Sawoy Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Proč jen mě sakra napadla scéna se sirkama z Pelíšků ... neví někdo ? Lihous ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Před hodinou, Lihous napsal: Ale ja vam to neberu - kdyz mam moznost s radosti natankuju jinde. V corone prvni vlne nam po cca 50tis km odeslo vse kolem vstriku - to jsem musel tankovat u nas - tak ze s diky ee Je s podivem jak u nas je problem s emisema treba v D nikoliv - a proc asi? Zeptejte se dovozcu co udelaji emise na dovezenem aute s palivem tamni zeme a jak to projde nasledne s nasim palivem a jak to prozmenu neprojde ale to jsme zase Ale prosim ptejte se tech co vam reknou realitu. Rad budu informovat jak moc ci malo to stoji okolo nas kdyz pojedu Kolik,že má ta Tvoje 406 namotáno,když za covid pade? Citovat
Lihous Odesláno 12. leden 2022 Odesláno 12. leden 2022 (upraveno) Oficialne 400tis kdyz zacala korona bylo na vymenenych vstrikovacich cca 35tis zacalo se tankovat u nas a zkaza byla na svete. No a srovnavat stare dobre s tim co se produkuje dnes je trosku mimo - motor v P205 byl vice mene nesmrtelny - kolega ma naftu bez turba v P405 ma nalitano kolem 700tis a stale mu to vrci. No doplnim koukam se do karty zakaznika a zacal jsem tam jezdit v Srpnu minuleho roku po ukoncenem ockovani a do konce roku natankoval 1046l na kolik km to stacilo si pri prumerne spotrebe cca 7l/100km spocitate kazdy sam Upraveno 12. leden 2022 uživatelem Lihous Péťa ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 22. leden 2022 Odesláno 22. leden 2022 V 17. 12. 2021 at 17:44, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 36,40,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Žamberk Benzina Efecta 95 35,90,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Citovat
pavelu96 Odesláno 22. leden 2022 Odesláno 22. leden 2022 No, Liberecký Prim Diesel šel o 0,40 nahoru na 33,90,- a na EuroOil o 0,10 dolů na 35,10,- Citovat
Charlie 607 Odesláno 24. leden 2022 Odesláno 24. leden 2022 EuroOil Zdice nafta 34,90kč. Vyzkoušel jsem tam přepínání rychlosti 40/70l za minutu na pistoli pro osobáky a funguje to parádně. Mám 125l nádrž, takže je to příjemné pustit to tam rychleji. Citovat
mmartinkovic Odesláno 24. leden 2022 Odesláno 24. leden 2022 Benzinol TR - Diesel 1,429€, Benzin 1,529€ tusim Dalioil TR Diesel 1,349 €, Benzin 1,469€ OMV MT Diesel 1,439€ Maxxmotion diesel 1,619€ Citovat
Péťa Odesláno 27. leden 2022 Odesláno 27. leden 2022 Benzin v Polsku na Shellce dnes 5,87 Zl/l Ale mamrdu nezklamali, na Totemu svítilo 5,82 Zl Teprve u stojanu se dozvíte skutečnou cenu. Kyž jsem mu to u kasy říkal, tak se tvářil, že nerozumí slovu "Totem" a "Poutač". I tak to je skoro o 2,- Kč na litru levnější než naše ONO. Citovat
Lihous Odesláno 27. leden 2022 Odesláno 27. leden 2022 @Péťa Mam stesti na obraceny scenar ale u nich se me zamlouva ze se to skutecne hne jedno kam . U nas v radiu .... klesl o 0,16haleru .... ale vsichni maji 35,60Kc jako by koruna nemela jednotlive halere. Platim kartou zaplatim treba 35,57Kc to zase vidim jako ja ze nas tak trosku drou Pojedu asi zitra tak budu referovat Citovat
ozzy56 Odesláno 1. únor 2022 Odesláno 1. únor 2022 tak jsem se dnes v bedně dozvěděl, že v Polonii slevnili benzin o 10 korun, samozřejmě mám plnou nádrž , tak půl roku (co bude prý platit ta sleva) v domovině tankovat nebudu, i když to mám do PL 25 kilometrů z domu i z chaty, no tak až natankuju, napíšu jak to jede na ten ,,špatný'' polský benzin , naposledy jsem tankoval v PL v roce 1992 tak doufám, že měnit koruny na zlotuvky už nemusím a dá se platit kartou, asi naplním aj vanu Citovat
