ozzy1 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Pokud jste to nepostřehli, tak kousek za Mountfieldem po pravé straně/bývalý autobazar/ je nová myčka tzv. bezdotykové mytí. Je naprosto perfektní. Pěna rozpustí snad veškerý sajrat, který je možné při jízdě autem posbírat.Perfektně umyté auto i s voskováním 90 - 100,- Kč.Mohu jen doporučit. [upravil dne 12/4/13 21:20 od ozzy1] Citovat
MilanF1 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Bezdotykové? Co si pod tím představit, případně hod odkaz na odborné vysvětlení. Já s 306tkou - jezdím s ní 3 roky - jsem ještě v myčce nebyl Citovat
adraj Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 jj už sem na to koukal a přemýšlím,že zajedu Citovat
ChouLu Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Milane http://www.ehrle.cz/cz/technologie/bezkontaktni-mycka Citovat
ozzy1 Odesláno 12. duben 2013 Autor Odesláno 12. duben 2013 zde je odkaz: http://www.cwplus.cz/ Citovat
Ferry Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 koukám, je to taková vlastně pískovačka rozdil je jen ve velikosti castic Citovat
koblih69 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 No s ohledem na to co vozíme za bordel na autě tak i velikost částic odpovídá Citovat
ozzy1 Odesláno 12. duben 2013 Autor Odesláno 12. duben 2013 kluci přiznejte, že vy nám ji závidíte! Citovat
koblih69 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Moje 407 ještě v myčce nebyla... a pokud bude u mě tak ani nebude [upravil dne 12/4/13 21:33 od koblih69] Citovat
skuci Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 ááá tady někdo neodolal... ty máš dobrou barvu Jirko, ale na tmavších odstínech zanechává vosk fleky, ale destilovaná voda super ;-) nikdy sem nevěřil, jak může jen voda s \"něčím\" takhle čistit... jinak já sem taky nebyl v životě v myčce s autem, vždy doma ručně, nebo Wap.... Citovat
Milan+ Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Vždyť to jsou jen auta,tak proč ne myčka? Citovat
Bigbadjohn Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Milan+ Páč myčka to auto fakt poškrábe a na tmavých autech to je pak fest vidět. skuci to není destilovaná voda, ale demineralizovaná voda a ta \"sežere\" kromě nerezu téměř všechno. Obyčejné železo, plast, gumu, mosaz ..... Citovat
skuci Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 poškrábání laku apod... za cenu mytí v myčce to umeju o 100% lépe, ale je potřeba trochu lidského sádla a né jen sedět v autě Citovat
ozzy56 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 podle odkazu ta mycí firma nemá v úmyslu expandovat k nám do východní gubernie, ale nijak mě to nemrzí--jezdím s každým autem do myčky (kartáčové) hned od novoty, někdy mě sice na chatě chytne rapl a napastuju karoserii, ale uondá mě to natolik, že zas až příští rok... mýt ručně s hadicí ani bohovi [upravil dne 12/4/13 22:42 od ozzy56] Citovat
Milan+ Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Milan+ Páč myčka to auto fakt poškrábe a na tmavých autech to je pak fest vidět. skuci to není destilovaná voda, ale demineralizovaná voda a ta \"sežere\" kromě nerezu téměř všechno. Obyčejné železo, plast, gumu, mosaz ..... Auta meju jak ručo,tak v myčce a že by to bylo poškrábaný nějak neregistruji,víc paseky nadělaji kreteni na parkovišti. Jináč tady u nás borec auto wapkou omeje s pěnou před tím než se jede do kartáčů. A štětkou bere paprsky kol. 120kč se studeným voskem. A co lze zkazit na starém autě,že? Citovat
ozzy1 Odesláno 12. duben 2013 Autor Odesláno 12. duben 2013 ta myčka v Kolíně fakt nemá chybu. Viď Skuci? Citovat
Moral3z Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 Skuči stím tmavým lakem není problém. Trochu sem se toho bál... poprvé sem to umyl a hned sušil... podruhé jsem to již zkusil nechat uschnout. Ten 4 program \"vosk a sušení\" fakt funguje. Spočívá to prý v tom, že v ta vode je bez něčeho, takže to nešmouhuje. Uschlo to a fakt to bylo skoro bez nich... každopádně dneska tam jedu zas Citovat
skuci Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 je super, hlavně já tam byl asi ve čtvrtek umejt kola, auto sem doma růčo myl o víkendu, voskovat a tak a kola byly jen zase spinavy, dal sem nejdřív minutu na rubou špínu, minutu s mikropráškem a oplach a kola jak nový a nemusim se srát s hadříčkem a na kolenou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.