Šalda Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Dnes mě instruktor autoškoly říkal, že mu výfuk vydrží vždy dýl než auto, takže cca 5-8 let. Říkal, že oba dva tlumiče výfuku navrtá odspodu na obou stranách 1-2mm vrtákem, a že když stojí z kopečka, že mu tama vytíká voda, která se jinak ve výfuku usazuje a potom výfuk rezne. Nevím zda na tom něco bude a nebo jestli jestli kecal, je to instruktor ještě ze staré školy, prý učí jezdit cca 43 let. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo neslyšeli jste o tom už někde někdy něco? Citovat
MatrixChose Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Taky mám výfuk od novýho a už je to 8 let, zatím se nijak neprojevuje, i když iluze si nedělám. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Tak něco na tom je, jenže zase okolo ty dirky to potom rezne víc, tak nevim jestli je to dirkou a nebo že jezdí tak že se mu to prohřeje a nerosí se to pak:myslim Citovat
Vítek1 Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 vim ze na benzinech to par lidi delalo na nafte asi nema vubec cenu Citovat
Šalda Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 Říkal taky, že mu potom z vyýfuku za jízdy už neteče žádná voda, což si někdy všímám, že některým autům to přímo chčije z výfuku, tak nevím jestli se do toho mám taky pustit a nebo ne:myslim Citovat
Bigbadjohn Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Jo můj táta vrtal dírky do tlumiče výfuku u Oltcita a prý mu to vydrželo dýl. Je pravda, že ta voda z toho vytékala i v garáži když parkoval, byli jsme to tam několikrát zkontrolovat. Vytékala taky když to nastartoval a zbylo tam ještě něco z předchozí jízdy, bylo to vidět na asfaltu před garáží. Ale jak by to bylo u moderních aut tak to teda fakt nevím. U Feliny jsem to nikdy nedělal, ale když jsem jezdil po městě a pak jsem vyjížděl od nás od baráku do docela prudkýho kopečka, tak toho za mnou na silnici bylo neuvěřitelný množství. Poslední díl výfuku mi u Feliny vydržel dva, maximálně tři roky. Edit: Jo u dieselu je to fakt zbytečný. [upravil dne 30/3/12 22:30 od Bigbadjohn] Citovat
MatrixChose Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Proč jim to ale dělá? Protože jezděj couračky. Zkus to a dej vědět. 2 auta, stejný ježděný, stejný výfuky a kterej vydrží víc. Citovat
Šalda Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 Takže když jezdím denně 25km do práce a to stejný z práce tak se výfuk dostatečně prohřeje a potom se tolik nerosí? Citovat
Bigbadjohn Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Jo Šaldo, je to tak. Delší jízdy, méně vody. Citovat
Marcel00 Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 zaujimava myslienka, ale ako Radek hovori, ze potom to hrdzavie okolo dierky, otazkou vsak zostava ci to nebude mat vplyv na meranie emisii obavam sa ze by asi mohlo... Citovat
Bigbadjohn Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Jo okolo dírky to trochu rezlo, táta to vždycky natíral, ale zevnitř se to samozřejmě nedá, no trochu to snad pomohlo. Jak píšu, nevím jak u moderních aut, ale u toho Ovocita to na funkci vliv nemělo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Na emise to vliv mít nebude, to je mala dirka. Vrtalo se to už za doby Š 120 apod, alezaleží jaký to mělo učinek, při krátkých jízdách kdy výfuk zhnil za rok to asi životnost prodloužilo na dva roky, když ta voda odtekla, ale pokud to člověk zahříval tak že se to stihlo odpařovatž mohlo by to životnost z 2,5 roku zkrátit jen na 2 roky tim že ta dirka prohnije v díru:D Citovat
Fuller Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Já teda nevim, ale u svojí Felicie mám výfuk origo z výroby, rok 1997.. Citovat
Dave_k Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 U některejch výfuků jsem tu dírku viděl už od výroby. Takže to tam ani nehnilo, jelikož to tam bylo i pokovený jako celej plášť. Citovat
Guest Scratch Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 jdu delat diry do svych nerezovych tlumicu Citovat
marko306 Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Do roboty na Feliciu sme objednali originál výfuk zo Škody a tlmič mal v zadnej časti malú dierku, tiež originál. Citovat
parolla Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Ja som si doteraz myslel,že dieru do výfuku robia len ,,tunig špecialisti\":papa Citovat
Maverick Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 parolla: Jenže tihle specialisti to nedělaj 2mm vrtákem, ale aspoň 10mm a nezůstávaj jen u tý jedný díry Citovat
rkolac Odesláno 26. prosinec 2012 Odesláno 26. prosinec 2012 Cau,tak jak pomáhá díra ve výfuku,už jsem o tom párkrát někde četl ale nikde není závěr,zda je to něčemu platné.Hlavně kde to přesně vrtnout,jsou tam nějaké přepážky ,nebo ne ???? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.