Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 7 hodinami, Fruktis napsal:

Já nic...ale chlapci přijeli renovovat střechu...první půlka umytá...kupodivu nikde nic neprosáklo...tuk tuk tuk...a i stresni okno mnou montované vydrželo na místě a nikde nic neteče...

Jak to dělají? Tlaková myčka a něco k tomu? Na to čisté přijde nějaký ochranný nástřik, něbo ty otevřené póry v materiálu nechají tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Agrafik napsal:

Jak to dělají? Tlaková myčka a něco k tomu? Na to čisté přijde nějaký ochranný nástřik, něbo ty otevřené póry v materiálu nechají tak?

Tlakova mycka na očistu...vymena poskozenych tasek...penetrace na uzavreni poru...a trikrat nastrik barvy s fungicidnim pripravkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic, jen se mi dneska odporoučel počítač,a teď budu čekat až přijde novej a kdy,doufám že nebudu čekat do Vánoc

 

A ještě,docela mi vadí,když chci něco někam napsat,tak mi vyskakujou okénka jako tady nahoře 

received_501949027302866.jpeg

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněna prázdná citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi když klikneš do kolonky pro odpověď, tak už to tam máš. A pak by to mělo nabízet něco, jako "Clear this ..." - ta to klikni a okno se vyčistí a dá už pokoj. Nebo to, co je navíc prostě odmaž ručně a pak už taky bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takže to máte normálně v " diagramu (grafu)" a třeba jednou za 42 týdnů to na Tebe vyjde? No tvl to ta mašina musí bejt v hrozným stavu když jde z ruky do ruky. 

 

Dopoledne jsem trochu papíroval trochu uklízel v gumárně a po obědě jsem vezl máti na nákup. Zítra ji vezu k tetce. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme rozpis služeb na celý rok. Ale máme psáno jen jestli máme odpolední, ranní, sejdr nebo md. Jakou linku se dozvíme tak týden dopředu. 

A na to jak se na tom střídají řidiči to docela jde. Horší je to s úklidem. Mi přijde, že nejdříve umejou podlahu a tím hadrem pak čelní sklo. Ale bohužel, jsou u nás i prasata někteří řidiči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to my jsme měli když jsem autobusoval podle toho v jakým kdo byl diagramu. Já byl na SDN (standartní nízkopodlažní) a měli jsme rozepsáno 52 a potom 58 týdnů dopředu byli tam rozepsané i linky ale to se občas měnilo jinak to bylo taky ranní  nebo odpolední , šejdry jsme v diagramu neměli.  s tím úklidem to bylo podobný BUS šel jednou za 4 týdny na mokrý úklid každý třetí den při zatažení na luxování při luxu se ještě utírali klandry ale když to šlo na mytí tak se kolikrát mašina vrátila že parťák myl čelní okno znova. Já na tohle měl štěstí u nás se o úklid staral parťák a já se staral když bylo potřeba dát BUS na dílnu tak jsem šel za dílenskýma aby to udělali pořádně.  A je pravda že bylo znát když byl ten BUS přidělenej a měl stálou posádku tak tam bylo v rámci možností uklizeno ale jak to šlo z ruky do ruky tak to byl děs kolikrát jsem šel dozadu a říznul jsem řemen abych to měl na co vyměnit abych nemusel jezdit v pojízdným chlívku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...