Krt€K Odesláno 28. listopad 2013 Autor Odesláno 28. listopad 2013 Jde o to, jestli aktivní nebo pasivní Citovat
Šalda Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Nejlepší antiradar je si dát pod pedál cihlu Citovat
oddie Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Tak to já moc nedělám, což o to, ale kdyby mi něco přišlo, ptát se na procesní věci půjdu spíš právníka... Citovat
Berkoff Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Antiradar je ti k prdu, když zapomeneš rozsvítit, zastaví tě polda, aby tě upozornil. U toho zjistí, že máš sjetou gumu vzadu u řidiče, tak obejde auto, a všimne si prasklýho skla vepředu a rok propadlý technický vzadu Tak ti řekne 2500 a 3 body, a ty to ukecáš na \"odstavím to tady a du pěšky\" na okresce, 15 km do vesnice Citovat
Krt€K Odesláno 28. listopad 2013 Autor Odesláno 28. listopad 2013 Oddie: no, z praxe.. řešil jsem pána za přestupek, trochu jsem ho vybodoval a pánovi přišlo, že má odevzdat noty.. nebudu to tady popisovat, ale ve výsledku místo za 200,- zaplatil cca 11000,- a noty stejně odevzdal... tolik humorná historka z natáčení.. a co jsem tím chtěl říct? Že pokud je to dobře napsaný, je to neprůstřelný. A to bych ti třeba řekl názor já, jestli jo nebo ne... no ale když chceš právníka... ;-) Citovat
John Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Šalda : já jsem slušnej kluk a moje taky sotva dosáhne rychlosti na dálnici Citovat
oddie Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 No, já znám dost případů přesně opačných, ale to je dohadování tak trochu o ničem. Citovat
Šalda Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Johne, to je jasný, on ten 3.0 spíše žere než jede:D:D Citovat
Krt€K Odesláno 28. listopad 2013 Autor Odesláno 28. listopad 2013 Oddie: ano, je možný shodit přestupek... ovšem vše začíná u policisty, jak to napíše. Pokud tak, že to je neprůstřelný, pak se s tím musí poprat i úředník. Pokud ne, pak je to buď a nebo.. Citovat
Medvěd Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Teď mi přišel pozdrav od PČR, kde mě vyřešili rovnou pokutou 600,- Kč (žádné zjišťování kdo řídil, žádný snížení bodového konta ...). Už je zaplaceno - a žádnýho právníka netřeba. Citovat
.mycTD Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 jses si jistej, ze ten pozdrav byl zrovna od PCR? Citovat
Medvěd Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Dobře - magistrát, odbor dopravně správní (nebo tak nějak ) Citovat
.mycTD Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 jo. ...ale tak hlavne, ze se v tom orientujes i bez pravnika Citovat
Medvěd Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Pro mně je podstatný, že a) postih přiměřený b) bodíky zůstávají přestupek na 90% sedí (prostě je reálné, že byl) a mohlo být i hůř Citovat
rootsky Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Kdybych nechodil z uniformy do montérek, tak bych taky občas poradil, takhle na mě můžete zapomenout [upravil dne 28/11/13 21:21 od rootsky] Citovat
Hafity Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 A když dám do pokecu všeobecný dotaz k řešení dopravní situace (zatím bez DN) a v SZ poprosím o vyjádření odborníka? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Souhlasim s podekovanim i ja psal clenovi Krt€K kdyz jsem mel jeden nejmenovany problem bohuzel do meho spisu se podivat nemohl ale slusne odpovedel a byl jsem rad :-) nicmene pak jsem napsal clenovi Stifler aby mi pomohl vysvetlit nejake informace co se meho problemu tykali a hned jsem vedel na cem jsem:-) Citovat
Dano406 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 Bohužel, mnozí z těch, kdo mi napsal, a je jich cca polovina ze všech zpráv, se mi ani neobtěžovali poděkovat nebo alespoň reagovat na mou odpověď s tím, jak dopadli nebo nedopadli. Jestli to není tím,že rada byla neučinná a nebo si řekli,že to stejné vlastně věděli a tys je v tom jen utvrdil a tím pádem jako by rada nebyla:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.