Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik tankujete?


oddie

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Včera ONO - kutnohorská 225, Praha, osobně si myslím že ONO bude mít kvalitnější benzín než většina průměrných pump jelikož na ně posílaj dost často kontroly, pro jistotu do toho liju VIF super benzin aditiv.... Jinak natural 98 za 32.9kč 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Ano do svý 405 taky občas beru 98 :D (jede to líp, možná placebo efekt)... Ted jsem ovšem tankoval do půjčené BMW 328i (E36) .. jinak zas o tolik dražší to není s prominutím proseru víc peněz jinde, tohle mě už nevyrazí :)   Jinak jsem chudej student :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Lihous napsal:

Nebojte dockame se vsichni oni to s nama v CNB mysli jen a jen dobre a posleni "graf" jejich "nakupu" je zajimava graficka podoba  -  mit se dobre .....
Jinak v PL SatatOil  MILES+ Disel / drive DiselGold /  5,04zl  oproti lednu leze zase dolu a to je jeste zimni ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že ne, OPEC si dá hodně velkej pozor, aby cena nešla přes 55$ za barel. Protože pak se Amíkům vyplatí těžit břidlicová ropa, což se arabáčům moc nelíbí. Mohlo by se totiž stát, že technologii vylepší natolik, že se dostanou k ceně 35-40$ za barel a jim krutě padnou zisky, stejně, jako vloni. Oni sice cancají, že jejich zisky na produkci ropy nezávisí, ale to, že je to letos dohnalo k dohodě s Ruskem hovoří o něčem jiném.

Lihous: Co s tím má ČNB by mne tedy zajímalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...