radim.1008 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Pro nedočkavce, co už mají letní tenisky. První foto, přesně 24.2.13 Druhé foto, 1.4.13 Takže, až se zima zeptá, kde máte zimáky? [upravil dne 24/2/14 20:58 od radim.1008] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 njn ale teď už kvetou sedmikrásky(u nás v práci) :D:D nevěřím,že znova napadne-kdybych aspoň trochu věřil,že bude ještě zima tak věř,že si ještě nechám zimáky a sjíždět zimáky přes den při teplotě 13°C se mi nechce edit: a taky každý bydlí někde jinde [upravil dne 24/2/14 22:07 od Gabriel 307] Citovat
PAJA106 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Taky přezuto, když bude hnusně, tak není problém zase přehodit, ale po tom, co se mi dnes krásně žvejkly zimáky, díky 13°C, tak to byla poslední kapka. Citovat
radim.1008 Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 U nás zatím kvetou jen sněženky, ráno vše omrzlé a odpoledne kolem +10°C. Takže já nechám zimáky a i když je teď hezky tak se rozhoduju, zda auta aspoň umýt. Citovat
Šalda Odesláno 24. únor 2014 Odesláno 24. únor 2014 Tohle je zima asi po 15ti letech kdy u nás nenapadalo víc jak 2cm sněhu, takže tuhle zimu byli zimní úplně na nic, a to jsem si chtěl v lednu kupovat nový, to bych už měl teď půlku vzorku pryč Citovat
Haryk Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Kdo by to ještě čekal. Studená fronta přinese o víkendu sněžení!!!! Citovat
Print Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 ja jeste jezdim na zimnich protoze cekam az me dojdou novy limce na kola ... ale za tyden prezuju na mistraly kde mam letni abych si nesjizdel zimaky a az doskladam kola pujdou na auto 17\" :-) Citovat
gronholmm Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 http://zpravy.idnes.cz/teple-breznove-pocasi-vystria-o-vikendu-dest-a-snih-fx9-/domaci.aspx?c=A140311_150019_domaci_cen :D:aut:aut Citovat
vendelinek Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 tak je to dobrý,už jsem se lekl,že budu muset letos přece jenom vytahnout zimní boty:D Citovat
kovy_s Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 kdoví jak to bude... já jezdím na letních už 14dní Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Kdo by to ještě čekal. Studená fronta přinese o víkendu sněžení! ano a presne proto zde mnozi i ja psali ze nema smysl spechat s prezouvanim a meli jsme samozrejme pravdu... Citovat
Ducatista Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 o co že u nás na střední Moravě nespadne ani vločka Já mám letní už měsíc a jen se kolegům v práci tlemím že mi to fakt vyšlo :D Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Sněžit nebude, a jestli, tak maximálně na horách. Citovat
Lihous Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Nemusi snezit staci ze po ranu je pekne pod nulou a skrabeme okna. Ono to pak nejak nestoji za problem u nas klasika v pulce dubna pujdou zase letni do prace. Nicmene kazdy sveho stesti strujce Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 No bohuzel ne jen sveho.. az to do tebe rano na svetlech narve nejaky brzoletnogumni nadsenec co nedobrzdi... Citovat
radim.1008 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 Přesně tak, taky škrábu každé ráno tento týden. Dnes bylo tepleji, jen mínus 2 stupně. Pokud se v příštím týdnu razantněji neoteplí, tak gumy zůstanou na autě do konce března. Potom se uvidí. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. březen 2014 Odesláno 12. březen 2014 jj škrábu dvě zrcátka na skutru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.