Weri 605 Odesláno 22. leden 2020 Autor Odesláno 22. leden 2020 Nemám v plánu tahat elektriku na sraz.... Citovat
MJSytic Odesláno 22. leden 2020 Odesláno 22. leden 2020 Předpokládám, že pokud budou € verze k dispozici, tak je budou mít na ED, které se v tomto termínu pojede Citovat
Pepito Odesláno 23. leden 2020 Odesláno 23. leden 2020 před 9 hodinami, Weri 605 napsal: Nemám v plánu tahat elektriku na sraz.... To já bych si třeba tu 208 rád prohlídnul a svezl se v ní. Citovat
Weri 605 Odesláno 23. leden 2020 Autor Odesláno 23. leden 2020 Já taky.... byla na Vánočáku a ani sem to nestihla... Pepito ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 27. leden 2020 Autor Odesláno 27. leden 2020 Už to finišuje.... co nevidět se rozjede přihlašovadlo.... mám před sebou ještě dost práce, ale krásný a těším se ní..., protože vaše úsměvy mi budou odměnou..! Klemoň a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 27. leden 2020 Odesláno 27. leden 2020 (upraveno) Hlásím, že opět nepřijedu. Tuto sobotu jsem si na termín srazu zapsal jinou akci, které dám přednost. Upraveno 27. leden 2020 uživatelem Péťa Citovat
Guest Espero Odesláno 28. leden 2020 Odesláno 28. leden 2020 Ani my s klukem nepřijedeme, přece jenom nejsme klubáci a náš vůz je sice Peugeot, ale účelově úplně jiný než všech ostatních. Letos mám spíše v plánu objevovat veteránské akce a tak trošku se chvástat rekonstruovanou R11, už to konečně bude možné po těch asi 3 letech příprav, bude téměř hotovo..... Citovat
Klemoň Odesláno 28. leden 2020 Odesláno 28. leden 2020 To , že nejsi klubák neznamená , že s klukem nemůžete přijet . Už jsem tě na srazu potkal , tak si to můžeš zopáknout Citovat
Péťa Odesláno 28. leden 2020 Odesláno 28. leden 2020 A klidně můžeš přijet tou R11. Věřím, že bude zajímat většinu účastníků. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Guest Espero Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 To bych Ti nemohl udělat, vždyť bys jí neviděl, když tam nebudeš, takže bys na tom byl úplně stejně jako teď. Citovat
brixtr Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 V 28. 1. 2020 at 12:24, Espero napsal: přece jenom nejsme klubáci Ty toho naděláš, já na první sraz přijel na kole značky author MJSytic, Pepito a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Guest Espero Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 Já tohle rozlišuju, od počátku roku 2019 už nejsem členem žádného klubu po desítkách let různého členství a dál už nebudu. Jen se tu a tam zúčastním nějaké vyhlášené akce, ale obvykle ne úzce klubovní. Citovat
MilanF1 Odesláno 29. leden 2020 Odesláno 29. leden 2020 Raději nikam nejezdi, nemáš ani na servis auta. Aby tě pak ten sraz finančně nezrujnoval... Péťa a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 no jak to napsat, taktne. Na sraze jsou vzdy vitani aktivni klubaci i pozorovatele. Citovat
Klemoň Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 V 29. 1. 2020 at 15:04, Espero napsal: Jen se tu a tam zúčastním nějaké vyhlášené akce, ale obvykle ne úzce klubovní. Nikdo tě přeci nenutí . . . Tak rozumnější je nejezdit když se ti nechce , než jet a pak být otrávený a kazit náladu i lidem okolo . . . brixtr, Radek Hurvajz, Vena garážmistr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Emil Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 Tak my opět přijedeme už se těším Weri 605, Klemoň a regius ohodnotil 3 Citovat
Milan+ Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 V 29. 1. 2020 at 16:23, MilanF1 napsal: Raději nikam nejezdi, nemáš ani na servis auta. Aby tě pak ten sraz finančně nezrujnoval... Z čeho usuzuješ,že nemá na servis auta,trošku přestřelené,ne? Citovat
pavelu96 Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 (upraveno) @Milan+ @MilanF1 asi naráží na tohle téma Upraveno 30. leden 2020 uživatelem pavelu96 Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 30. leden 2020 Odesláno 30. leden 2020 To je moc pěkné téma ( viz odkaz výše ) - přečetl jsem si je celé a něco tam také nacintnul . . . pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2020 Odesláno 31. leden 2020 Ano, na tohle téma. Za ušetřené peníze za tento sraz může ty tisíce dát v klidu autorizaku... ale takto určitě uvažovat nebude ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.