Jump to content

Recommended Posts

Dobrý večer, chci se zeptat, proč se po přihlášení nemiohu dostat do sekce inzeráty, prodej auta, abych mohl dát inzerát.

Díky

no dobrá, delší dobu jsem tu nebyl, ale jinak jsem příspěvky měl. Moje chyba.... Hold musím nabízet xxxxxx jinam. ASle díky

Edited by Péťa
Odstranil jsem inzerci.

@bigosak

To mi není jasné. Jsi registrován od 15.1.2017. Pokud jsi měl napsané příspěvky, které se Ti ztratily, tak je něco na fóru špatně. Ale rozhodně jsi první, kdo by si na něco takového stěžoval. Pokud jsi měl i registraci na jiný nick, tak je chyba u Tebe.

Rozhodně si prostuduj pravidla:
registrace
inzerce

EDIT:

Nejsi to ty?

https://www.peugeot-club.com/profile/3813-bigos/

Edited by Péťa

Ano jsem to já. Ale příspěvků to ukazuje více než 50. Tkže proto jsem hodil ten dotaz.

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Sice :xvul ale Mě by vcelku zajímalo z jakého důvodu sis udělal druhý účet když už si tu jednou registrovaný... Ale to je na moderátorech

Ne, ne - to je na adminech. Na tohle nemáme nastavena oprávnění.

Ale mě teda taky fascinuje. Nejen, že si zaregistruje druhý účet, ale ještě se cítí poškozený tím, že nemůže inzerovat svoji pixlu a po vysvětlení proč se diví dál :o

Konec diskuze :papa byl jsem registrovaný již dříve, pak mi nešlo přihlášení a dostaljsem info, že se musím přihlásit e-mailem a to ke všemu stejným heslem. To jsem udělal, ale že vznikly dva účtzy... to nevím:myslim. Takže si pixlu dám jinam:D