Jump to content
Weri 605

pokec ke srazu

Recommended Posts

Tak Vám teda vážená společnosti nevím a nechci malovat čerta na zeď ale od 10.9 jsou povinné ksichtodekly uvnitř budov. Obávám se že než nastane čas srazu že budou ksichtodekly povinné i venku. A na rovinu pokud by měli být ksichtodekly i jen uvnitř budovy tak se asi budu rozmýšlet jestli někam courat. Vím že času je ještě relativně dost ale moc nevěřím že by do té doby byla situace nějak lepší spíš budeme rádi když bude stabilizovaná. 

Eshop mám připravený..., zatím ho záměrně nepouštím kvůli platbám a následnýmu vracení peněz....

Ale pokud bude otevřený hotelnictví, tak je mi jedno jestli s hadrem nebo bez... 😂 ono se to eště změní všechno.... ďábel slábne.... 😅

@Vena garážmistrno, tak si dáš hadr na hubu nooo.. :D

To se dá přežít..

Horší je, že zase vyhrožujou omezení shromáždění lidí.. To by pak už problém byl, ale doufám, že to neudělají.. 

Však ona kontrola nepřijde........

Hele zatím neřešte... zbytečně se unavujete mluvením... 😂😂😂

Ale jestli někdo nepojede jen kuli hadru, tak je bídnej kojot a srab....!!!!! 😂😂😂

Ač jsem se nehlásil, tak v tomhle jsem na straně Hurvajze. V pondělí jsem byl s rodinou v divadle a po třech hodinách s rouškou (kdy jsem se opravdu bavil první půlku, druhou jsem jen čekal, kdy budu moct odejít) jsem se zařekl, že další návštěva kulturního svatostánku bude nejdříve až rouškománie zmizí v nenávratnu

Já v tom učím celej den (10hodin), takže přestaňte bejt bábovky.......!!!!!!!! :bacha Není mi to vůbec příjemný, ale rači se s vámi potkám v roušce (kterou můžeme sundat) než vůbec.... trochu obětavosti pánové by neškodilo..... je to druhý sraz, nad kterým sem strávila dost času a béňo taky nekradu.... a tyhle poznámky jak nebudu, nechci a podobně sou mi dost proti srsti..... nikdo nevíme co bude za 14 dní, takže se přihlašte o ubytko a těšte se a doufejte a...

A konec debaty....! 😅

Weri, rádi Tě uvidíme ať s rouškou, nebo bez ní😁😁😁. Pusinku a objetí máš ode mě jako poděkování za sraz  a i na rozloučenou bude to samé, pokud nám zjistíš ty mazlíky, jestli berou. Ne k obědu 😁. Rouška nás nezastaví 😲😁