Jump to content
  • Current Donation Goals

Co se stalo s mým příspěvkem?

Pepito

Recommended Posts

To se teda divím. Bez jakéhokoliv vysvětlení je mi odstraněn příspěvek. Jak mám asi tak vědět že je to nějaký fakeňůs? Prostě mi to známý poslal a chtěl jsem se o to podělit s ostatními a znát názor ostatních. Takto se to už nedozvím. A to že se v Německu něco děje jsem slyšel už dřív. Ne nadarmo se říká "na každém šprochu, pravdy trochu". :myslim

P.S. A je docela zajímavé že mám docela často problém jen s Tebou a s jinými moderátory ne. :myslim

Ale pokud Ti tady na klubu vadím, tak to klidně napiš a já se kvůli Tobě po 17ti letech odhlásím. :papa

@Pepito na rovinu jseš tady dost dlouho aby jsi věděl že politiku sem nechceme nikdo tahat. Myslím si že jsi i párkrát narazil díky řekněme tomu že leckdo mohl říct že už je to dost politika Tvůj příspěvek. A přiznám se že jsem měl sto chutí Tvůj příspěvek nahlásit ke kontrole protože ano to co tam bylo popsané se do určité míry děje ale už kdysi dávno někdo z moudrých lidí kdo tady ( na peugeot clubu) lajnoval hřiště byl tak prozíraví že do pravidel zakotvil že se zde nebude politika probírat. A troufnu si říct že tam by se to velmi rychle v politické dohadování zvrtlo a to tady nechce nikdo možná že si to někdo může vykládat tak jakože tady chceme " cenzurovat " nebo nejsme dost demokratičtí aby zde lidé mohli vyjadřovat svoje názory pokud to tak někdo chce nazývat tak ať to tak nazývá ale pravidla jsou v tomto směru jasně daná.  A moderátoři seknou přes prsty každého kdo s tím začne. A tak je to dobře.  Ber to tak a poprosil bych o to i ostatní že sem lidi chodí když si chtějí odpočinout od běžných starostí a spousta lidí to tady bere jako jedno z mála APOLITICKÝCH míst které ještě na světě jsou. 

Vytesat.. osobně mi vadí i politický vtipy.. 😅, nehodnotím je, přehlížím..

Pepito, drahoušku.., máme tě rádi.. 🥰 nemyslím si, že by to bylo od Radka osobní.. prostě příspěvek někdo nahlásil a moderátor, kterej ke hlášenkám přišel jako první, tak ho prostě skryl.., udělal by to i Péťa i Pavelu.., od toho tu jsou... 💪

Nejsi jediný, jen tím, že se to poměrně rychle řeší/skrývá i jiným, tak to nevidíš a tudíž nevíš.. 😊

@Pepito základ je ověřit si informace z více zdrojů a ne přeposílat všelijaká zvěrstva z jakýchkoliv pochybných serverů nebo TikToku :mrk

Co se týká politiky, tak bude důrazně odstraňována, protože politické hádky jsou to největší zlo všude kde se objeví - hospoda, když se nesejdou přitakávači (většinou končí rvačkou:bacha), na rodinné sešlosti (taky bych jí někomu občas třísknul :aut ) a na diskuzním fóru to končí BANy a odcházením uživatelů a to prostě nechceš...