Jump to content
Weri 605

pokec ke srazu

Recommended Posts

Pepito jest asi stale urazen za neznalost mistnich pravidel na foru, kde je x let :D :D , musime pockat az se odrazi :D :D 

No, čekal jsem až tu "vyskočí" info o Vánočním sraze, ale jaksi jsem to zaspal.. :myslim Už mi ani tak nejde o to jestli budu první přihlášený, nechám to jiným - mladším. :super

Váhám jestli mám vůbec přijet, když vidím, že jsem tu stále řešen.. :bacha Asi bych nevydržel na sraze poučování o pravidlech fóra, nejsem ten co byl ve škole šprt a nastudoval si všechna pravidla jak mám žít.. :roker 

Asi stárnu či co. Prostě se mě opravdu dotklo, že jsem se slušně zeptal a pak byl poučován o tom jak se zde chovat. Dle mne úplně zbytečné.. :myslim 

A také se musím přiznat, že jsem uvažoval o ukončení členství.. :( :papa

Musíš to hodit za hlavu , a pousmát se :D páč ten kdo tě cupe , ty pravidla taky umí porušit :D  a ke srazu , mohl bych se dojet podívat , něco pojíst popít a vrátit se tentýž den zpět domů .

před 1 hodinou, Pepito napsal:

No, čekal jsem až tu "vyskočí" info o Vánočním sraze, ale jaksi jsem to zaspal.. :myslim Už mi ani tak nejde o to jestli budu první přihlášený, nechám to jiným - mladším. :super

Váhám jestli mám vůbec přijet, když vidím, že jsem tu stále řešen.. :bacha Asi bych nevydržel na sraze poučování o pravidlech fóra, nejsem ten co byl ve škole šprt a nastudoval si všechna pravidla jak mám žít.. :roker 

Asi stárnu či co. Prostě se mě opravdu dotklo, že jsem se slušně zeptal a pak byl poučován o tom jak se zde chovat. Dle mne úplně zbytečné.. :myslim 

A také se musím přiznat, že jsem uvažoval o ukončení členství.. :( :papa

Jsem fakt netušil že kvuli tomu že jsem ti upravil přispěvek smazanim citovaného obrázku jsi se urazil a že sem kvuli tomu nechodíš.

Pusť to z hlavy, sice nevim přesně co tě k tomu vedlo, ale mame tě rádi a chceme aby jsi tu byl s nami. A koukej přijet na vánoční :)

Zaprvé, kolik tam stojí paňák rumu? - nerad bych tam nechal výplatu za jeden, jak v Jinočanech :D...

Zadruhé - @ChouLu pokud se bude slavit, právě vem GTi, půjdem ho v noci projet :D..

Zatřetí - @Pepito kolik ti je? Zkus se nad tím zamyslet.... Fakt je třeba dělat takovou hérečku?

Začtvrtý - @Scratch by ti hnáty upadly, kdyby sis jednou nepřisadil, že :D...

Buďte chlapi a neblbněte tady. Pojeďte na sraz, dejte si tam do držky a nebo paňáka, ale nedělejte tady dalšího Gabriela.

Můj táta tomudle říká HOLČIČINY... 😃 a někdy ste teda fakt horší než holky... 🤣 
hele Pepito... mě sjel Radek před pěti lety - a jako fest... :D a stejně tak mě utřel i Miník (v mém duchu nedostalI hezký jména ani jeden....,) ale nevzdala sem to ... a podívej dneska... sem pani vedoucí :D a Radek v jiném vlákně včera napsal: "Ale jak mysliš, když řekneš že to odteď bude takhle obraceně tak proč ne, ty si šéf a my poslechneme :D:D:D" tak se přestaň kabonit a přijeď... :) vždyť je to všechno vlastně jen sranda ... :D 

no ale ty silnice tam... kluci to je fakt zážitek.. to je terrrrééééénnnn.... Písky Zbečno, Sýkořice, Nižbor a lesem ta dloooouuuuhá rovinka (Lisa, Pustá Seč) s hupikama na pupik a zpět do Roztok.........

Nooo.... celej okruh je asi na 40 minut a cca 35 km... pak je tam eště kratší okruh 25/20... ďáblova zkratka.... myslím, že můžeš dát s klukama i závod..... 😅😂