Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krádeže katalyzátorů


Pinďa

Recommended Posts

O krádeži katů už tu nějaká témata jsou, dokonce i s odkazem na \"pilku ve tvaru šnůrky\", tedy jak jej bez hluku vyndat.

Ale obecně platí, že těchto lidí si málokdo všimne, těžko okolní lidi vědí, že pod autem není majitel ...

Tak touhle pilko jsem se v praci snazil upidlat vejfuk, po pul hodine jsem se nas..l a vzal flexu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když jsem nechal udělat FAPoff, tak katalyzátor mi tam nechali a vozím jej pod autem i nadále, takže FAP na to nemá žádný vliv, ty ucpaný nevymetený kamna by nikdo ani samostatně nekradl. Leda tak v okolí Bohnic. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi to neřeší ... já taky často mám polorozebraný auto před barákem a cizí lidi, co jdou kolem a nevědí, že je to moje, tak jenom čumí, ale nic neřeknou ...

Jednou mě ale vcelku potěšili měšťáci, když jsem si měnil žárovičky ve feldě (někdy v 1 ráno) a měl jsem rozebranou přístrojovku, tak u mě zastavili a lustrovali mi papíry - což mě sice naštvalo, že jsem pro ně musel letět nahoru, ale zase je dobrý, že se trošku snažej :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou hrozně nevšímaví, 2x jsem otevíral Felicii místo dálkáčem jen klíčema (1x utopený klíče a dálkáč nefungoval, podruhé vybitá baterka kvůli rozsvíceným světlům), spustil se tedy alarm, auto houkalo jak o život než jsem to vypnul tím speciálním klíčkem přímo na alarmu (málem mi upadly uši) a nikdo nic. Jednou to bylo před takovou malou fabrikou a jednou u tábořiště u lesa, okolo bylo asi 5 domů a nikdo se nepřišel ani podívat. Asi měli strach, ale při mé postavě se docela divím. Pak jsem taky 2x otevíral Felicii kusem drátu, když manželka 2x zabouchla oboje klíče v autě (pro chlapa je to dost těžko pochopitelný, ale opravdu se to stalo) a to bylo na sídlišti. Poprvé mi to trvalo asi půl hodiny, podruhé asi 10 minut a nikdy se nikdo nepodivoval co to tam dělám. Vždy to bylo za bílého dne. Tedy věřím, že někdo klidně ukradne FAP rozbruškou v poledne na sídlišti a nikdo si ničeho nevšimne :(

[upravil dne 17/3/12 14:22 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Návštěvník
Stejně ale nechápu, že si nikdo ničeho nevšimne. Brousit flexou musí být slyšet široko daleko. A aby si něco odbrušoval sám majitel - to by musel být na hlavu :nevim

Uřízlý je to raz-dva tímhle nástrojem a hezky potichu.

Pak jsou i daleko levnější, kolem 1000,- se nachaj koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Vytáhnu kostlivce ze skříně

Tak jsem právě přišel od auta, mělo trochu drsnější zvuk :D, koukam pod auto a kat pryč, krásnej čistej řez... Zrovna minulý pátek jsem nechával zavařit výfuk (uhnilo napojení na střední díl), tak mám vyděláno...stalo se na Pankráci, Na hřebenech včera přes noc pravděpodobně

Doufám, že ten čórkař za ty prachy co dostane si koupí nějakej pancovanej chlast a oslepne.

Má smysl volat cajti? A nějakej typ na univerzál má někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na radlickej pred 2 rokmi ukradli holke taky z opla katalyzator, rok na tom istom mieste mne z 307mi FAP nadobku... nastastie som fungoval dalej, uz predtym som mal FAP off :-). zistil som to len vdata tomu ze ten krici plech bol stiahnuty dolu a drel som asfalt... takze neni co dodat... krade se uz vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Pak jsem taky 2x otevíral Felicii kusem drátu, když manželka 2x zabouchla oboje klíče v autě (pro chlapa je to dost těžko pochopitelný, ale opravdu se to stalo) a to bylo na sídlišti. Poprvé mi to trvalo asi půl hodiny, podruhé asi 10 minut a nikdy se nikdo nepodivoval co to tam dělám. Vždy to bylo za bílého dne....

[upravil dne 17/3/12 14:22 od Bigbadjohn]

Já jsem jednou \"kradl\" služební felicii drátem v pátek odpoledne na náměstí, protože jsem si zabouch klíče a nikoho to nezajímalo .. vůbec .. a protože mi to nešlo, tak mi ještě jeden pán poradil a vůbec ho nezajímalo, proč to dělám .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytáhnu kostlivce ze skříně

Tak jsem právě přišel od auta, mělo trochu drsnější zvuk :D, koukam pod auto a kat pryč, krásnej čistej řez... Zrovna minulý pátek jsem nechával zavařit výfuk (uhnilo napojení na střední díl), tak mám vyděláno...stalo se na Pankráci, Na hřebenech včera přes noc pravděpodobně

Doufám, že ten čórkař za ty prachy co dostane si koupí nějakej pancovanej chlast a oslepne.

Má smysl volat cajti? A nějakej typ na univerzál má někdo?

Jestli máš havarijní pojištění tak na Policii a pak na pojišťovnu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...