Jump to content

Recommended Posts

Nevím co se stalo, ale ikdyž je tempomat sepnutý nechce držet rychlost.

Při aktivaci přes páčku slyším sepnutí relátka, ale prostě se nic neděje. Následně když jej přes páčku deaktivuju tak o5 slyším relátko. To cvaknutí jsem vždy slyšel ikdyž tempomat fungoval. Teď prostě nic nedělá.

Je to verze s BSI, ale bez MUX. Kulatá páčka. Jde to případně nějak zkontrolovat přes diag? :myslim

Link to post
Share on other sites

to je na tvym coupe? To bude asi jeste ten podtlakovej system, ze, mas jeste klasicky lanko plynu az ke skrtici klapce?  Bud odesla vakuumpumpa, nebo bezpecnostni ventil co je u ni, pripadne podtlakova komurka nebo vedeni k ni netesni a utika vakuum a nebo odchazela i samotna jednotka dole pod kastlikem u spolujezdce - stribrna krabicka s modrym napisem Hella. Ta vakuumpumpa je schovana v motorovem prostoru pred ridicem, dole pod brzdovym valcem, prisroubovana na levem nosniku nad poloosou, byva v takovem plastovem pytliku, ventil je hned u ni. Diag u tohodle systemu nelze, vse je analogovy signal, pouze + a -, zadna data.

Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

JJ u kupátka. Náhodou nevíš jak by se ověřila funkčnost komponent? To co cvaká v palubovce je tuším ta jednotka, takže asi ta bude OK. Asi shoda náhod, že to přestalo fungovat, když začal zlobit ten vypínač pod volantem. A kdyby byl špatnej spínač na spojce nebo brzdě tak to asi taky necvakne v tý jednotce?

Edited by Dave_k
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No já si myslim že by to klidně cvakat mohlo i přes to, že je chyba na snímači. Každopádně pokud by to byl snímač, tak by ti vypsala diagnostika chybu koherence mezi snímači. Pak nespustí tempomat. Jinak já jsem si u svého Coupe toho cvakání nikdy nevšiml 🤷‍♂️ ale zase tak často to nepoužívám.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...