Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

prosím vás hledáme nějakou 406 sedan HDI nejlépe 80kw verze, bratrovi po 306té... nevěřím, že seženem nějakou se 120tis km atd, ale jde o to aby byla v rozumným stavu, ty km nějak nehrajou roli, samozřejmě né 400tis... ale poprosil bych o nějaký rady na co u tehlech motoru dát bacha a čemu se vyvarovat... jsem spíš přes benzíny než naftu... dám jich sem pár jen jestli o nich někdo něco neví atd

ná téhle je sice lauf a karbon folie, ale třeba byla opečovávaná

http://auto.bazos.cz/inzerat/25820442/peugeot-406.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/26876999/Prodam-Peugeota-406-20-Hdi-80Kw.php

http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/13617890?goFrom=list

nebo kdyby někdo věděl o nějakém zajímavém a pěkném kousku, dejte vědět, děkuji předem

Odesláno

1. napadené tunerem nemá smysl komentovat. U druhé není na fotkách nic vidět, Třetí se mi celkem líbí, ale prohlídnul bych jeslti není po bouračce na předek.

Jinak rad k nákupu je tu k těmhle autům spousta. Mimo ty obecné doporučuju, vyzkoušet startování za studena, dlouhou zkušební jízdu s plným plynem do táhlého kopce. Po vypnutí motoru by nemělo nic zarachotit. Stání na volnoběh by mělo být klidné, motor bez kolísání otáček...

Odesláno

Souhlas s koblih69: mít dvě stejné auta a jedno tuněné, tak vezmu to originál. 90% ojetých aut na trhu jsou po nějaké bouračce. Takže spíše kontrolovat celkový stav.

Odesláno

En ten tý ky... Co myslíš, že se pozná podle pár fotek? Vyjma toho, že kusy napadené tunerem v inzerci rovnou přeskakuju, se to pak prostě musí vidět.

Odesláno

je jasný že podle fotek nekoupim auto... šlo mi spíš o to jestli někdo z klubu o tehlech něco neví či je někde neviděl, jestli už se neprodávali atd... koblihovi děkuji za odpověd, nechci rozvádět konverzaci typu jak jsou auta ujetý a bouraný, to jsou všechny když je nekoupí člověk přimo nové u dealera.. ta rádoby votuzená je tu daná jen proto jestli sní někdo nepřišel do styku... osobě na auto pojedu s diag a všemi potřebnými informacemi... proto toto vlákno, tudíš prosím jen o postřehy k životnosti a funkci motoru 2.0 HDI 80kw a celkové spolehlivosti, děkuji

Odesláno

Méďo, já nenařážím na nic i když na tvůj problém si pamatuju. Dokonce si ani nemyslím, že je to tak vážný problém jak se tu občas někdo snažil tvrdit. Ale je to tak asi jediná vážnější závada, které se na tom motoru objevuje. Mimochodem kde ti ty vstřiky kontrolovali?

Odesláno

To zajišťoval Vašek v rámci opravy, já fakt netuším kde (vzhledem k tomu jak je to dlouho možná by se zase kontrola vstřiků šikla - ale bojím se, že něco najdou a já budu muset klopit kačky, který nemám).

Odesláno

Jeslti můžu doporučit tak s sebou vem někoho kdo tohle auto má (nebo měl). Jednak zná všechny problémy a jednak ví jak má reagovat auto na plyn, jakej má mít zvuk... koegyně dovezla 307 a jen to natočila říkám, že ten zvuk není v pořádku... do měsíce to začalo chlastat vodu - těsnění pod hlavou, pak vstřiky ... a to měla s sebou servisáka. Ten ale tyhle motory nedělá, takže mu přišlo normální že to klepe jak koncern...

Odesláno

jj o ní taky vím, ale je to samí jak případ u inzerátu 1 ... prostě kdo udělá takovouhle hnusárnu, tak tomu autu asi prostě narve za studena atd... prostě risk.. no uvidíme, pár kousku se objede a zjistíme co a jak

Odesláno

jj mam 406 RHZ s 704tis najezdem a zatim to jede :-D musel jsem menit poloosy , nemel jsem po ruce zadny kopec a testovaci jizda byla v obci ... a dalsi zavada je tesneni pod hlavou, zadni tlumice tekli ale to uz je opraveno . tento mesit necham udelat rozvody a tesneni pod hlavou.

Odesláno

Snad se něco najde, jeden je tam 1. majitel (Coerde), jeden je tam prý po vlastním dědovi (dědictví) (birenbach) - snad by nemusely být stočené...

http://suchen.mobile.de/auto/peugeot-406-diesel-limousine.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&categories=Limousine&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=16&maxMileage=125000&fuels=DIESEL&ambitCountry=

v ČR budou všechny stočené, je jen otázka, zda se dáš oklamat.

Odesláno

koblih69: Nemozes hned sudit kazde auto napadnute tunerom. To ze ma na aute nevkusny vyfuk a foliu na kapote este neznamena ze nemoze byt v slusnom stave.

Ja som tiez auto polozil nizsie k zemi,nahodil elektrony.Takze je uz napadnute tunerom. A pritom dostava moje auto kvalitne diely,olej a vsetku starostlivost ktoru potrebuje.Dovolim si povedat ze,keby som ho predaval,buduci majitel by bol urcite spokojny.A nemal by som problem posunut ho i niekomu z klubu,nakolko za svoje auto rucim. :papa

Aj Cakom a Strejdakopec sa urcite o svoje vozy prikladne staraju. :papa

Odesláno

V Německu se stáčí taky, zvlášť už těch starších kousků, co prodávají překupníci. A ti už dávno přišli na to, jak maskovat bazarový prodej za \"privátní\" inzerci... Pokud je auto inzerováno jako takto málo jeté (dědictví) a zároveň má sadu zimních a letních kol, díval bych se na rok jejich výroby. Protože s takhle malým nájezdem a dědictvím po starém pánovi bych tam čekal aspoň 8 let staré gumy. Ne třeba rok staré s půlkou vzorku. Při nájezdu 7tis km ročně se prostě gumy neojedou...

Odesláno

733thunder nechci tuhle diskusi příliš rozvíjet, je to mimo téma a přečetl sis už stejný názor ode mě, oddieho i od Mizlerek007, který auto poptává. A konec konců i s odůvodněním. Vlastně jsi to sám napsal - snížit + naprasit kola co tam nepatří = zhuntovat nápravu i tam kde normálně díl vydrží statisíce. Něco jiného pokud ot má být ShowCar, pak ať si to klidně přeposílají nadšenci, ale né auto na ježdění. Niméně pokud to někomu nevadí ať si to koupí, to je každého věc :papa

Odesláno

Kolesa aj s pneu mam legalne zapisane v TP,takze no problem. :papa Narozdiel od inych nemam pod nimi ani podlozky.;) Pri tvrdsom podvozku a nizsom profile pneu sa samozrejme musi pocitat s vacsim opotrebovanim,to je jasne.Uz je na kazdom ci do toho pojde alebo nie.

S autom jazdim denne a pohodicka. :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...