Czedisonek Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 poslal. Aktuální stav je něco málo pod dvě stě. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 jojo, ta moderna z východu je už i na západě--stáčí se bohužel všude a v takové míře, že to snad podnítí výrobce aut s tím něco udělat:myslim (jestli to vůbec jde) taky jsem si tím prošel nedávno a po zkušenosti rozhodl ze dne na den a šel do nového,ač jsem to původně neměl v úmyslu, ale hledat nestočené auto delší dobu nemíním, to si můžou ty stočeniny strčit do (pytle) A to jsem tu 307SW kujva tak chtěl :D [upravil dne 24/5/12 16:15 od ozzy56] Citovat
rootsky Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 Nemám teď jak, ale rád sem dám vin na prověření na moje pikaču. Děkuji Pe.Tr že se zhostil tohoto nevděčného úkolu. Samo pokud něco nebude souhlasit, tak to tu zveřejním... Citovat
dusan2 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Chlapci aj mna by zaujimala historia mojho Evasiona. Nie ze by ma to nejako velmi trapilo iba som zvedavy . Slo by to ? Myslim ze km sedia ??? Citovat
Medvěd Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Obávám se, že Evasion už pěknou řádku let nebyl v autorizovaném servisu a tak nebude odkud čerpat relevantní data (Franta Kutil z garáže za JZD obvykle opravy v systému neeviduje). Citovat
oddie Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 O to taky ani trochu nejde. V tom systému jsou u starších aut zpravidla záznamy, pokud tam vůbec nějaké jsou, jen z prvních pár let, ale právě těch prvních pár let dá náhled na to, jak to auto od začátku jezdilo. Ono stačí, když je tam jediný záznam z prvního roku a stavem tacho 60tis km, aby člověk věděl, že když se to osmileté prodává se stavem 120tis, je to hovadina až na půdu. Natož pak když existují kousky, které za rok najezdily klidně ke 100tis km... Citovat
dusan2 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Kupoval som ho v nemecku pred rokom a pol mal vtedy 258 tis . Prvy majitel vyzeral doveryhodne. Mal vlastne servisne zaznamy. Citovat
rootsky Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Ahoj Pe.Tr, podíval by ses mi na ten můj zázrak, nedostanu se do historie (neplacený citroen service), tak jen tu . Auto při koupi deklarovaných cca 72tis. km , mám komplet servisní dokumentaci i s \"holo kolkama\" a samolepkama na autě, tak pokud to nesouhlasí, je to dobře udělaná oblož... Děkuji... VIN: VF7CH6FZC39778861 [upravil dne 26/5/12 12:54 od rootsky] Citovat
Czedisonek Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Z toho co píše Oddie bych si mohl myslet že u tý mojí herky by to mohlo sedět. Ale stopro to není nikdy, že, a co není stopro, to mě vždycky smolí, jak zpívá Nohavica. Ale ono je to vlastně jedno, hlavně že to jezdí. Citovat
pepanec Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 ověřit km,aspon přibližně.Na té stránce se musím registrovat? [upravil dne 22/5/12 11:19 od brslen] Tady se registrovat nemusíš a taky zjistíš zajímavý info: Vin dekodér Citroën, případně i přímo Vin dekodér Peugeot. Záleží co od toho přesně čekáš. Citovat
KingSpade Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 Tak jsem se dozvěděl, že moje 405ka byla vyrobena v roce 2007 ...aspoň že ta země teda sedí: Francie [Edited on 6/3/13 13:15 by KingSpade] Citovat
flacek Odesláno 6. květen 2013 Odesláno 6. květen 2013 Vložím sem dotaz. Přemýšlím nyní o Berlingu, dle inzerátu je to dovoz z DE, je možnost zde přes někoho ověřit VIN o kolik to bude stočené? Pe.Tr mohl bych zaslat VIN? Díky za moc info. Citovat
Honza z Nera Odesláno 6. květen 2013 Odesláno 6. květen 2013 flacek: hoj. v sekci servis máme toto http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=10 ( první od shora )dotaz napiš tam a myslím, že ti odpoví nejen Pe.tr [upravil dne 6/5/13 02:33 od Honza z Nera] Citovat
odee Odesláno 6. květen 2013 Odesláno 6. květen 2013 Tak jsem se dozvěděl, že moje 405ka byla vyrobena v roce 2007 ...aspoň že ta země teda sedí: Francie [Edited on 6/3/13 13:15 by KingSpade] Taky fajne, moje 406 z roku 2003 byla pro jistotu vyrobená v roce 2008, takže asi jeden z posledních kousků 106 je na tom podstatně hůře, dokonce je o dva roky starší, než tvoje 405:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.