Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

jojo, ta moderna z východu je už i na západě--stáčí se bohužel všude a v takové míře, že to snad podnítí výrobce aut s tím něco udělat:myslim (jestli to vůbec jde)

taky jsem si tím prošel nedávno a po zkušenosti rozhodl ze dne na den a šel do nového,ač jsem to původně neměl v úmyslu, ale hledat nestočené auto delší dobu nemíním, to si můžou ty stočeniny strčit do (pytle) :aut

A to jsem tu 307SW kujva tak chtěl :D:D

[upravil dne 24/5/12 16:15 od ozzy56]

Odesláno

Nemám teď jak, ale rád sem dám vin na prověření na moje pikaču. Děkuji Pe.Tr že se zhostil tohoto nevděčného úkolu. Samo pokud něco nebude souhlasit, tak to tu zveřejním...:papa

Odesláno

Obávám se, že Evasion už pěknou řádku let nebyl v autorizovaném servisu a tak nebude odkud čerpat relevantní data (Franta Kutil z garáže za JZD obvykle opravy v systému neeviduje).

Odesláno

O to taky ani trochu nejde. V tom systému jsou u starších aut zpravidla záznamy, pokud tam vůbec nějaké jsou, jen z prvních pár let, ale právě těch prvních pár let dá náhled na to, jak to auto od začátku jezdilo. Ono stačí, když je tam jediný záznam z prvního roku a stavem tacho 60tis km, aby člověk věděl, že když se to osmileté prodává se stavem 120tis, je to hovadina až na půdu. Natož pak když existují kousky, které za rok najezdily klidně ke 100tis km...

Odesláno

Ahoj Pe.Tr, podíval by ses mi na ten můj zázrak, nedostanu se do historie (neplacený citroen service), tak jen tu :papa. Auto při koupi deklarovaných cca 72tis. km , mám komplet servisní dokumentaci i s \"holo kolkama\" a samolepkama na autě, tak pokud to nesouhlasí, je to dobře udělaná oblož... Děkuji...

VIN: VF7CH6FZC39778861

[upravil dne 26/5/12 12:54 od rootsky]

Odesláno

Z toho co píše Oddie bych si mohl myslet že u tý mojí herky by to mohlo sedět. Ale stopro to není nikdy, že, a co není stopro, to mě vždycky smolí, jak zpívá Nohavica. Ale ono je to vlastně jedno, hlavně že to jezdí.

  • O 9 měsíců později...
Odesláno

Tak jsem se dozvěděl, že moje 405ka byla vyrobena v roce 2007 :D ...aspoň že ta země teda sedí: Francie :D

[Edited on 6/3/13 13:15 by KingSpade]

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Vložím sem dotaz. Přemýšlím nyní o Berlingu, dle inzerátu je to dovoz z DE, je možnost zde přes někoho ověřit VIN o kolik to bude stočené? Pe.Tr mohl bych zaslat VIN? Díky za moc info.

Odesláno
Tak jsem se dozvěděl, že moje 405ka byla vyrobena v roce 2007 :D ...aspoň že ta země teda sedí: Francie :D

[Edited on 6/3/13 13:15 by KingSpade]

Taky fajne, moje 406 z roku 2003 byla pro jistotu vyrobená v roce 2008, takže asi jeden z posledních kousků:D 106 je na tom podstatně hůře, dokonce je o dva roky starší, než tvoje 405:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...