Majo0777 Odesláno 10. březen 2014 Odesláno 10. březen 2014 a co by ste povedali na nieco taketo? pozná niekto tieto pneu? Hankook K115 215/55 R17 94W Citovat
pyrone Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 @pyrone: mne ukazuje \"Akčná cena bez DPH 82,32 Euro \" bez zlavy. [upravil dne 10/3/14 16:59 od merlin99] Dobrý deň, momentálne prebieha akcia a cena tejto PNEU je 75,00 € bez DPH za jeden kus. Pekný deň prajem S pozdravom Ing. Milan Bazger Vedúci pobočky ----------------------- AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. Závodska 42 010 01 Žilina Citovat
koblih69 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Hm tak jsme byl rozhodnutý pro Barumky 215/55 R17 a z více stran se mi seběhly informace o jejich výdrži a už je nemiluju Tak budu hledat dál... Citovat
elton Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Barumky v 17\" mám a čeká je třetí sezona. Kupoval jsem je jen z cenových důvodů a netušil, že mě tak mile překvapí. Výdrž, chování za mokra a suchu, sjíždění, hlučnost, prostě skvělé gumy. Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Za cenu 641kč rozměr 225/50 r16 beru:D. TU [upravil dne 12/3/14 16:18 od Roman Bazi] Citovat
stefano Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Asi sú také lacné kvôli staršiemu DOT, lebo to sú Bravuris 1. Citovat
Dave_k Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Letos musím koupit taky sadu letních a ty Bravurisy 3HM se mi celkem zamlouvají. Je to novinka, takže asi zatím žádné praktické zkušenosti. Citovat
Balachar Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Ahojte, potrebujem radu ... môžem kúpiť zánovné jazdené letné pneumatiky Michelin 235/45 R18 za 65€/ks DOT4911, alebo úplne nové v tomto rozmere Barum Bravuris 3 za 85€/ks. Čo je cenovo výhodnejšie je jasné, skôr ma zaujíma, čo je lepšie, či nová Barumka, alebo jazdená staršia Michelinka? Citovat
celda1970 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Osobne bych vzal Barum.... O tech jetych vubec nic nevis....poskozeni atd...a jsou postarsi... Take jsem jednou takhle kupoval...uz to neudelam...po par tisicich zacala jedna pneu vibrovat a praskl kord..... Citovat
Balachar Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 No, tak to si mal zlú skúsenosť ... ďakujem za názor, v podstate si mi potvrdil to, nad čím som uvažoval :-) Citovat
ferinko2 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Jazdené už nikdy v živote nekúpim,minulú zimu som mal jazdenky 4-ročné.....2x by som bol kvôli nim havaroval,túto zimu nové Barumky a poézia jazdiť Citovat
Agrafik Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Jezdím BB2 a další budou BB3. Jsou v pohodě a umí i rychlostní index Y Citovat
Tom35 Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Dnes už se kvalita zavedených značek dost stírá.........Barum nebo Michelin-za mě spíš ty druhé,ale barumky fakt nejsou špatný gumy......ale když si na autě zakládáte.......... Citovat
Lada78 Odesláno 15. březen 2015 Odesláno 15. březen 2015 Mel jsem bravuris 2 a nalital jsem na nich 40k. Kdybych si já blbec neprorazil jednu o kamen v trávě, mohl jsem na nich jeďte něco najezdit. Nejsem pilous zatáček. Letos budou Nokiany za stejnou cenu jako Barumky. Citovat
OK406 Odesláno 19. březen 2015 Odesláno 19. březen 2015 Na 106 máme letní i zimní Barumky a teta na 307. A na 205 máme také Barum. Já mám na 406 zimní Barum Polaris a spokojenost. Už je tam mám x-tou sezonu a stále jsou v pohodě. Citovat
MilanF1 Odesláno 20. březen 2015 Odesláno 20. březen 2015 Ty jeté Michelinky mají kolik mm? Pokud inzerát píše jen "zánovní", tak to by mě neuspokojilo. Micheliny jsou jedny z nejdražších gum a chlubí se výbornou výdrží (ale nevím, jak je na tom třeba Pilot Sport). Já se jezděnek nebojím, ač v tomto rozměru to chce pneumatiku, které musíš věřit. A pokud se necítíš na to mít na autě gumy, které už někdo měl a nevíš, jak se k nim choval, kup nové. Citovat
Balachar Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Nazdar, tak už v tom mám jasno, vezmem si nové pneu, len akurát zvažujem tieto tri možnosti: Barum Bravuris 3 Kumho Ecsta KU39 Firestone Firehawk SZ90 Barum a Kumho sú cenovo skoro rovnako, Firestone podstatne drahší. Ocením akúkoľvek radu, ďakujem :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.