Charlie 1 Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Ahoj koupim travní semeno cca 20 kg za dobrou cenu. Děkuji předem za nabídky. Citovat
Agrafik Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Co je dobrá cena. Naposledy jsem bral směs v Polsku za 40kč za kg. Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. březen 2014 Autor Odesláno 10. březen 2014 To je dobra cena...můžeš hodit odkaz? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 S čím vším se tady kšeftuje, to někdy žasnu No jo, hold hned je poznat obchodní duch Citovat
Neon Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Nějaký semeno bych měl:aut 20kg??? Frajer!!!:D:D:D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 á náš kasanova Neon se ozval :D a Šalda, neboj, to dáš, my ti věříme :super [upravil dne 10/3/14 16:16 od minimaxa] Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 měl bys začít pumpovat... Charlie bude nejspiš brzo sadit Citovat
Agrafik Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Castorama v Polsku. Ale zatím nebudou akce. Citovat
Péťa Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Castorama je nejblíž ve Walbřichu. To máš blíž do Hradce. Citovat
oddie Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 S čím vším se tady kšeftuje, to někdy žasnu No jo, hold hned je poznat obchodní duch A nejlepší jsou typy, co aby ušetřili dvacku, dvě stovky kvůli tomu projezděj Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. březen 2014 Autor Odesláno 10. březen 2014 Hoší,to jsem tyhle žvejky čekal,někomu doma možná zbylo tak se ptám... a pro rejpaly je rozdíl dát 800kč+200Kč doprava,než 2400Kč,prachy bohužel neseru ani netisknu,narozdíl od někoho;) prosím admina aby,to tady všechno promazal,o semenu se můžete bavit v pokecu;) [upravil dne 10/3/14 18:15 od Charlie 1] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Co jsi si napekl si taky vyžer:D Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. březen 2014 Autor Odesláno 10. březen 2014 jo když sem někdo přijde to bude Vaše vizitka ne moje. Citovat
punkac Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 jako za pár ml dávaj patnácet.... To se Charlie1 vyplatí zaject i do Walbřichu.... Akorát budou matky rodit trávníky nebo trávníkáře Citovat
Šalda Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Já už tady raději nebudu psát nic:D:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 nečekal jsem že by měl někdo zájem o moje semeno ,ale tak když Charlie zaplatí, co bych neudělal pro kamaráda z klubu , dyt jsme tu jak jedna rodina... Citovat
Šalda Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 Možná bysme se mohli složit a každej darovat něco, myslím že kubík by byl tak za týden:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.