Přejít na obsah

Uživatel
 • Počet příspěvků

  29
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mí

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Děčín
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Vloni jsme letěli A380 do Dubaje s Emirates a protože měli přebukováno, tak jsme dostali business class gratis, to teprve byl zážitek. Business class v A380 je úplně jinej level než v Boeningách Ani v turistické třídě na A380 nemá chybu a s Jumbem se nedá srovnávat. Kdybych si mohl vybírat, bral bych na lety jen A380.
 2. Mí

  WIP Nav Plus

  Tak v mapach 2015-2016 ještě nebyla. Vzhledem k tomu, že aktualizace vychází jen 2x za rok, tak to tak dávno zase není.
 3. Mí

  WIP Nav Plus

  A v Praze je tam i tunel Blanka.
 4. Mí

  Letní dovolená 2007

  Co je to dovolená?
 5. Mí

  Jít do 407 - vaše zkušenosti

  Mám 407 SW 2.0 HDI, jízdní vlastnosti vynikající, pohodlné vozítko, prostě kočár. Ve 40 000km začala bouchat přední náprava, v servisu určili vůle kul. čepů těhlic (oba) a sdělili cenu za jeden cca 1780 Kč. Ptal jsem se proč mi říkají cenu, když je auto ještě v záruce. Odpověď: čepy a táhla jsou spotřební materiál a záruka se na ně nevztahuje stejně jako např. na brzdové destičky, pneumatiky a spojku. Vznesl jsem dotaz na peugeot CR a zde je odpověď: "Podmínky smluvní záruky na osobní vozy značky Peugeot jsou popsány v Sešitě údržby Vašeho vozu. Litujeme, ale musíme Vám sdělit, že dle těchto smluvních podmínek záruka poskytovaná výrobcem nepokrývá výměnu dílu podléhající běžnému opotřebení, které se může měnit v závislosti na způsobu používání vozidla, počtu najetých kilometrů vozidlem, zeměpisné a klimatické oblasti, a jejichž výměna není důsledkem závady. K rozhodnutí zda se jedná o běžné opotřebení nebo vadu, na níž se vztahuje smluvní záruka je zapotřebí prohlídka vozu v autorizovaném servisu sítě Peugeot, jejichž technici jsou vyškoleni k posouzení těchto případů." V sešitě údržby jsou uvedeny opotřebitelné díly "brzdy, pneumatiky,spojka apod." (pod apod. se totiž schová cokoliv). Nezávisle ve dvou autorizovaných servisech mi potvrdili, že mají pokyn uznávat vadu kul. čepů jen do 30000 km, takže výrobce si je asi vědom slabiny na podvozku. Za stejných podmínek a po stejných silnicích jsem najezdil 240000 km s Octavii TDI, má pořád původní díly i tlumiče v naprostém pořádku a odhaduji, že dalších 240000 km ještě vydrží. Proto, kdo chcete 407 na každodenní ježdění po českých silnicích, vemte v potaz, že dost často budete měnit "běžně opotřebované čepy" a možná další díly zhruba každých 40-50 tis. km, což mi připadá trochu divné u vozidla vyšší střední třídy. Pokud ho chcete na občasné pohodlné výlety a leštění a předvádění se, je to úplně ideální vůz.
 6. Mí

  Nemá někdo zájem o auto?

  ....a hrozně rychle se množí... Co se množí????? Nějak nechápu, jsem asi dneska tupoun:D:aut:aut a jsou \"nejhorší ze všeho ...\"
 7. Igrane je špička. Ten tvůj pohled na Igrane od Živogoště mi připomněl, že už se zase blíží léto.
 8. Mí

  Pujceni kol - Passat

  Aby toho Passata nezabavili i s těma půjčenýma kolama.
 9. Mí

  1.6 hdi

  Já jsem si koupil chromovou masku na www.musketier.de. Měli nějakou slevu přes e-bay. Na ebay byly minimálně 2 druhy. Jinak třeba v Praze u AV Caru o žádné masce nevěděli, ale koncesionář u nás Grobár je za cenu okolo 5000 Kč montuje.
 10. Mí

  1.6 hdi

 11. Mí

  Řidička ????

  Koukněte sem http://www.liveleak.com/view?i=784973c15e
 12. Mí

  1.6 hdi

  A to ti tam dá za těch 8000 motor 2.0 HDI (má taky 140 koníků), nebo si před tu 1.6 klekne a pěkně ji poprosí, když ji nechce čipovat?
 13. hehe, ja nerozumim nicemu, takze jdu pro brcko a zvejkacky, to proste pujde!!!:DHele neblbni, zalepiš tu dirku žvejkou a ucpe se odvzdušnění a pak to bude dělat bubliny:D:D:D:D (No pro jistotu jsem tam napsal upozornění) [upravil dne 19/12/06 Radek Hurvajz] Právě o ty bubliny jde, to jste nikdy neslyšeli o bublinkové paměti?
 14. Mí

  Benzín nebo Nafta

  Benzín patří do zapalovačů.
 15. Mí

  Zimní pneumatiky

  205/55 Goodyear Ultragrip - maximální spokojenost
×
×
 • Vytvořit...