Gabriel 307 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 dnes jsem na to koukal . . . masakr odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Citovat
MilanF1 Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Hurá, já se bál, že GTičko nebude. Ona by to byla škoda, když už je 270 koňový motor v RCZ-R. Takže jen popřejme co nejvíce úspěchů. My můžeme jen slintat, co bychom rádi měli v garáži. Citovat
kemo Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 (upraveno) mazec Upraveno 19. červen 2015 uživatelem kemo Citovat
Guest minimaxa Odesláno 20. červenec 2015 Odesláno 20. červenec 2015 Proč na toho Golfa lepí lvíčka... Citovat
Honza z Nera Odesláno 25. červenec 2015 Odesláno 25. červenec 2015 Mě se golf líbí moc, ale se lvem bych ho nespojoval. Lev je daleko elegantnější řekl bych. Osobně mě dost zajímá výdrž a spolehlivost jejich benzínových motorů. Myslíte, že se PSA poučilo? Zatím to vypadá, že snad i jo . . . . Citovat
spider.skret Odesláno 24. srpen 2015 Odesláno 24. srpen 2015 http://www.autorevue.cz/peugeot-308-sw-gt-vs-skoda-octavia-combi-rs-vitez-zcela-jednoznacny Citovat
jirka307 Odesláno 28. srpen 2015 Odesláno 28. srpen 2015 taky něcohttp://autoroad.cz/technika/72816-nejbrutalnejsi-peugeot-308-je-venku-sila-1-6-thp-trha-asfalt Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. srpen 2015 Odesláno 28. srpen 2015 ChouLu by měl nakoupit do e-shopu bryndáky, aby jste si neslintali do klína Citovat
Dave_k Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 Tak už bude na prodej i v ČR. http://www.autorevue.cz/peugeot-308-gti-dorazil-do-cr-pouze-v-silnejsi-verzi-stoji-800-000-kc Citovat
MilanF1 Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 supr, že bude "jen" za 800, protože stejně jako RCZ-R měl stát mega... a oproti GT tu není moc velký cenový skok. Takže palec nahoru. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 ve čtvrtek by měl být v autosalonu Citovat
ChouLu Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 v AV caru jej skládali jiź minulý týden Citovat
MJSytic Odesláno 2. listopad 2015 Odesláno 2. listopad 2015 Jsem jí předevčírem viděl "live" a dobrý no. Výfuky jsou funkční, takže by to mohlo mít dobrý zvuk i bez repráků, narozdíl od klasickýho GT Citovat
Gabriel 307 Odesláno 6. listopad 2015 Odesláno 6. listopad 2015 kdo neviděl včera autosalón tak tady je reportáž http://autosalon.iprima.cz/videa/peugeot-308-gti-0 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.