Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žádost o spolupráci


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Garfield

Jejda, teprv teď na to koukám:

Můžeš si, Méďo, ze seznamu chybějících modelů vyškrtnout "306 Break OLD model". Takový se totiž vůbec nevyráběl. Break se dělal až od roku 1997, tedy jen jako NEW model.

no ja mam pocit že new model je až přelom 99-00

HDI už byly jako new model určitě ,myslem že to bylo od 6/99

[upravil dne 3/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to vypisoval dřív, že u 306 není jen jednoduché dělení na starý a nový model, že jsou celkem 3 verze. A kam spadá ta prostřední, je otázka. Že do 97 je starý model je jasné, a od 99 ten s těmi čirými světly je nový model je taky jasné - ale to mezi tím tedy zařadíte kam, a hlavně podle čeho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Už jsem to vypisoval dřív, že u 306 není jen jednoduché dělení na starý a nový model, že jsou celkem 3 verze. A kam spadá ta prostřední, je otázka. Že do 97 je starý model je jasné, a od 99 ten s těmi čirými světly je nový model je taky jasné - ale to mezi tím tedy zařadíte kam, a hlavně podle čeho???

das ist midl model:D:D:D,nebo se da řict že je to novy model před faceliftem:D

no myslim že je rozdil ve světlech jestli jsou blinkry zvlašt nebo součast světlometu , jestli tam jsou H4 ,nebo H7 atd.

jestli ma kapotu extra nebo se znakem , ale co je u jakeho modelu konkretně nevim. je fakt že je to dost zajimave.

[upravil dne 3/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mezi tim je novy model pred faceliftem :D

Osobne bych to radil spis k novemu modelu, protoze pro predelani pohledove na novy model po faceliftu staci vymenit svetla a nastrikat listy. Ale je pravda, ze se tam menil taky TD za HDi...

btw ten s temi cirymi svetly byl az modelovy rok 00, vyroba tusim od 6/99.

H4 se davaly tusim do r. 98, potom se rok davaly H7 necire a pak prisla cira optika. a do 6/97 byly oddelene blinkry od svetel.

[upravil dne 3.8.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

to mezi tim je novy model pred faceliftem :D

Osobne bych to radil spis k novemu modelu, protoze pro predelani pohledove na novy model po faceliftu staci vymenit svetla a nastrikat listy. Ale je pravda, ze se tam menil taky TD za HDi...

btw ten s temi cirymi svetly byl az modelovy rok 00, vyroba tusim od 6/99.

H4 se davaly tusim do r. 98, potom se rok davaly H7 necire a pak prisla cira optika. a do 6/97 byly oddelene blinkry od svetel.

A nezapoměň taky na mlhovky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejpřesněji to tu vystihl Pe.tr. To nejzákladnější dělení je od února 1993 do jara 1997, a pak od jara 1997. Pro nejbezpečnější rozpoznání se stačí řídit vzhledem palubky. Do jara 1997 byly 3 hlavní markanty:

1) přední světla a přední blinkry zvlášť

2) zadní stoplampa měla červenou část ve tvaru "hokejky"

3) palubka měla určitý vzhled

Od jara 1997 byla

1) palubka jiná (a až do konce výroby 306-ky už nezměněná)

2) přední světlomety byly s blinkry v jednom kuse (a až od modelového roku 2000 byly s čirou optikou)

3) červená část zadní stoplampy už neměla tvar hokejky (tak nádherné od dob 405-ky a 309-ky), ale od té doby už byla rovná - 2 segmenty nad sebou

Tak, přátelé, to jsou ty tři věci, které liší OLD a NEW model. To ostatní jsou drobnůstky, jako mlhovky, čirá optika od mod. r. 2000, jiný tvar předního znaku (ty byly celkem 3, začal se měnit už od r. 1994) atd.

A kombík se vyráběl až od 1997 - nový tvar palubky a přední světlomety s blikry v jednom kuse. Je to NEW model, protože Break se starým typem palubky a dvoudílnými předními světlomety prostě neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

no a to jsem ještě já měl 306 s čirou optikou, ale s oválnýma mlhovkama. :D .. ale nevim jestli to tak bylo origo nebo ne :/

byl to rv. 7/99

tezko rict jestli tva byla origo ale z tovarny urcite takovyhle kusy vylezly.. mam jeden zrovna v okoli, kupovany jako novy a ma to stejne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak momentálně máme přislíbeny tyto výstavní kousky

P 305 sedan (Marcel)

...

Těm, kteří své vozy nabídli k zapůjčení děkujeme.

[upravil dne 2/8/2007 Medvěd]

Medvěde, bacha, na tomto foru je "Marcel505" ale i "Marcel".

Já jen pro úplnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Blizzard

no a to jsem ještě já měl 306 s čirou optikou, ale s oválnýma mlhovkama. :D .. ale nevim jestli to tak bylo origo nebo ne :/

byl to rv. 7/99

tezko rict jestli tva byla origo ale z tovarny urcite takovyhle kusy vylezly.. mam jeden zrovna v okoli, kupovany jako novy a ma to stejne;)

no, jsem to měl takhle:

mě se tohle osobně líbí víc než ta maska s kulatýma :xvul:D

[upravil dne 3.8.2007 Blizzard]

post-0-14109596112984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím přiznat, že jsem v Peugeotu ČR způsobil v pátek menší paniku - počtem vystaveníchtivých pažoutků jsme zkrátka organizátorům akce vyrazili dech a byl jsem velice naléhavě požádán o zredukování počtu aut (ten seznam byl čistě moje dílko bez náležité konzultace s organizátory, za což se tu veřejně omlouvám a sypu si popel na hlavu).

Takže momentálně vypadá účast takhle

305 (Marcel 505) určitě mají zájem, koncem srpna se Peugeot ČR ozve (předám kontakt a fotky)

306 HB (Garfield, Vvitty, Stiffler, Chechet) předám fotky a kontakty, vyberou si a ozvou se koncem srpna

306 sedan (Jirka Wolf) předám kontakt, v případě zájmu se ozvou koncem srpna

306 BREAK (Mates 306) - předám fotky a kontakt, v případě zájmu se ozvou koncem srpna

306 CABRIO (Žabi, Kohlla) - předám kontakty a fotky, v případě zájmu se ozvou koncem srpna

Paní Vlášková, která má celou tuto akci na starosti právě odjíždí na dovolenou, 24.8. se vrací a potom tedy budou doladěny veškeré podmínky.

Hhonzovi a bratrům Kebrtům se tu veřejně omlouvám, ale o 309ku není zájem jaksi z principu (představují 308čku jako novinku a hele, 309ka???) a 307čku si údajně dodají sami.

Co se týče nějakých volňásků na tuto akci, budu to řešit až po návratu paní Vláškové z dovči, ale předpokládám, že bychom se nějak dohodnout mohli (samozřejmě při rozumném počtu zájemců z našich řad - 50 lidí těžko prosadíme)

[upravil dne 5/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Fusion

Old a New není francouzsky. Co Phase I a Phase II?

a co treba MKI a MKII :myslim

Co to znamená, MK?

Phase je lepší...

Medvěd: Ok, beru na vědomí.

S breakem 305 to vypadá špatně, jedině že by ses ozval té paní s 305break GTi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...