matesxxx1 Odesláno 23. červenec 2015 Odesláno 23. červenec 2015 Ahoj všem chtěl bych se zeptat když jsme tu u těch displejů. Po delší době když se asi displej ohřeje tak z něj zmizí skoro všechno a nic nelze přečíst. Když je displej studený v nezahřátém autě tak vše ukazuje ale po zahřátí už nic.... Nevíte čím to a když displej někde seženu a vyměním tak to bude v pohodě??? nebo je to normální??? Děkuji Citovat
MJSytic Odesláno 24. červenec 2015 Odesláno 24. červenec 2015 (upraveno) Je to normální (bohužel) Když použiješ hledání, tak je to problém napříč modely. Ve 407 to řeší nákupem nových z Číny. Taky to najdeš, když použiješ hledání. Upraveno 24. červenec 2015 uživatelem MJSytic Citovat
zmijak Odesláno 4. srpen 2015 Odesláno 4. srpen 2015 zdravim vsechny tady na tomto foru shanim nekoho s okoli opavy kdo mi zprovozni pp na moji 406 2HDI 80kw diky vsem kdo poradi Citovat
misho.1709 Odesláno 14. říjen 2015 Odesláno 14. říjen 2015 Zdravím, mal by som otázku...Displej z P406, typ B, je v jednej časti tmavší. Prisudzujem to vypálenej žiarovke. Ak to bude žiarovka, akú by bolo potrebné kúpiť, s päticou, či bez? Dá sa žiarovka z tej pätice vybrať a napichnúť späť? Poprosil by som aj o presnejší typ žiarovky. Ďakujem. Citovat
Dave_k Odesláno 14. říjen 2015 Odesláno 14. říjen 2015 Žárovka jde normálně vyměnit (jsou tam 3). Kup bezpaticovou 1,2W/12V. Nebo jsou i LEDky v paticích jako náhrada. Citovat
misho.1709 Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 Takže je to tak, ako som si aj myslel, vďaka Citovat
bizi23 Odesláno 23. prosinec 2015 Odesláno 23. prosinec 2015 (upraveno) 1 Upraveno 29. prosinec 2015 uživatelem bizi23 Citovat
riky3663 Odesláno 16. leden 2016 Odesláno 16. leden 2016 Zdravim chlapi mohol by mi niekto prosim poslat na mail fotku toho konektoru ako su tam tie kable ? Neviem to zapojit poriadne mam 406 2.0 HDI 99 rok. Mail: riky3663@gmail.com Citovat
čakom Odesláno 10. březen 2016 Odesláno 10. březen 2016 (upraveno) mam 1,8 16v sagem sl96 rok 2000nechal jsem si aktivovat pp v bsi ale v displayi nejde aktivovat. pořad to haže chybu. dnes jsem koukal na draty a chybí mi drat na přepinani. myslím že to by tomu nemuselo vadit. a drat z řj do bsi.muže ta chyba naskakovat tím že chybí drat z řj do bsi? Upraveno 10. březen 2016 uživatelem čakom Citovat
Patrik24 Odesláno 20. říjen 2016 Odesláno 20. říjen 2016 Já to chci taky. Ten palubak. Kdo mi to udělá? :-D Citovat
Steve Wonder Odesláno 10. duben 2017 Odesláno 10. duben 2017 Mám palubák páčku a elektro instalaci z V6 XFZ Citovat
nokia85 Odesláno 15. září 2018 Odesláno 15. září 2018 (upraveno) Ahoj vsem neni tu nekdo v okoli Berouna s diagnostikou , potrebuju povolit palubni pc. Byl jsem uz ve trech servisech a nikde se jim to nepovedlo. Upraveno 28. září 2018 uživatelem nokia85 Citovat
aalexo1 Odesláno 14. červenec 2019 Odesláno 14. červenec 2019 Zdravím, najde se někdo v okolí Ostravy kdo mi dokáže aktivovat palubní počítač v BIS Peugeot 406 ? Citovat
jan406 Odesláno 5. prosinec 2020 Odesláno 5. prosinec 2020 Zdravím, jak to dopadlo? ja to asi budu řešit taky. /406 Break 2,0 l Citovat
OK406 Odesláno 13. červenec 2024 Odesláno 13. červenec 2024 Prosím o radu. Přestala mi svítit jedna ze dvou žárovek, které osvětlují displej palubního počítače. Po vysunutí displeje a následné vyndání poškozenou žárovičku a nahradil jinou. Bohužel jsem zjistil, že je uvolnění (vypadlý) černý drátek z pinu. Z tohoto důvodu, displej nesvítí. Zkoušel jsem napojit černý drátek zpět na některý z pinů, ale bez úspěchu. Mohl by mi někdo prosím poradit, na který spodní pin mám napojit černý drátek dle fotografie, aby displej svítil? Jedná se o vozidlo Peugeot 406 viz podpis. Děkuji Citovat
MJSytic Odesláno 13. červenec 2024 Odesláno 13. červenec 2024 Tohle si bude pamatovat asi jedině @Ferry Možná to zkusit "prozvonit" multimetrem od žárovky? Citovat
OK406 Odesláno 13. červenec 2024 Odesláno 13. červenec 2024 Snad se se tu Ferry ukáže a poradí. PP mi dělal Komisar (servisman), ale ten je v nemocnici a je to sním špatný. Takže mi neporadí Citovat
MJSytic Odesláno 13. červenec 2024 Odesláno 13. červenec 2024 Tak že jsi to ty Radek Hurvajz, OK406 a Péťa ohodnotil 3 Citovat
OK406 Odesláno 14. červenec 2024 Odesláno 14. červenec 2024 @MJSyticděkuji za schéma. Černý drátek jsem dal na pin 10. Displej nesvítí. Vše svítí : hodiny, rádio. Citovat
Ferry Odesláno 14. červenec 2024 Odesláno 14. červenec 2024 No to tezko hadat, kdyz je to neorigo natahany. Zvlast takhle po internetu z jedne fotky na dalku. Mel jsem tu cest po Komisarovi davat v Oldove 406 dohromady tempomat a ve finale bylo lepsi vsechno vytrhat ven a zacit znovu a poradne. Ve vsi ucte, s ohledem na Komisaruv soucasny zdravotni stav, proste to bylo zpraseny az hruza. Netusim, co je cerny dratek a kam je zapojen, nebo co vede. Kdyby tam byl nabastlenej alespon origo konektor a origo draty s cisly, tak se da poradit, ale takhle fakt tezko. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.