Pe.Tr Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 zdroj facebook/Nanjua http://www.protivna-blondyna.cz/2012/08/zazraky-z-palety.html?spref=fb Citovat
marko306 Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Ako, ja už dávnejšie nosím poškodené europalety a všelijaké iné palety domov skrz dosky, na búdy pre psa, krmítka pre vtáky a nejaké tie malé ploty, ale urobiť z toho nábytok ma ešte nenapadlo. Dobrý nápad:super Citovat
radim.1008 Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 U nás v práci se vyřazené palety prodávají a lidi to tahají domů na topení Teď možná už i na něco jinýho Citovat
Jeny Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Zrovna mi o tom včera říkala ségra. Nejvíc se mi líbí ten věšák, ale když bych si měl dělat takovej industriální nábytek, tak radši použiju osb desky a nařežu si to přesně podle svých představ Citovat
vendelinek Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 nápad je to zajímavej,tj,dost věcí si doma sám udělám,ale z palety bych asi teda nee,tu jedině na topení ale proti gustu.... Citovat
Guči Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Lentilka z toho má stůl a vypadá to moc dobře! Taky jsem o tom uvažoval... Citovat
FrantaCV Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Jj, využití je mnohostranné - ten plot kolem terasy taky byly původně palety. Citovat
Benžík Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 A jeste k tomu vyrazenou jesterku, aby se to dalo pred bourkou rychle schovat do garaze. Doma mam hromadu jednorazovych palet z prace na topeni, ale na nabytek se moc nehodi, prkynka praskaji a jsou hodne hruby, maji trisky. Citovat
Marcel00 Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 ja pouzivam palety do krbu... Stibto, preco sikovne ceske rucicky??? inak tie kvetinace sa mi paci Citovat
Guest servisman Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 nápad docela ujde ,já si bral latky z palet a dělal poličky do sklepa .Ale nevonělo mi to tak jsem to musel vyházet ,ono záleží z čeho jsou palety čili co na nich bylo. Citovat
Šalda Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Palet navozím desítky týdně domů, ale dělat z toho nábytek to mě zatím nenapadlo, ty jsou jen na topení Ale je fakt, že vozím i velký palety, třeba 350cm x 250cm a z toho se už dají dělat věci, třeba altánek, přístřešek pro auto, zahradní domeček, domeček pro věci na auto a podobně [upravil dne 19/8/12 23:28 od Šalda] Citovat
Ferry Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 hmm, ten nabytek mi prijde spis tak nejak z nouze ctnost nez, ze by se mi nejak libil (kdyz jsme jeste na zakladce litali s klukama po venku, z palet jsme staveli bunkry apod.), kdyz uz sedacky na zahradu, tak misto zbouchany palety, to radsi svarit konstrukci pod autosedacky z neceho rozebranyho na dily (pro fajnsmekry treba i kuze) k tomu stolecek z nejakyho vicevalcovyho bloku (treba i V6) a skleneny desky a rozhodne to bude vypadat styloveji dovnitr do baraku pak palety leda v narezane podobe do krbu [upravil dne 20/8/12 04:11 od Ferry] Citovat
Guči Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 \"Ferry a nábytek snů\", tak teď tu o Karkulce Citovat
MilanF1 Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Už jsem to někde viděl, ale taky z jakých palet, EURovek je podle mě škoda. Já tu mám obyčejný a už se na ně chystám s motorovkou Citovat
oddie Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Docela jsem se zasmál té formulaci, jak stačí \"jen\" očistit, obrousit a natřít Přesně z toho důvodu, když něco dělám, vyrábím to raději z příslušných prken... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.