příspěvků, abychom nepoškozovali zbylé uživatele!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Ještě je tu mimo lobbování taky možnost demonstrovat před sídlem sdružení :)

[upravil dne 29/8/2007 Fusion]

Jasně, přijeďte, Medvěd vás určitě rád uvidí :) Ale nezapomeňte tu demonstraci předem nahlásit na příslušný ÚMČ či MHMP - nevím přesně, nikdy jsem žádnou demonstraci neorganizoval, ale tuším, že něco takového by se mělo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

..Toto omezuje zbylých několik tisíc členů v užívání fóra - např. ve zneplatnění či smazání neaktuálního inzerátu, editaci názvu již vyřešeného dotazu aj. Kvůli jednomu *** jsme takto postihli několik tisíc poctivých a rozumných, kteří za to nemohou....

Má pravdu, předsedo... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fusion

Ještě je tu mimo lobbování taky možnost demonstrovat před sídlem sdružení :)

[upravil dne 29/8/2007 Fusion]

Jasně, přijeďte, Medvěd vás určitě rád uvidí :) Ale nezapomeňte tu demonstraci předem nahlásit na příslušný ÚMČ či MHMP - nevím přesně, nikdy jsem žádnou demonstraci neorganizoval, ale tuším, že něco takového by se mělo ;)

Třeba by ale pak měl víc místa k parkování kdyby tam byl pořádnej rozruch :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Fusion

Ještě je tu mimo lobbování taky možnost demonstrovat před sídlem sdružení :)

[upravil dne 29/8/2007 Fusion]

Jasně, přijeďte, Medvěd vás určitě rád uvidí :) Ale nezapomeňte tu demonstraci předem nahlásit na příslušný ÚMČ či MHMP - nevím přesně, nikdy jsem žádnou demonstraci neorganizoval, ale tuším, že něco takového by se mělo ;)

Třeba by ale pak měl víc místa k parkování kdyby tam byl pořádnej rozruch :D

tak do toho jdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se z příspěvku snaží někteří udělat ,,grotesku". I to je projev. Každý, ať projeví svůj názor, jak uzná za vhodné. Nikoho jsem ani nenapadl a ani neurážel, tak to samé očekávám od druhých.

Třetí možnost v hlasování není. Psal jsem to, jelikož jsem napsal jen dvě možnosti a zjistil jsem, že jsou tři ale to prý nejde smazat (třetí) možnost. Pokud vedení v tuto chvíli uzná za vhodné tento můj příspěvek uzavřít, tak na to má samozřejmě dle stanov P-C právo. Výsledek zůstane takový, jaký v tu chvíli je. A názory členů pak můžou být různé na to. Děkuji všem, kteří se zúčastnili hlasování ať pro či proti a nebáli se říci svůj názor na danou věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobná poznámka - hlasování o těchto věcech nepřísluší ani řádným členům, je prostě odpovědností vedení, takže ankety od uživatelů fóra nejsou moc relevantní. Můžete oslovit 20% z členů a požadovat svolání členské schůze-))

Ne to není výsměch, ale kdo nevidí do toho, kolik to stálo admina úsilí a navíc, jak psychicky zvláštně Komisař působil, nemá k tomu co říct.

Navrhuji to ukončit a zamknout, vedení o tom paralelně hlasuje a dá vědět závěr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulosti jsem se také nejednou bral za comeback Komisaře. Zbytečně. Pro názornost uvádím část mailu, který jsem od něj včera obdržel:

telefon je tabu

forum je tabu

pomoc někomu je tabu

rada pro někoho je tabu

meil je tabu

skončil komisar i dixi už nejsem členem PClubu

tento meil budu míti ještě chvíli pak konec měl jsem jej jen pro tebe jinak starý zustává co mám

ale není jisté zda-li ti bude odpovězeno

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Myslím, že toto hovoří za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2OK406: Prosím tě, tahle tvoje iniciativa byla čistě soukromá, nebo si svoji snahu konzultoval s Komisar/dixi?? Přijde mi to, že o tvoji pomoc a nějaký návrat vůbec nestojí, nebo ho opět vykolejilo to negativní ovzduší. Je otázkou, pokud by vedení P-C na tuto anketu dalo a přístup by mu povolilo, jak dlouho by trvalo, než by Komisar/dixi - ho něco opět naštvalo a zareagoval by zase tak, jak už pomalu jeho zvykem. Nemáš pocit, že fakt platí, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán??

Edit: myslím tím, že nakonec můžeš sklidit nevděk i od toho, komu si chtěl pomoci.

[upravil dne 30.8.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

V minulosti jsem se také nejednou bral za comeback Komisaře. Zbytečně. Pro názornost uvádím část mailu, který jsem od něj včera obdržel:

telefon je tabu

forum je tabu

pomoc někomu je tabu

rada pro někoho je tabu

meil je tabu

skončil komisar i dixi už nejsem členem PClubu

tento meil budu míti ještě chvíli pak konec měl jsem jej jen pro tebe jinak starý zustává co mám

ale není jisté zda-li ti bude odpovězeno

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Myslím, že toto hovoří za vše.

Ve světle těchto událostí se obávám, že jakékoli debaty na toto téma již nemají smysl. Komisař se rozhodl sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo: iniciativa není v žádném případě soukromá. Nevím, jak mohla tato myšlenka jen vzniknout a ani ve snu mě nenapadla. Ano, jednal jsem s ním několikrát a to jak emailem, tak na komorně-pracovním minisrazu, kterého se Ladman nezúčastnil, a ani minisrazu. Viz moje příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...