Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Meziplyn


ozzy56

Recommended Posts

tak jsem si kliknul na poučení, jak řadit meziplyn , známý autonovinář rozebírá postupné úkony při řazení z trojky na dvojku, takže sešlápneme spojku, vyřadíme TROJKU do neutrálu a pustíme spojku, přidáme plyn, sešlápneme spojku a zařadíme TROJKU 😲😯--tohle fakt nedám 😂, dál jsem už neměl sílu se nechat oblbovat :roker  https://www.garaz.cz/clanek/videa-skola-rizeni-zapomenute-umeni-meziplynu-jak-na-nej-a-kdy-a-proc-ho-pri-rizeni-ne-davat-21008814#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest199_novy_box_firmy_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že si to po sobě nepřečte třeba někdo tady na klubu beru už jako normální, ale že nezkontroluje svůj výtvor někdo, kdo ,,vyučuje'' ostatní, jaksi nemůžu zkousnout, prostě nejde mi pochopit , že toho člověka dávno nevyhodili pro neschopnost, další trubec v televizi ukazuje, jak se dolívá chladící kapalina do expanzky--poleje přitom všechno okolo nádobky 😯, ale nic se neděje, bere se to jako normální postup, třeba režisér neřekne--debile, takhle to nemůžeme pustit do televize, natočíme to znovu..., neee, nic takového se nestane..., nejvíc mi vadí ten nezájem ostatních něco řešit :roker

já už budu hodný klucíí, už jsem se vykecal, když zase přečtu nějakou krávovinu, nechám si ji pro sebe 👍

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to sem klidně dej zas nějakej takovej výtvor. Hele třeba to pomůže někomu odsud že informace z článku bude brát vážně a tady mu to díky tomu že to Ty najdeš a usoudíš že to je pikačovina pomůže si uvědomit co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza Červenka je absolutní TOP mezi motoristickými novináři. Honza Koubek taky dost dobrý. Asi bych mu neměl za zlé, že se ukecl/upsal a místo slova dvojku napsal trojku. A jestli někdo z těch novinářů v té naší zemičce umí fakt dobře řídit, tak právě Honza Červenka, to že vlastní Caterham CSR snad mluví samo za sebe.

 

 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Mí napsal:

Z vytočené trojky řadit dvojku?

Girolamo Capra to na starém brněnském okruhu se svým BMW předváděl na konci rovinky před Farinkama.... Samozřejmě to šlo 5-4-3-2 s brzdama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, David 106s16 napsal:

Honza Červenka je absolutní TOP mezi motoristickými novináři. Honza Koubek taky dost dobrý. Asi bych mu neměl za zlé, že se ukecl/upsal a místo slova dvojku napsal trojku. A jestli někdo z těch novinářů v té naší zemičce umí fakt dobře řídit, tak právě Honza Červenka, to že vlastní Caterham CSR snad mluví samo za sebe.

 

 

Kde jsi se toulal, že tu tak dlouho nebyl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ já ti ani nevím, já vždycky nakoukl, přečetl, ale nic nepsal. Až teď se mi zdálo, že se těch dvou Honzů musím zastat, čtu je snad už 20 let od dob SPEEDů, Topgearů, Autocaru a Carauta atd...

A asi jsem se i chvilku styděl, dával jsem nějaké fotky od Rosti Prokopa a machroval jsem, že je nikdo ještě nemohl vidět a on je v ten den nasypal všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...