Péťa Odesláno 1. únor 2022 Odesláno 1. únor 2022 (upraveno) Dá se platit kartou a v PL nemají v benzinu tolik biosraček, takže já se jejich benzinu nebojím (i když jsem většinou tankoval u ONO, protože mamrdy nemám rád - a to mám celkovou zajížďku k jejich Shellce asi 2 km). Upraveno 1. únor 2022 uživatelem Péťa ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 1. únor 2022 Odesláno 1. únor 2022 Shellku nebrat tam i polak kupuje jen bagety Zitra jedeme - stale se nam to cestovani na sever nedari - urcite poreferuju. Karty berou vsude - toho bych se nebal a kvalita asi lepsi nez u nas ale uz to neni jako bylo tez to tam sidi ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 2. únor 2022 Odesláno 2. únor 2022 (upraveno) Tak dnes "konecne" cesta na sever k sousedum. Fotka paragonu rekne vic nez mnoho slov. I foto z totemu. @Péťa Az ted jsem si vsiml ze mam stejnou cenu jako byla u tebe na Totemu mensi ale na paragonu vetsi ;) ale nerim to vsiml jsem si az ted. A ten Toustik byl za jeden gros coz je spis prijemne prekvapeni ikdyz za tu utratu Upraveno 2. únor 2022 uživatelem Lihous ozzy56 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Lihous Odesláno 5. únor 2022 Odesláno 5. únor 2022 No a co jsem dlouho predlouho nevidel vyprodany benzin na polske strane - na nasi oblibene benzince - nastesti nafta byla. Tentokrat beze slevy mlada pani si nebyla az tak jista byla tam sam tak ze tak viz text z jineho vlakna a doplnujici foto - tentokrat uz cena bya stejna jako na paragonu Co jsem tankoval tak prijelo 5 aut s ceskou SPZ a vsichni - on neni benzin ?? Pekny vecer od sklenky cerveneho *nohafuc* a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
*nohafuc* Odesláno 6. únor 2022 Odesláno 6. únor 2022 A já v pátek v Ústí nad Orlicí Verva100 40,50,- a s tankartou 39,50,- heč. Citovat
rhinos Odesláno 9. únor 2022 Odesláno 9. únor 2022 Tak mi před nedávnem zavřeli Globus pumpu kvůli rekonstrukci.... Tak si říkám že mám okolo nejvíc MOLku tak budu jezdit tam. Bral jsem standartní diesel. Nejdřív 34.9...v neděli podle mě 35.4 možná 35.9 teď nevím a nemůžu najít účtenku A včera už 36.9 to asi někdo upadl Takže jsem vzal na milost Eurooil co mám u baráku a byl spíše dražší a natankoval jsem v klidu opět za 34.9 Citovat
Péťa Odesláno 9. únor 2022 Odesláno 9. únor 2022 EuroOil by neměl mít v naftě biosračky, to bych bral jako velké plus (taky tam beru naftu). A ještě aktuální upozornění, Poláci začali kontrolovat auta a lidi z ČR, jestli mají potvrzení o bezinfekčnosti a v autech hasičáky Nejen fyzickou přítomnost, ale i datum expirace. Lihous ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 9. únor 2022 Odesláno 9. únor 2022 Bezinfekčnost chápu, ale ten hasičák ne. U nás je snad povinný?POLSKO Autolékárnička, výstražný trojúhelník. Místní v Polsku musí mít i hasicí přístroj. Citovat
Péťa Odesláno 9. únor 2022 Odesláno 9. únor 2022 No právě, dnes jsem to ověřoval a vyžadují to. Já jsem také přesvědčený (a celou dobu jezdím bez hasičáku), že auta registrovaná v ČR hasičák mít nemusí a tohle je jen cílená buzerace. Asi, pokud by člověk šel do sporu, tak vyhraješ. Ale mohu Tě ujistit, že diskuse s polským policajtem probíhá úplně jinak než s naším Lihous a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.