BV406 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 tak se mi po mnoha letech opet neco povedlo, takto dopadla moje nocni jizda z prahy ... usnul jsem ... svodidla, jeste, ze tam byly, jinak letim nekam do lesa, trefil jsem je asi nekdy po 4:10 ... co ted s tim ? jak to co nejelegantneji alespon trochu popravit :/ ? doufam, ze mi nebudete rikat neco o totalce ... samozrejme jsem nikde nic nehlasil, strejchnul jsem to a jel jsem dal, na nejblizsi pumpe zkontroloval a musel jsem jet dal abych byl po sedme zpet v praci ... Citovat
Dančák Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Jesti není chycenej sloupek, tak bych sehnal díly ze stříbrný 406, vyměnil ty dveře a přední blatník, popřípadě nechal vyrovnat ten zadní blatník a máš to vyřešený, buď velice rád, že to dopadlo jen takto!!! Měls velkou kliku.... Citovat
Medvěd Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Zajel bych na vrakáč a koupil přední blatník a dveře v barvě, zadní blatník by mohl klempíř porovnat. Citovat
gronholmm Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Jé to je škody. Buď rád že si trefil svodidla a že ti šroub neroztrhl dveře Citovat
koblih69 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Vyměnit z jiný 406. Opravit to klempířsky jde, ale nemá to smysl. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 oprava bude relativně drahá (výměna dílů), nebo jen nechat karosářem usadit znovu dveře, aby dobře zavíraly a těsnily a zbytek nechat tak... Citovat
rootsky Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 JJ jak píšou kluci. Jinak běžně se to jako nehoda nešetří, pokud není urvaný kotvící sloupek svodidel a jsou tak odřená jen svodidla+třeba i nějaká mírná deformace, co na fci svodidel nemá vliv. Takže není škoda na majetku třetí osoby a tak můžeš klidně jet dál a řešit si to sám. Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Tak dveře 500ks,blatnik 600 ks,... Smůla ,ale bud rad ,ze jsi neskončil v lese na střeše.... Bohužel jsem mel dveře na tuhle stranu,ale koupil je devils,jediný co mám je blatnik;) Citovat
Tango C8 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Charlie 1: Myslel jsi asi 500kč, neb máš 500ks dveří Citovat
koblih69 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 http://aukro.cz/prave-predni-dvere-peugeot-406-i3508173947.html jsou tam i další díly, ale né v barvě.... Citovat
Lihous Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 JJ neni nad osobni zkusenost Diky bohu ze to odneslo jen trochu plechu a to jeste jen \"rozume\" Resil bych to asi jako viz vise - na paradu to proste uz nebude ale na jezdeni ano. Citovat
Stejsn Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 No, nebo to případně můžeš udělat i z druhý strany a vydávat to za rychlý pruhy. Ne, co chceš slyšet? Výměna blatníku a dveří je jediný řešení, víc na tom nevymyslíš. Citovat
radim.1008 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Pěkně jsi jí \"opatrně\" opřel o svodidla. Kup blatník od Charlieho, dveře seženeš a když ne hned, tak třeba časem a zadek ti zručný karosář vytáhne. Osobní zkušenost. Buď rád, že to dopadlo takhle, před časem jsem přijel k pánovi, co usnul a parkoval auto do příkopu tak, že ven musel pátými dveřmi. Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Tak na paradu to bude když se seženou díly a strikne se cely bok ,ale kostne to 15000-20000kc;) Citovat
BV406 Odesláno 24. září 2013 Autor Odesláno 24. září 2013 chlapi, na paradu uz kaslu, to uz na ni nebude ... zahraval jsem si dlouho, jezdim ted dalky a i kvuli jinych zalezitosti proste nespim, jen minimalne, cekal jsem, kdy me to dostihne ... je fakt, ze budicek to byl paradni uvazuju stejne jako vy, nechat vymenit kusy za kusy, mozna je stesti, ze to stribrna barva, mam za to, ze by nemel byt extra problem to nejak sparovat z vecma z vrakace tak, at pripadne nejsou zasadni rozdily v odstinech... resit ani nic nechci, svodidla zustaly na miste, sebou jsem je netahal ... odpoledne zajedu za svym servisakem a domluvim se s nim, bouracky umi delat skvele, tak jsem zvedav co navrhne,ale asi vymenna cesta bude nejrychlejsi a nejlevnejsi sloupek nevim, jestli je chycen, ale doufam, ze se jen zdeformovaly ty dvere Citovat
BV406 Odesláno 24. září 2013 Autor Odesláno 24. září 2013 chlapi, na paradu uz kaslu, to uz na ni nebude ... zahraval jsem si dlouho, jezdim ted dalky a i kvuli jinych zalezitosti proste nespim, jen minimalne, cekal jsem, kdy me to dostihne ... je fakt, ze budicek to byl paradni uvazuju stejne jako vy, nechat vymenit kusy za kusy, mozna je stesti, ze to stribrna barva, mam za to, ze by nemel byt extra problem to nejak sparovat z vecma z vrakace tak, at pripadne nejsou zasadni rozdily v odstinech... resit ani nic nechci, svodidla zustaly na miste, sebou jsem je netahal ... odpoledne zajedu za svym servisakem a domluvim se s nim, bouracky umi delat skvele, tak jsem zvedav co navrhne,ale asi vymenna cesta bude nejrychlejsi a nejlevnejsi sloupek nevim, jestli je chycen, ale doufam, ze se jen zdeformovaly ty dvere Citovat
BV406 Odesláno 24. září 2013 Autor Odesláno 24. září 2013 jeste se zeptam na vec mimo ... nefunguje mi levy predni blikac, uz jsem vymenil zarovku za dalsi, ale beze zmeny, zmacknu packu, blikaji pouze zadni a bocni a rychle ... kam se mam kouknout ? draty ? nebo to dela packa ? je to mux Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. září 2013 Odesláno 24. září 2013 Nejsou prervany dráty vepředu v blatníků? Citovat
BV406 Odesláno 24. září 2013 Autor Odesláno 24. září 2013 ktere draty mas na mysli ? niceho jsem si nevsiml edit> ten blikr nefungoval o par dni driv nez jsem to bouchnul, takze myslis prervane dratky, uz to chapu, podivam se tedy [upravil dne 24/9/13 14:33 od BV406] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.