kveton Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 To si tak koukám na Autosalon a jestli mě zrak nešálí, nebyl tam @Medvěd? Kdo se taky koukal? Péťa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Byl tam s celou rodinou. Ale viděl jsem jen úplný konec, budu si ho muset pustit ze záznamu kveton ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Která epizoda je to? Ja jen našel nějaký kratký sestřih v nasledujících epizodách, celý jsem to nenašel Citovat
Guest minimaxa Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 (upraveno) Poslední, jezdil myslím Amarokem. Byl nejpomalejší Upraveno 5. květen 2018 uživatelem minimaxa Citovat
Charlie 607 Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Jj, jak řekl že jezdí na vysoké se Superbem a tohle by svým Peugeotem neprojel tak mi taky hned napadl Medvěd. Byl to díl vysílaný dnes ráno na primě. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 (upraveno) Dnes už to byla repríza Premiera myslím ve čtvrtek večer? Upraveno 5. květen 2018 uživatelem minimaxa Citovat
Gabriel 307 Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 tak to se musím kouknout ;) mám ho nahranej v tv ;) Citovat
Šalda Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Jo jo, je to Medvěd, teď jsem se taky díval Citovat
MJSytic Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Nejlepší na tom byl ten syrovej stejk - mňam Péťa ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Nejlepsi na tom byl nejen ten steak ale jak tak koukam tak i Pavlik zustal uplne stejnej :D. Trosku se divim ze se tam s tim tak drbal. To byl teren alias horsi polnacka....... Citovat
Péťa Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Jako by jsi neznal @Medvěda On si jízdu užíval! Citovat
KoudaK Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 Jo Martina to taky viděla.. A na fb o tom hodně psal.. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 5. květen 2018 Odesláno 5. květen 2018 před 4 hodinami, KoudaK napsal: na fb Kde? Citovat
KoudaK Odesláno 6. květen 2018 Odesláno 6. květen 2018 @minimaxa to neřeš... Péťa ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 V 5. 5. 2018 at 18:03, KoudaK napsal: Jo Martina to taky viděla.. A na fb o tom hodně psal.. od jiste doby ho nemam v pratelich Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Neviděl jsem. A to jak je "Pavel pořád stejnej" ani vidět nepotřebuji. Ale Medvěda na FB mám. Občas si napíšem. Citovat
Guest Scratch Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 jo to me taky obcas napise, ze chce koupit nejaky mondeo nebo galaxy za 120 000 a divi se pak, kdyz mu napisu ze s velkou pravdepodobnosti koupi vrak. Kdybys chtel @StibTo tak epizodu poradu mam nahranou, ale myslim, ze fakt neni o co stat :D, malej posuk je furt stejnej, akorat trosku vyrostl.... Citovat
radim.1008 Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 Včera jsem na to koukal na stránkách autosalonu. Ten steak je pro vyznavače syrového masa. Gabriel 307 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 7. květen 2018 Odesláno 7. květen 2018 proto se medved tak rad stravuje v restauracich Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.