Gabriel 307 Odesláno 25. prosinec 2015 Odesláno 25. prosinec 2015 Já do 01:45 skládal Městečko Stix. Naštěstí vše klaplo, ale dalo mi to dobré 4 hodiny práce koukám,že Lego je v kurzu ja se dnes trápil s Lego City asi 45 min. . . ještě jedno je potřeba poskládat,ale autíček máme tolik,že Šimon už na další krabici zapoměl odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Citovat
Mišak Odesláno 26. prosinec 2015 Odesláno 26. prosinec 2015 (upraveno) 9ti letej kluk není 5ti nebo 6ti letej Cipísek a tak, když se řekne, že má udělat to nebo to, tak to prostě udělat MUSÍ už měl mít sourozence bylo by to lepší pokud to není od přírody možné omlouvám se za reakci Jinak já dnes degustoval domácí dvanáctku a musím říct že kurde už mi to jde dá se to už považovat za pivo Upraveno 26. prosinec 2015 uživatelem Mišak Citovat
Aluška Odesláno 26. prosinec 2015 Odesláno 26. prosinec 2015 Tak já dneska mimo jiné dělala místo sváteční husy, sváteční plněný křepelky na víně s nádivkou Citovat
vendelinek Odesláno 26. prosinec 2015 Odesláno 26. prosinec 2015 (upraveno) A vis ze delas chute,i kdyz u nas bylo taky dobry jidlo,řizky na ruby jinak,dneska byla posledni nadilka od jeziska u druhy prababicky,ale stejne ze vsech darku to vyhraly hry do ruky,dostali autodrahu,el.vlacky aa od nas herni konzole 150 her ,nebo jak se to jmenuje a vsechno ostatni lezelo na zemi odeslano z Lumie Upraveno 26. prosinec 2015 uživatelem vendelinek Citovat
ozzy56 Odesláno 26. prosinec 2015 Odesláno 26. prosinec 2015 koupil novou TV--jsou prima slevy Citovat
MJSytic Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 JJ, slevy jsou jako hrom Alza GK pred vanoci cena 3800,- povanocni sleva 4300,- Citovat
Péťa Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 Na Alze jsem letos za celý rok nenakoupil ani za jedinou korunu. Letos vede TS Bohemia (hlavně díky telefonu). Citovat
vendelinek Odesláno 27. prosinec 2015 Odesláno 27. prosinec 2015 dalsi varka chlebicku dopoledne ,celej den jen zeru a zeru,chlebicky stridam s cukrovim,uz jen funim odeslano z Lumie Citovat
FrantaCV Odesláno 28. prosinec 2015 Odesláno 28. prosinec 2015 Tak u nás problémy s cukrovím vyřešil náš "miláček" (viz příloha) - jmenuje se Ája a ušetřila nás, v nestřeženém okamžiku, funění. A teď se tváří jako neviňátko. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 28. prosinec 2015 Odesláno 28. prosinec 2015 čeká nás další maratón. . . další návštěva Citovat
oddie Odesláno 29. prosinec 2015 Odesláno 29. prosinec 2015 Poslední pěkný nemrazivý den, tak jsem dorazil zrytí všech pěstebních ploch, na příští rok je připraveno skoro 100m2 k osázení... Citovat
Medvěd Odesláno 29. prosinec 2015 Odesláno 29. prosinec 2015 Pavlovo 9te narozeniny oslaveny v RC-ARENE kousek od Harfy (www.rc-arena.cz ). Pavel si odpoledne s nekolika kamarady opravdu uzil a ja se domnivam, ze je to dobry tip nejen pro rodice prazskych decek, ale MOZNA by se tam udelat i klubovy minisraz Citovat
Milan+ Odesláno 30. prosinec 2015 Odesláno 30. prosinec 2015 Momentálně funguji jako taxikář, těm mým třem ženským a k tomu švagrové s klukem se chtělo na nákupy, tak jsme v CČM. A pak směr Palladium, nějaká směna zboží v Pandoře. Citovat
vendelinek Odesláno 30. prosinec 2015 Odesláno 30. prosinec 2015 dnesek jsme si s maminou docela uzili,bylo velky hlidani trech prcku,po obede na chvilku ven a pak si pro ne prijela dcera a vyrazili s nejstarsim 6 ti letym na zaps hokejovej do vedlejsiho mesta,toho uz jsme se nezucastnili,odpoledne uz jsme odpocivali odeslano z Lumie Citovat
Haryk Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 dnes čekám na Nový rok, a včera návštěva Obřího akvária v Hradci K. Citovat
HanzWayne Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 Co sem dneska udelal... Zrusil sem si Peugeota o kolegy autobus... Protoze slunicko... [emoji19] [emoji19] [emoji19] Odesláno z mého Samsungu Galaxy S4 Mini pomocí Tapatalk Haryk ohodnotil 1 Citovat
HanzWayne Odesláno 31. prosinec 2015 Odesláno 31. prosinec 2015 Stane se... to uz dohromady nedam... Odesláno z mého Samsungu Galaxy S4 Mini pomocí Tapatalk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.