Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor a zavady 807?


Lukas.407

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Zdravim. Mam 807 2.2hdi 94kw. Dlouho jezdil bez problemu za 5,9l. Ted mi zacala vyskakovat zavada porucha emisniho systemu. I pres tohle auto dal jezdilo. V servise mi to nspichli a udajne doplnit aditivum. Stalo me to 3tis. Dva dny jsem jezdil bez problemu. Ted auto nastartuji a po chvili zdechne a uz nenaskoci. A zas to hlasi poruchu emisniho systemu. Nevite nekdo co s tim? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

trochu zneuziju tema.

Je nas uz pres rok pet. Deti 1,5,9

Vozime je bud v 407 nebo v mem 5er od BMW. Ani v jednom to na delsi cesty fakt neni.

Nejstarsi sedi uprostred a nezavidim mu to.

Tak teda premyslim co s tim.

Napadlo me zbavit se 407 a koupit neco vetsiho.

Dnes jsem videl na parkovisti tu 807 a to by bylo fajn.

Kdyz jsem to tady procetl tak brat asi motor co ma manzelka v 407?

RHR?

Jak je to s bezpecnosti kdyz to ma tech 7 mist. Je to vubec vzadu bezpecny pri nejakem narazu?

Taky jsem koukal ne ty C4 od Citronu. Ty jsou ale podivne levne...je tam nejaka past? Dik za jakekoliv info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mohu poradit, a vím že za to budu kamenován a zostouzen, zapomeň na to, že vůbec P 807 existuje. Je to asi nejhorší auto na světě,  ať je v něm motor jaký chce. Ano, je pěkné, je velice praktické,  ale je taky ukrutně problémové.  No ale asi i proto je tak levné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rhinos napsal:

Taky jsem koukal ne ty C4 od Citronu. Ty jsou ale podivne levne...je tam nejaka past? Dik za jakekoliv info

Syn kolegy z práce má pro 5ti člennou rodinu (děti 7, 10, 12) C4 Grand Picasso před faceliftem ( https://www.tipcars.com/magazin/odborne-recenze/recenze-ojetiny-citroen-c4-picasso-2006-2013.html ) s motorem 2,0, HDi RHR. Kupoval ojeté, má ho 2 roky a zatím absolutní spokojenost. Vybíral asi půl roku a pečlivě.

Sedačky ve třetí řadě nepoužívá, podle něho jsou nic moc (ze Sharana byl zvyklý na víc místa), ale zase více než v mé 308SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl tak že jsem sháněl C4 Grand Picasso , v dvoulitru HDi ( objem ničím nenahradíš a navíc 1.6 nic moc ) , s manuálem . Půl roku jsem hledal . Pak už jsem slevil na to že vezmu automat . Je to ale všechno s robotizovanou převodovkou . Prostě automat jsem našel jen jeden a ten byl zase s těma měchama vzadu místo pružin .

Takže nakonec jsem skončil u 807 s 2,0 HDi v manuálu ( rok 2011 ) a jsem spokojenej .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...