Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování vedení


Berkoff

Recommended Posts

Joooooo, jak si ma nekdo zvyknout jit na nakup na stedry den nebo v nedeli, to nevadi nikomu....to se zvyka rychle.......ale zvyknout si na par novych cudliku.......proste strasna prekazka. Ja jsem osobne rad....protoze na mobilu to bylo za trest a nejsem z tech.....kteri k napsani jednoho prispevku smazou disk a potrebuji k tomu PC a pul telocvicny..... :-D, za ne good a tem co se uci....ptejte a hlavu vzhuru. Az casem ocenite tento pokrok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těší mne, že se po mnoha letech klub dočkal takové konstelace schopných lidí, kteří tenhle velmi potřebný krok udělali. A protože vím, jak to vypadalo a fungovalo "vzadu" (tedy ty části webu, které byly členům skryté), tak mne to těší dvojnásob. Doufám, pánové, že vám tenhle současný tah na branku vydrží co nejdéle - nelze si totiž nevšimnout, jak se snažíte naslouchat členům a realizovat jejich požadavky, případně vysvětlovat nové funkcionality. Díky! thumbs_up_smiley.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s forem nemám problém, líbí se mi, jen mi přijde nepřehledné, mít černé ikonky na tmavě modrém pozadí... V editaci hesla jsou uskočená pole, a chvíli mi trvalo, že když chci shlédnout poslední příspěvek vlákna tak musim klikat na čas, jinak mě to hází na profil uživatele :) Ale jinak mi to přijde přehledné, rychlé. Jsem spokojená, děkuji :)

Máš tam štěteček, tím jsem vyladil podobu fora pro mě přijatelnou, zkus 6489D4 :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jedna věc, jak je to se zobrazením informaci profilu? Já třeba nechci aby byly některé informace viditelné pro všechny, ale přepdpokládám že jsou potřeba pro adminy - třeba kvůli kartičce, řádnému členství.... dá se to někde schovat, abych některá pole viděla jen já případně vedení? nikde sem to nenašla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW, zase sem byl mimo a přijedu a nestačím se divit. Posledních pár dní sem měl napilno v práci, tak sem přechod na nové fórum zaregistroval jen tak na půl a dnes šok... Po pár minutách si pomlau zvykám na vzhled, přece jen staré fórum sem používal už pár let a tak je to malinko nezvyk, ale na nové a lepší se vždycky zvyká dobře, to bude s fórem stejné jako s autem:-) Moc díky všem, kteří věnovali novému fóru svůj čas a úsilí! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jedna věc, jak je to se zobrazením informaci profilu? Já třeba nechci aby byly některé informace viditelné pro všechny, ale přepdpokládám že jsou potřeba pro adminy - třeba kvůli kartičce, řádnému členství.... dá se to někde schovat, abych některá pole viděla jen já případně vedení? nikde sem to nenašla...

Tvá adresa je opravdu skryta :) člen vidí základ jako na starém fóru, viz screen:

post-39775-0-67108100-1411428943_thumb.j

 

 

Jediný co můžu vytknout je logo navrchu je nějaký rozkousaný, klidně bych použil png z vektoru a na mobilní verzi je tlačítko "Předchozí" rozhozený protože slovo je moc dlouhý.

Jinak pěkný :super

Logo je takové jaké je.. bylo to na rychlo a postupem času samozřejmě upravíme.. pokud by jsi se chtěl angažovat, napiš mi SZ a domluvíme se, já toho mám teď opravdu moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...