wooody Odesláno 24. duben 2015 Odesláno 24. duben 2015 (upraveno) http://policejnidenik.cz/ridic-prerazil-po-nehode-sedacky-v-aute-a-vyletel-zadnim-oknem-ven-na-miste-zemrel/ Upraveno 4. prosinec 2016 uživatelem Péťa Citovat
Stejsn Odesláno 27. duben 2015 Odesláno 27. duben 2015 (upraveno) nepěkné. Ale vzhledem k věku řidiče si nemyslím že by to byl někdo z klubu. Upraveno 27. duben 2015 uživatelem Stejsn Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 znam clena Mccolor od Plzne tusim, a ten myslim je jeste starsi. Potkal jsem jej s manzelkou na srazu i v Jicine a jeste nekde Citovat
radim.1008 Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 Může mi někdo vysvětlit, jak může po nárazu vyletět člověk zadním oknem ven? Vždyť setrvačnost je směrem dopředu... Citovat
brutall Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 Podle mě bylo auto vymršteno a pozadu narazilo. Stejně by mě zajímalo jakej to byl model Peugeotu? Citovat
Dave_k Odesláno 7. květen 2015 Odesláno 7. květen 2015 Dnes cca 6:30 příjezd z HK do Pardubic to na "40" neubrzdila dodávka a totálně zezadu zrušila stříbrnou 306break. Citovat
Dave_k Odesláno 7. květen 2015 Odesláno 7. květen 2015 Kousek před rozbočkou centrum-chrudim. Teď to tam začínají překopávat. GPS: 50.0387439N, 15.7454575E Citovat
Dave_k Odesláno 13. listopad 2015 Odesláno 13. listopad 2015 Snad nikdo z klubu http://www.novinky.cz/krimi/386226-dite-zemrelo-po-nehode-na-chomutovsku-dalsi-dve-jsou-zranene.html Citovat
vendelinek Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 hm,pěknej masakr,taky už starší člověk,v tehle letech by už se měli nechat vozit,může jet opatrně,ale zdraví je nevyspytatelný Citovat
ozzy56 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 Vendo, to si nikdo nepřizná, že na řízení auta už nemá... a doktor ti za flašku napíše co chceš Citovat
Pacho69 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 Hm, ty mladý zase čuměj na mobil, místo na cestu, výsledek bývá stejný Citovat
straki007 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 Uz by taky mohli udelat cerne vrtulniky at tyhle zlute a bilo cervene neliteji naprazdno. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 ozzy56: pravdu máš v tom že málokdo je takovej frajer aby připustil že už nemá nato aby řídil. Znám to z osobní zkušenosti kdy tatíkovi doktoři po operaci kyčle zakázali řízení na 3 měsíce tatík si nedokázal připustit že nemá momentálně v té noze takový cit aby zvládal řízení takže ač jsem byl pak já za toho zlýho tak jsem mu sebral klíče od auta a pro jistotu jsem z auta vyndal i baterku ostatní sourozenci když jsem jim říkal aby tátovi domluvili mi řekli že je dospělej a že je snad jasný že doktora poslechne. S tím že za flašku ti doktor napíše cokoliv bych polemizoval. A i kdyby to takovýmu člověku doktor desetkrát podepsal tak snad má ještě nějaké příbuzné které by to mohlo zajímat že je ten člověk na silnici nebezpečný. Pravdou je že spousta dětí nad tím zavře oči aby nemuseli rodiče vozit po doktorech a nákupech atd. Hlavně pokud rodiče žijí někde na vesnici a děti ve městě. Citovat
ozzy56 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 (upraveno) s tím, že doktor napíše cokoliv jsem to moc nepřehnal , když už nevidíš, jsi hluchý, neotočíš hlavu do stran, necítíš nohy od kolen dolů, brní ti ruce atd., atd., tak tohle doktor když chce ,nevidí' a můžeš v klidu řídit (kolega v práci to má v rodině, skoro denně nás zásobuje historkama) Upraveno 8. duben 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
brutall Odesláno 15. duben 2016 Odesláno 15. duben 2016 No, v souvislosti s doktorama, jeden známej, autobusák MHD, mi vyprávěl, že mu za jízdy (řídil právě autobus plnej lidí) přestalo tlouct srdce a on vypnul s tím, že měl otevřený oči, jakoby vnímal. Až když v zatáčce namísto zatočení volantem jel rovně a autobus najížděl na zaparkovaný auta u silnice, jeden cestující mu ještě zamával rukou před otevřenýma očima a když zjistil, že řidič nevnímá, strhl volant a zabrzdil autobus ruční brzdou. A teď to příde, řidič dostal bypase-bajpás a řídí autobus MHD dál. Citovat
Veverka Odesláno 15. duben 2016 Odesláno 15. duben 2016 A proč by neřídil dál, když to doktoři "spravili". Nota bene, jaká je asi pravděpodobnost, že se to někomu stane dvakrát? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.