Péťa Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Tak se mi na zahradu nastěhoval krtek. Pročetl jsem fůru příspěvků a nejúčinnější je snad past. Máte někdo s likvidací krtka zkušenosti? Citovat
shark734 Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 minuly rok sme ich mali na zahrade plno, skusal som vsetko mozne...pomohli dymovnice proti krtkom...zapalit, napchat do diery a zakopat..rok bol pokoj [upravil dne 5/11/11 18:29 od shark734] Citovat
Pe.Tr Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 narvy mu do diry hromadu zradla , da ti pokoj nebude lozit prezere se a šprajcne se v dire a chcipne Citovat
elton Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 http://www.youtube.com/watch?v=3rjpG2e4sIk&feature=related Tady máš několik receptů na Krtka:D Citovat
Péťa Odesláno 5. listopad 2011 Autor Odesláno 5. listopad 2011 Kdybych ho měl najít a zastřelit Citovat
Miku Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 předem prohraný boj , krtek vždy vítězí... , vím o tom své Citovat
Medvěd Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Asi klukům někdy budu muset prozradit Tvůj nový názor na jejich dlouholetého kamaráda Citovat
Péťa Odesláno 5. listopad 2011 Autor Odesláno 5. listopad 2011 Kluci dostanou čelovky a půjdou na lov Citovat
matii Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Krtky jsme se snažili dostat ze zahrady leta. Jediný časem prověřený způsob jak se ho zbavit je nalákat ho k sousedovi. Citovat
Péťa Odesláno 5. listopad 2011 Autor Odesláno 5. listopad 2011 Zítra asi vyfotím jeho dílo. Pak každý pochopí, že musí zemřít !!! Citovat
Hadra Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Ani petardy do díry nepomáhají....je to hajzl. Nicméně....prej makrelu a nebo naftu.Dneska mi to zrovna radila tchýně. Citovat
Haryk Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 pomůže snad jen pohnojení dusíkem, nesnáší umělá hnojiva Citovat
P607Olda Odesláno 5. listopad 2011 Odesláno 5. listopad 2011 Dvoutakt - výfuk zaveď do díry. Taky se prodávají ty dýmovnice. [upravil dne 5.11.2011 20:33 od P607Olda] Citovat
Rotorhead Odesláno 6. listopad 2011 Odesláno 6. listopad 2011 jj, krtek je vytrvaly zviratko, taky se ho snazim zbavit, a zkusenost je, ze ty solarni odpuzovace vubec nefunguji, vesele reje hned vedle nich... Citovat
Martin407 Odesláno 6. listopad 2011 Odesláno 6. listopad 2011 Přesně jak píše P607Olda . Jediny co na něj platí je nějakej fichtl nebo něco takovyho. Stačí sundat vejfuk, nasadit na něj hadici a strčit do díry. Na zahradě jsem ho takhle zlikvidoval a 2 roky se neukázal Citovat
Haryk Odesláno 6. listopad 2011 Odesláno 6. listopad 2011 nesnáší smrad, a do díry nasypat NPK a taky odfrčí na sousední zahradu Citovat
Péťa Odesláno 8. listopad 2011 Autor Odesláno 8. listopad 2011 Ještě mi radí chemii, konkrétně tohle: http://pasti.cz/gely-na-krtky-a-hlodavce-14/liquid-gel-nor-300g-krtek-48.html Citovat
PouLa Odesláno 8. listopad 2011 Odesláno 8. listopad 2011 Mohu-li poradit co se osvedcilo na nasi zahrade tak prave toto ..sic je to trosku nehumanni, ale kdo se na tu zahradu má dívat..koupili sme to v obi za 99 Kc Citovat
chuck11 Odesláno 9. listopad 2011 Odesláno 9. listopad 2011 v obi a kdy nic takého sem tam nenašel Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.