Jump to content

Recommended Posts

Vážení clubáci a přátelé lva,

 

ráda bych vás pozvala do středočeského kraje na 53. celorebublikový sraz Peugeot Clubu v Choceradech, konaný ve dnech 22. - 24. května 2020.

 

KLUB LÁVKA http://lavkachocerady.cz je i díky řece Sázavě překrásný, tichý a klidný kout. V okolí se nachází spousty možností jak se zabavit a některé určitě zařadím do programu. S citem... 😉 tak, aby jsme si stihli i popovídat mezi sebou... :)

Již od pátečního večera si budete hrát s barvičkami a oživíme tak společné foto v sobotu po večeři... :D 

 

Bližší informace a přihlašovadlo spustím během ledna/února.

Už teď se na vás všechny těším!

 

Weri 605

 

 

 

PS: Zlatý poklad získá jen nejpozornější clubák.... :mrk

Edited by Weri 605

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam jedu i kdybych to měl zakázaný. :D Do těhlech končin jsem jako malý kluk jezdil o prázdninách na chatu. Nejdřív do Chocerad, to už ale asi nenajdu a později kousek vedle do osady Plužiny. Tam vím přesně, kde ta chata stojí. Moc se těším až se vrátím k Sázavě a pacifiku. :mrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radime mě to povídej... ty kalby na Mandě s Heppy..... kovbojové, Fanánek Hagen, Divokej Bill... zválený kopřivy, poraženej plot, prošláplej skleník, koupání o půlnoci na jezu, strrrrakatý kůň, 605 a DJ Bobo... 😂😂😂

Chjo.... Sem konzerva už...... :roll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vybraná lokalita na 53. celorebublikový sraz Peugeot Clubu v Choceradech vypadá velmi dobře. Alespoň na mě to dělá první dojem velmi dobrý. Pokud nebude v daný termím Peugeot Roadshow v Českých Budějovicích, tak bych uvažoval, se ukázal (byl by to můj třetí sraz P-C). Nelze předvídat dopředu, co bude.
 Nechci se nikoho doknout, ale od té doby, co má organizování srazů P-C žena (Weri 605), tak to je i poznat. Nemusí te se mnou prosím, souhlasit, ale takový to dělá na mě dojem.

Edited by OK406

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ňák nechápu jak myslíš.... 😅 za Radima byly srazy super...!!! Lokality i organizace... Díky nim jsem tam kde jsem 😀 a baví mě to..! Do srazů jsem jen vnesla trochu větší pomoci organizátorovi..., aby všechno nebylo jen na něm... zatím se nikdo nebránil, ale pokud nebude chtít pomoc, klidně mu to hodím na hrb celý... 😂 uvidíme, kdo nás kam pozve na jaře 2021... :) Vánočák zatím necháváme v naší režii tj. v režii vedení... :) ale pokud by měl někdo nějaký tip a nebo se toho chtěl chopit sám, tak má samozřejmě možnost... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TVL, že to řešíte, OK406 byl na jednom nebo dvou srazech, čerpá informace co se tady dočte a nepamatuje si jak to bylo za Milana F1, za Medvěda atd. Mělo to projít bez reakcí a bylo to.

Jinak teda, tím že je to poznat myslel že je poznat že to dělá žena, podle nicku @Weri 605 :D

Sorry no. Ale ja to tak vidim :D

Edited by Radek Hurvajz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešťastně jsem napsal. Nikterak jsem se nechtěl doknout žádných předešlých organizátorů srazů P-C. Sám vím, jaký to je organizovat sraz. Sám jsem organizoval jeden minisraz a pak komorně-pracovní minisrazy P-C.   Vím, jaký byl sraz P-C, který organizoval @MilanF1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani já nemohu hodnotit kvalitu srazů, na klubu nejsem tak dlouho a nyní nejezdím. 

Obecně kvalita se odvíjí od lidí, nejen organizátorů, ale taky účastníky.  Oboje má svůj vývoj.

Za sebe, nevím, zda se po letech vydám na tento sraz. Uvidím dle konstelace hvězd. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kousek od Chocerad mame chatu, tak bud na kukacku, nebo mozna na cely vikend. Mohli bychom vzit merunu a udelat si tam fotbalek, ne?

Jinak @Weri 605 nazev Manda je celkem jasny a pro nas okolni to predstavuje hospodu na marjance, ktera nejen v dobe koncertu svym nazvem i vonela? Je to ta sama, kde jsem travil bezpocet noci, ze? :D Prosim promazte ten blabol o organizaci srazu. Navstivit jeden minisraz, a nebo udelat sraz u sebe v garazi je desne narocny, to chapu...... promazte to a nechte jen veci ke srazu, diky..... @MJSytic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...