Jump to content
Sign in to follow this  
wooody

Doufám, že nikdo z nás

Recommended Posts

znam clena Mccolor od Plzne tusim, a ten myslim je jeste starsi. Potkal jsem jej s manzelkou na srazu i v Jicine a jeste nekde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ozzy56: pravdu máš v tom že málokdo je takovej frajer aby připustil že už nemá nato aby řídil. Znám to z osobní zkušenosti kdy tatíkovi doktoři po operaci kyčle zakázali řízení na 3 měsíce tatík si nedokázal připustit že nemá momentálně v té noze takový cit aby zvládal řízení takže ač jsem byl pak já za toho zlýho tak jsem mu sebral klíče od auta a pro jistotu jsem z auta vyndal i baterku ostatní sourozenci když jsem jim říkal aby tátovi domluvili mi řekli že je dospělej a že je snad jasný že doktora poslechne. S tím že za flašku ti doktor napíše cokoliv bych polemizoval. A i kdyby to takovýmu člověku doktor desetkrát podepsal tak snad má ještě nějaké příbuzné které by to mohlo zajímat že je ten člověk na silnici nebezpečný. Pravdou je že spousta dětí nad tím  zavře oči aby nemuseli rodiče vozit po doktorech a nákupech atd. Hlavně pokud rodiče žijí někde na vesnici a děti ve městě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s tím, že doktor napíše cokoliv jsem to moc nepřehnal :cool: ,  když už nevidíš, jsi hluchý, neotočíš hlavu do stran, necítíš nohy od kolen dolů, brní ti ruce atd., atd., tak tohle doktor když chce ,nevidí' a můžeš v klidu řídit  ;) (kolega v práci to má v rodině, skoro denně nás zásobuje historkama)

Edited by ozzy56

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, v souvislosti s doktorama, jeden známej, autobusák MHD, mi vyprávěl, že mu za jízdy (řídil právě autobus plnej lidí) přestalo tlouct srdce a on vypnul s tím, že měl otevřený oči, jakoby vnímal. Až když v zatáčce namísto zatočení volantem jel rovně a autobus najížděl na zaparkovaný auta u silnice, jeden cestující mu ještě zamával rukou před otevřenýma očima a když zjistil, že řidič nevnímá, strhl volant a zabrzdil autobus ruční brzdou. A teď to příde, řidič dostal bypase-bajpás a řídí autobus MHD dál.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...