Přejít na obsah

Ladman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  666
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli Ladman

 • ID člena 6916
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  České Budějovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Loňskou situaci jsem popsal a letošní zatím nemohu, jedeme až v půlce července. Opět přes Srbsko a přes Tompu. Pokud by byla zacpaná i ta, vezmu to přes Bajmok. Rumunskem jsem se vracel jednou zpět asi před osmi lety a stačilo. Až bude hotová celá dálnice z Nadlacu až k Černýmu moři, taky tudy začnu jezdit. Ale to bude pár let ještě trvat...
 2. Už přes 2 týdny jsme doma. Cesta cca 24 h včetně 1.5 h "spánku". Foto pouze rodinné.
 3. to wojtěch: tak hranice všechny v pohodě. Tompa tam 0.30 h, zpět 10 min. Kalotina tam 1 h, zpět 40 min.
 4. Až bude souvislá dálnice z Pitešti do Nadlacu, taky budu jezdit přes Rumunsko. Zatím jsem to jel jednou v roce 2009 a nic moc. Jen Ruse - Nadlac 13 h bez delší pauzy včetně čekání na obchvatu Bukurešti.
 5. Letos jedu autem po osmé a nejvíc otravují vždy Maďaři při cestě zpět. Srbové jsou vždy v poho.
 6. My jedeme tuto sobotu, taky do Sv. Vlasu, a to přes Srbsko. Front se nebojím, jedeme jako vždy přes Tompu.
 7. Jo Oldo máš recht. Rusáci maj do Turecka a Egypta od Putina zákaz, Evropani se do Egypta a Tuniska bojí, někteří i do Turecka a Řecka. A Chorvatsko je drahý a za moc nestojí.
 8. Tak mi Booking.com oznámil, že mi rezervaci v Ravdě ruší, že prý nějaké komplikace mezi majitelem a pronajímatelem objektu. Tak nakonec jedem do Svatýho Vlasu, kde jsme byli asi před 16-ti lety, ale do jinýho hotelu.
 9. to Martin 1981: tak co letos България? Já už mám rezervaci apartmánu v Ravdě na poslední dva týdny v červenci. Nejspíš pojedem zase přes Srbsko, 13-ti km úsek dálnice Crvena Reka-Čiflik je zprovozněn a v létě by už měla být i dálnice z Pirotu přes Dimitrovgrad až na hranici. Rumuni se s tím nějak loudaj, úseky co měly být dokončeny do léta nejspíš nestihnou.
 10. Ceny v resortech jako Slunečný, Zlaté písky, ap. jsou vždy vyšší oproti městečkům, kam jezdí i vnitrozemský Bulhaři. Ti do resortů moc nejezdí. Jinak carevička na pláži 2,5 a gevrek 2 leva. V hospodě pivo od 2 leva, kebabče a kjufte od 1,8 leva. Polívka 1,8, caca 2, musaka 3,5, šopák okolo 4 a djuner 5 leva. Jinak komplet večeře pro 2+2 v různých hospodách každý den včetně pití od 30 do 40 leva max. Já se už resortům vyhejbám, mám radši klidnější lokality. Příští rok mám v plánu Kranevo a přes Rumunsko (už bude dokončená dálnice, krom úseku přes Karpaty).
 11. Tak hlásím příjezd, dorazili jsme ráno po páté, doba jízdy 20,5 h. Cesta bez problémů a zdržení. Kalotina 5 minut, Tompa taktéž. Jel jsem to durch, spát se mi nechtělo.
 12. Děkuji. Dnes jsou největší vlny za celou dovolenou (červená vlajka), tak ještě budem cca hodinu na pláži (ještě že tu chytám free wifi) a ráno valíme.
 13. My odjíždíme zítra ráno a jedu i zpět přes Tompu. Jak vypadá dálnice z Burgasu na Sofii a z Niše do Bělehradu, neopravuje se někde?
×