Jump to content

Recommended Posts

Ahoj,

přečetl jsem si tenhle článek a dostal nápad ;)

V roce 2008 náš klub uspořádal sbírku a adoptovali jsme lva, můžete si o tom přečíst zde. Tenkrát to bylo hezké gesto, ale dnes je každá pomoc pro zoologické zahrady nutnost pro jejich přežití. Napadlo mě, že by nebylo od věci třeba právě nějakému tomu lvovi pomoci.

U pražské ZOO to lze zde: https://stravenky.zoopraha.cz/ nebo zde: https://www.zoopraha.cz/sponzorstvi-formular#zv-336

ZooPraha-logo.png

Mě bližší (vzdáleností i sdíčkem) je ZOO Dvůr Králové nad Labem a i ta žádá o pomoc, např. zde: http://eshop.safaripark.cz/p/pozvete-lva-na-veceri

4f29f7ff4b43fb22f17c8895d40852e4.png

 

Jak by se vám líbil nápad podpořit ZOO (libovolnou) buď individuálně nebo jako klub? Kdyby to bylo individuálně, tak to je jednoduché, každý pošle co chce a kam chce. Pokud by to mělo být za klub, byla by to pěkná suma najednou, ale asi jen jedné ZOO. A musel by to zastřešit někdo z vedení a já za ně nemohu mluvit a ani je nechci nijak úkolovat.

Mě se víc líbí větší častka, poslaná za klub. Jak se k nápadu stavíte vy, členové? A jak vedení? Rád se do toho nějak zapojím, pokud bude potřeba.

A ať se rozhodneme jakkoli, já po dopsání tohoto příspěvku zvu čtyřčlennou surikatí rodinu na snídani.

 

Seznam zoologických zahrad je např. zde: https://www.do-zoo.cz/zoologicke-zahrady-v-ceske-republice/

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ahoj, přečetl jsem si tenhle článek a dostal nápad V roce 2008 náš klub uspořádal sbírku a adoptovali jsme lva, můžete si o tom přečíst zde. Tenkrát to bylo hezké gesto, ale dnes je každá po

Já myslím, že se počítá cokoli, protože dohromady to něco udělá. Jen pokud dojde k adopci, tak já ho do baráku nechci, to říkám dopředu 🤣🤣🤣

Je ještě několik dní čas, ale i tak jsem to zkusil hodit cvičně do kalkulačky a jste borci Na CZ účtu je 16 828,57 Kč Na EUR účtu je 32 €, t.j. cca 835,- Kč Aukce hrníčku je zatím na 2

Posted Images

pamatuju ze tenkrat posilali clenove catky vesmes cisel svych aut. v tehle dobe 5008 a 3008 by to mohla bejt celkem rychle zajima suma 😁 (for samo, ikdyz je fakt ze dneska co si koupis za peto ze)

hyundaj zvire nema a medvedy resim jinde takze , ja jsem pro.

Link to post
Share on other sites

Já jsem taky určitě pro.. Čím více Lvíčat se podaří zachránit tím lépe.. Sice je klubová částka nespasí, ale aspoň budeme mít skvělý pocit, že jsme aspoň něco udělali pro jejich záchranu.. 

Link to post
Share on other sites

Radime, tak jsem použil kalkulačku a dělá to rovných 5620 Kč 😂:papa

Edited by Pepito
Link to post
Share on other sites

+DPH? 😉

Na mne nekoukejte, já měl 106ku... 😆

 

Teď jsem na podobné téma koukal na jiném fóru (zbrane-kvalitne). Je to docela "živé" téma. A vzhledem k tomu, že současná situace jen tak neskončí... Nějakou akci by to chtělo.

Edited by Namor74
Link to post
Share on other sites
  • Péťa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...