Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za sraz


Recommended Posts

Vážení organizátoři,

Dle mé sobotní inspekční cesty přes půl republiky můžu konstatovat, že sraz se vydařil. :super

Díky všem, co přijeli a podpořili tak organizátory srazu. Rád jsem se po čase zase viděl se starými známými a poznal i pár nových. :) Za mě a za Zůzu můžu napsat, že sraz jsme si užili a těšíme se na Vánoční večírek. :papa

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bychom chtěli organizátorům poděkovat za skvělý sraz (i když jsme to udělali osobně při dnešním odjezdu) :super

Bylo to opravdu RETRO se vším všudy :D

Moc se nám to líbilo a těšíme se na další srázky ať jsou kdekoli.

Omlouvám se za přetrženou síť při mém nepovedeném přeskoku nůžkami v opojení alkoholu a hudby:mad: :D:D:D

Šárko od Gronholma,jsem rád že ses na mě nezlobila,jak jsem Tě "tlačil" na bobové dráze a že sis tu jízdu užila :super:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže D1 pohoda za 2,5 hodiny v jednom tahu doma.. :)

za celej sraz 704 km.. :) takže na další žádný výmluvy, že je to daleko... :)

bylo to super jako vždy...!!! Díky moc za milé přivítání a přiijetí do Ostravske razovite krajiny, ale doma už mě to taky vítá a chce to nažrat... :D

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíme všechny !!!! Chceme tímto moc poděkovat za organizaci a organizátorům tohoto setkání a za kupu srandy a zážitků. Byť jsem/jsme s mojí polovičkou nováčci, tak to bylo super. Těšíme se na další setkání....:papa

P.S.: Padl jeden návrh....Nebylo by na škodu udělat příště tak trochu "seznamovací večer":roll, abychom byli v obraze, kdo je kdo, kdo co umí atd... Znáte to, víc hlav víc ví a zná a dobrá rada odborníka nejen přes auta není nikdy na zahození....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I  já bych se chtěl připojit s naší početnou skupinou za poděkování organizátorům za krásný retro 47.sraz. Děkuji:potlesk:super:papa  krásná zábava                                                                         a moje ujeté km.za celý sraz 850km.A také nefrlu že je to moc daleko.Kdo chce tak si čas najde i kdyby to bylo nevím jak daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečně i za nás s Verýskem moc děkujeme za čupr srázek. Moc se nám to líbilo a musím uznat, že ač jsem původně jet nechtěl, tak jsem rád, že to nakonec klaplo :aut  :D 
Omluvám se, že jsem sežral půlku kýty, ale bylo mi řečeno, že už všichni měli :D 

P.S. Až se k tomu dostanu, tak sem hodím video, jaký zvuk má GTI, když je studený. O to jste všichni přišli, protože to vychladnout nestíhalo :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také moc děkuji za možnost zúčastnit se bombového srazu, nejvíc mě udělala radost ta skutečnost, že se ještě najde banda zapálených organizátorů s velkou podporou a  i pomocí svých ženušek a  připraví pro své známé i neznámé kamarády tak libovej sraz snad bez jediné chybičky a to hned na poprvé při organizaci velkého víkendového srazu.

 

po roční odmlce kdy jsem se srazů nemohl zúčastnit, jsem rád viděl staré ksichtíky a poznal i ty nové, které bych rád dál vídal i na dalších srazech.

 

také bych rád poděkoval všem zúčastněným kteří usedli za volant divoké lvice 308 Gti a udrželi své pudy na uzdě a nezpůsobili újmu sobě , jiným a lvici samotné. Toto gesto nám umožní vylepšovat naši pozici při rozšiřování spolupráce s Peugeot ČR.

 

no a nesmím zapomenout poděkovat za balíček praktických cen, které se mi podařilo neuvěřitelně vyhrát v soutěži v kempu, fakt mě to překvapilo , doteď tomu nemohu uvěřit a snad to nebylo organizátory zajištěno pro mne z protekce ;) 

1852d05c6f70a9d32affbf4833d1cd07.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkuji za super sraz, ne kterým sem byl asi po 3 letech :) Hodně jsme si to užili :)

Děkuji pořadatelům za pěkné místo a super program

Petrovi za možnost přijet předváděčkou (hodně těžko se mi s ní loučilo)

 

A Pepito, když si to četla, tak jen řekla: "To je brouček" a usmála se, takže můžeš být v pohodě :D

A celkově se Šárce P-C líbil takže asi zase začneme jezdit :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...