MilanF1 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Já jsem před 7 lety polepoval 309tku, boční okna dopadla dobře, ale zadní, to je dost vypouklé, byla katastrofa, a to i tím hrozným přístupem. Už z toho důvodu jsem to nechal na někom jiném. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Milan,nevíš jakou značku fólii ten chlápek montuje-lepí a jak dlouho mu to trvá? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 ja to risknul a dopadlo to takhleto pokrceni ve spodnich rozich Citovat
MilanF1 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Mám myslím SD Global ... ale zda je dává ještě ted, to nevím. Jak dlouho to trvalo ... to už si nepamatuji ... 90 minut? Lukáš: Já u 309 dopadl podobně, ale myslím, že to bylo horší ... to okno tam je dost prohnuté. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 u starsiho vozu se nehraje na estetiku ale na funkci Citovat
Almanil Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Nevíš AK kód té fólie. Nemůžu tu správnou najít, jen nějaké ne pro osobní auta. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 (upraveno) pokud to bylo na me tak Úvodní stránka → Autopříslušenství → Vnitřní doplňky vozidel → Clony, folie a roletky → Folie na okna jinac cislo tech mojich DO 06164 Edit: kdyz tak na to koukam tak mam 25% a ne 15 jak sem si myslel Upraveno 20. červen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Laďa Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Lukáši popis na stránkách AK k té folii dle tvého čísla: INFORMACE O PRODUKTU Protisluneční fólie určená k nalepení na skla automobilu. Rozměr 75x300cm, provedení medium black 25%.Tento typ fólie není určen pro osobní vozidla, jeho použití je schváleno MDS ČR pro vozidla kategorie M2 a M3. Fólie nesmí být připevněna na čelní sklo a na boční skla u řidiče. Citovat
oddie Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Ono totiž na ty zakřivené plochy se to musí umět Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 (upraveno) presne - proto ty folie mam az od B sloupku dozadu - byl sem s tim na STK - zastavili me policajti a neresili to jo musi se to umet - hlavne folii dokonale nahrat a vytvarovat podle tvaru oknana hodne zakrivene plochy se to proste v jednom kuse nepodari - to mi rekl uz i profik co folie lepi nekolik let je lepsi si to rozdelit treba na 2 folie a prechod udelat v jedne z linek vyhrivani okna Upraveno 20. červen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
MilanF1 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Zakřivení se musí umět, to je fakt. Ten umělec v Plzni mi říkal, že nejhorší je 308 SW a když byl na školení, tak vysvětlovali, jak to rozdělit. Ale dodal, že on je schopen, ač to dá více práce, udělat to z jednoho kusu. Samozřejmě jsem to neviděl, na 306 to není taková práce. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 (upraveno) no uvidíme jak se s tím někde poperou;) edit: jenom pořád zvažuji zda všude 5% nebo 15% nebo mix 15% kufr a zbytek 5% odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Upraveno 20. červen 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
Šalda Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Zadní sklo jsem si zkoušel sám, 2x, a vždy to skončilo cca jako u Lukáša, tak sem to dal odborníků, a mám od B sloupku všude 5% SunTek a spokojenost. Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 10, v noci stejne neuvidis ani pres 20, jde oto aby ti necuceli do auta a nesvitilo detem do ksichtiku, a budes tam mit mensi tmu a budou vic spat. Za me 5 max 10, ja mel 10 od suntek i bruxafol nestezoval jsem si ani na jedno. Citovat
Šalda Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Určitě není, chtěl jsem 15, ale fólie jsem chtěl hlavně proto aby nebylo vidět do auta, a to splní jen 5, lámal jsem si nad tím hlavu asi půl roku, nakonec jsem nechal dát 5 a jsem rád, a ven je pěkně vidět, a na couvání stejně používám zrcátka. Citovat
Almanil Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Ven v noci člověk moc nevidí, to se parkovací senzory můžou hodit, ale v kufru nepotřebuji roletku Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 (upraveno) me to neprijde - melsem kdysi davno folie i vepredu a v pohode by me zajimalo jak to delaj ti nagelovani machri co maj cernocerny folie i na prednich oknech?to necouvaj vubec nebo jak ? Upraveno 21. červen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.