Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

ja dostal flastr vcera 600 zase za jeden a ten samej usekac radar........ takze diky Krtkovi uz vime, proc me to tam bere. Kdyz se jede od Barrandaku smer Cerny most, tak za barrandakem je radar, pak je druha kamera (a ja v domneni, ze konec mereni na to slapnu.....) a dalsi kamera zacina za odbockou na D1 a konci u auto palace sporilov, a predstavte si, ze ty *neumím psát slušně*y meri celej usek komplet, takze proto tam mam zase 98 na 80, a jsem ohodnocen. Ted uz to vim, tak uz jim cajzlum platit nebudu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cadillac Series 63 Hard Top Coupé DeVille.jpg

Vím že se nemají vkládat zbytečně obrázky ale . . .   :roker        @Weri 605  bych chtěl tímto poděkovat za snahu , ale přišla mi omluva a definitivní zamítnutí pronájmu / prý pouze s řidičem . . .  (chybně uvedeno na webu)  :bacha

Takže můj celoživotní sen sednout za volant "korábu" tohoto typu zřejmě zůstane nenaplněn 😭   Jen se potvrdil můj dosavadní poznatek , že tě nikdo za volant klasické long ameriky nepustí . . . .  😧 .    Mé srdce řidiče opět zahalil smutek .

Kdyby kdokoliv zde na foru o někom ( kdo by mne pustil za volant ) , věděl - prosím dejte mi info . . .  :papa      Budu vám zauzlován . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

to víme i my z Ostravy že měří zuzamen 🙈😂

Tvl ale to meri ceow ty dva useky dohromady tak uz dva roky a ja tam furt dostavam flastry 😭😭😭😭, prvbi byl kdyz jsme se s klemonem a stibtakem vraceli dom z alp jak si tam nejaky kreten jeste oprel lyze o mondeo a sjely mu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Klemoň napsal:

Vím že se nemají vkládat zbytečně obrázky ale . . .   :roker        @Weri 605  bych chtěl tímto poděkovat za snahu , ale přišla mi omluva a definitivní zamítnutí pronájmu / prý pouze s řidičem . . .  (chybně uvedeno na webu)  :bacha

Takže můj celoživotní sen sednout za volat "korábu" tohoto typu zřejmě zůstane nenaplněn 😭   Jen se potvrdil můj dosavadní poznatek , že tě nikdo za volant klasické long ameriky nepustí . . . .  😧 .    Mé srdce řidiče opět zahalil smutek .

Kdyby kdokoliv zde na foru o někom , kdo by mne za volant pustil , prosím dejte mi vědět . . .  :papa      Budu vám zauzlován . . .

Umel bych asi zajistit toto

image.png.f2daa241064d7144cdbb1b8f37f0d836.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň není to sranda s těmahle autama. Znám se dobře s majitelkou www.dream-cars.cz , teď jsem ji volal a říkala že ti to nikdo takto nepůjčí.
Sporťáky, nebo teréňáky nejsou problém, ale tohle ani na letišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, brixtr napsal:

Vrakovišti v Lánech se vyhni, nemá to tam smysl. Radši nápis Tomášovi nebo si zajeď do Prahy na hřbitov aut 

Nárazník už mám za 1700,- a pro zbytek jedu k @Hugo Boss do Kocbeří

Jen to budu muset někde nechat nastříkat a teď k policajtum jezdit jen levou stranou 😄  a bez serva rovnou posiluju 🙂 

 

20200728_111007.jpg

20200728_165716.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem se vratil z banky kde jsem vyovedel hned dva ucty od stejne banky kdyz ne tak proste NE.
Pani ktera me to odbavovala by byla na reklamacich asi zaruka ze tak pulka nasra ... zakazniku neodejde - brala to "rozume"
Nic mene zaznela veta na kterou jsem cekal - "A to si myslite ze vam nekde pujci zadarmo? " Pujci protoze i to malo jim bude delat zisk ... - jen pokrceni rameny.
Nehlede kdyby prisla nabidka nejakeho kompromysu treba 1/2roku gratis asi bych neodchazel odpovedel jsem ...

A uprime nejde o penize ale o "princip"

Tak uvidime kolik bude telefonu a jaka bude nabidka kdyz je vypoved hotova ... :)

Muj tip zadana ... !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, je jen na tobě kam svoje prachy dáváš. Ovšem paní měla pravdu. Končil jsem přesně stejným způsobem u KB. 
Můj jedinej argument tenkrát bylo vedení účtu zdarma. Pak jsem ale chtěl úvěr a ty podmínky u Mbank byli daleko horší, než kdybych zůstal v KB. 
Takže jsem zjistil že vedení účtu zdarma není všechno.

Jo v tý době jsem platil i 1600,-/ měsíc za příchozí platby - dobírky z e-shopu. 
Dneska by mě za to šoupli rovnou do blázince :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrý ... je vidět jak se časy mění. V 98 KB shrábla osm litrů za posouzení žádosti o hypo. Už jsem je nikdy neviděl a hypo taky ne. Mega na pět let u spořky bylo za týden vyřízený. Někdy kolem 05 jsem přešel k mBank a cca po 5 letech kdy mi tam pravidelně chodily příjmy z živnosti trvalo schválení úvěru 400 tisíc elektronicky pár dní a bez podmínek. Prostě stačilo co tam těch pět let chodilo. Fakt je že za 5 let dělaly úroky víc než u toho mega ... to je ovšem dobou a druhem úvěru a ne bankou. Jasně že mi nikde nepůjčí zadarmo ale když půjčit nechci tak mají platit oni mně ... to by ovšem úroky z vkladů musely být hodně jinde než na třetině inflace a to ještě sotva. O 6.5% z poloviny 90tek se nám ani nesní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ja mam penize u nich a jim pujcene ne obracene = tedy cekam min zdarma vedeni uctu neb i placeni kartou kdyz davaji me nejaky desatek 100% si berou i pro sebe "ALE"
ceska nenazranost je do nebe volajici a pak nastavaji humorne veci jako je tato.
A ve skutecnosti jde jen o jedno kafe TECKA a je fuk zda pro me nebo pro ne ....?
ALE jak bylo a uz to nebudu opakovat NE tak NEEEEeee ....

Na druhou stranu verim ze pokud prijdu za 1/4 roku tak jako novej zakaznik dostanu benefit jako je bonus v hodnote x ... Kc vedeni uctu gratis a treba i tricko a nebo cepici 🤣
ale jako stavajici dlouholety mam narok jen drzet krok a pokorne platit - mozna by bylo zajimave pokud se ozve nekdo kdo dela nahanece pro podobne "ustavy"  :)
A napise jak se veci maji klidne i do SZ ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem před rokem chtěl odejít ze Spořitelny, dali mi okamžitě vedení účtu zdarma, prý jsem se měl  ozvat dříve a vyhověli by mi..., jsem jejich klientem cca 40 let a bez jediných problémů, dluhů--naopak mám u nich uložené peníze, ze kterých mi jde bohužel nula nula úroků...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska cesta do prahy a zpět...asi padesatkrat na me vyskocila stopka ze je teplota moc velka...tak jsem v praze dolil vodu...a trochu to pomohlo...ale jinak vzdy pomohlo az kdyz se zavalo topit na max...to hned padla teplota na normalni hodnotu...tak nekde bude zakopanej pes....pripadal jsem si jak ve stodvacce...🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

Umel bych asi zajistit toto

Co to je za auto ???  Podrbal jsem se v týlu asi 9x , ale nepřišel jsem na to co je to za model . . .  ?   :papa

Edit :  Nebo to někdo pozná i z této fotky ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...