Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak byste dopadli Vy?


Medvěd

Recommended Posts

Pochopils tu otázku 10? Odbočování vlevo před tramvaj a podle nich máš přednost před tramvají? Tramvaj sice jede z pěší zóny, ale jiná značka tam není - já bych automaticky dával přednost

Jinak jsem měl 4 chyby, ale spíš nepozorným přečtením (třeba parkování v zóně v sobotu jsem nepostřehl, že je zpoplatněno je ve všední dny a bral jsem to tak, jak to je po celý Praze ...) a samozřejmě nějaký změny v pohledu na cyklouše.

 

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také 3, a také nechápu tu tramvaj, nějak tam nevidím z mého pohledu značku, která by to upravovala. Pak to Z, no, já to znám jen jako Z v trojúhelníku, tak mě dostalo to kolečko a pak zase tramvaj xD

No, jsem zase chytřejší. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mel jsem 2 chyby. Cyklistu, co vyjizdi z cyklopruhu bych s klidem omezil a jeste neco s ohledem na cyklouse a jejich debilni superprava. Nechapu, proc kdyz pumpicka meni pruh a vyjizdi ze svyho, tak proc ji mam jako ridic v normalnim pruhu doprdele delat misto a neomezit ho? To snad ma bejt sakra jeho starost kdyz meni pruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri - a nebyla by to ostuda přiznat, že učitelka autošúle v některých otázkách tápe? Nicméně věřím, že Ty - podobně jako kdysibráchův skautský vedoucí Ondra Horázný - máte předpisy i jejich případné inovace v malíčku. 

Jak jsem psal, já měl krom té tramvaje jen z mého pohledu drobnosti. A stejně bych tý tramvají přednost dal 😀

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Junior mě překvapil. 

Ve všech důležitých otázkách cajk, celkově asi 5 chyb, což mi - vzhledem k tomu, že papíry nemá - přišlo hodně dobrý. Tramvaj z pěší zóny by ale i on pustil a i on, coby momentálně cesty brázdící pumpička, se pozastavil nad tím, proč by cyklouš při opouštění cyklopruhu měl mít výhodu před souběžně jedoucím autem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

Junior mě překvapil. 

Ve všech důležitých otázkách cajk, celkově asi 5 chyb, což mi - vzhledem k tomu, že papíry nemá - přišlo hodně dobrý. Tramvaj z pěší zóny by ale i on pustil a i on, coby momentálně cesty brázdící pumpička, se pozastavil nad tím, proč by cyklouš při opouštění cyklopruhu měl mít výhodu před souběžně jedoucím autem. 

Nedávno jsi tu vysvětloval co považuješ za pumpičku,takže mladý jezdí tím stylem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd možná protože se sem se zúčastnila výběrka a viděla sem z celý ČR asi 500 návrhů na nové otázky, tak tu chybu nemám... 😂 ale to je fuk... 😅 Pavel je šikovnej... tyhle nový tištěný až na pár sou hodně cyklistycký.

před 14 hodinami, Medvěd napsal:

proč by cyklouš při opouštění cyklopruhu měl mít výhodu před souběžně jedoucím autem. 

Pokud se jedná o vyhrazený jízdní pruh pro Cy nebo Bus (taxi, izs), tak ten kdo ho užívá má přednost, může omezit nesmí ohrozit. Vymejšlet pravidla pro stejnou věc s rozdílem jestli je to bus, cy nebo taxi či izs by bylo moc složitý... 🙂 Stejný je to u Busu ze zastávky. Má přednost, ale nesmí ohrozit... Zjednodušeně, co je do zadní půlky je moje, co je na přední půlce je jeho... 😅 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo - co je v první třetině je vinou řidiče busu mě učili už když jsem chodil na teorii u DP (týkalo se tehdy vlastně jen vyjíždění ze zastávky, vyhrazený BUS pruhy v roce 1986 moc nebyly)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosiiim.... chtelo by to doplnit o serii otazek "Jak nepouzivat mlhovky jako totalni blb". Dneska na D11 cestou domu, tma, dest. Viditelnost asi takova, ze se dalo v klidu tech 130 jet, protoze normalni viditelnost ve tme. A kazdej druhej kreten pali mlhovkama na plnej ceres, protoze ja nevim... Debilita v praxi. Vybliknes to dalkovkama at s tim nesere a jeste se urazej a naserou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...