FrantaCV Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Přiložené obrázky se používají na testování náchylnosti ke stresu a odolnosti vůči stresu.Jeden učitel řekl: "Zdálo se mi, jako kdyby se hýbaly, ale velmi pomalu, jako kdyby dýchaly". Čím pomaleji se Vám obrázky pohybují, tím vyrovnanější jste bytost a tím odolnější jste vůči stresu. Když testovali obviněné kriminálníky, tito jeviděli divoce se točit. Naprosto vyrovnaní lidé je vidí nehybné. Obrázkynejsou animované - jsou zcela statické! Citovat
Šalda Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Mě se to divoce točí, asi pudu ven někoho zabít a znásilnit Citovat
Vena garážmistr Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 No že by se mi to divoce točilo tak to nee ale vidím to hýbací takže asi nejsem odolný stresu. Citovat
Haryk Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 hýbou se jen když zaostřuji, je to asi tím, že mám před důchodem, berouse Citovat
FrantaCV Odesláno 22. březen 2015 Autor Odesláno 22. březen 2015 To asi málo kdo, otázka stojí jak hodně. Taky se mi pohybují, ale jen velice "Líně". Citovat
oddie Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Mně se nehýbou vůbec a připadá mi to jako blbost, podle toho něco hodnotit. Leda jako srandička... Citovat
Péťa Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Mě se pohnou jen při mrknutí a hned se ustálí. Citovat
FrantaCV Odesláno 22. březen 2015 Autor Odesláno 22. březen 2015 Věc názoru. Napadlo mě to v souvislosti s anketou "Dotazník pro diplomovou práci - pouze pro řidiče" Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Jo jo, mě taky dýchají a zastaví se, pokud přeostřím tak se pohnou a zastaví. Jsem naprosto vyrovnaný člověk, tak proč se sakra ty bestie hejbaj, ja bych je roztřískal na kousky, to by se teprve hejbali, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bacha :D Citovat
Šalda Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 To chce hlavně klid a nohy v teple a nebo sex, mě se teď po sexu už ani nehnou Citovat
Péťa Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Po sexu nemám čas koukat na hloupé obrázky. To se musím obléknout a jít domů Citovat
oddie Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 To chce hlavně klid a nohy v teple a nebo sex, mě se teď po sexu už ani nehnou Obrázky ne, jen ta pravačka se pořád třese... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Vole taky nic nevíš, Šalda je levák Citovat
Gabriel 307 Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 když si na obrázku vyberete bod a budete se dívat jenom na něj tak se ani jeden obrázek nehne . . . jakmile budete přejíždět očima po obrázku tak se "roztancuje" Citovat
Šalda Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 Používám obě dvě proto, protože je používám na manželku Citovat
Haryk Odesláno 22. březen 2015 Odesláno 22. březen 2015 (upraveno) od obrázků k sexsu, paráda, to nemá chybu, ať žije Šalda a nakonec proč ne, je to relax Upraveno 22. březen 2015 uživatelem Haryk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.