Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Velké díky Pe.trovi

Dadadavid

Recommended Posts

Tímto velmi děkuji za důvěru a tolerantnost našemu předsedovi klubu Petru Trávníčkovi , který mi umožnil po větší pauze návrat na fórum,slíbil jsem mu spoustu věcí které samozřejmě dodržím,mezitím,co jsem si mohl fórum jen prohlížet,tak jsem využil vašich rad \"více číst,méně psát\" a zjistil jsem,že tu jsou opravdu fajnoví lidi,kterým se vůbec nedivím,jaký na mě měli názor,když jsem si sám po sobě přečetl ty hovadiny,co jsem psal...Takže samozřejmě pro mě platí více číst a hledat a méně psát i nadále a na závěr děkuji Devils-night za čelní sklo,které mi velmi rychle a ochotně připravil za hezkou cenou k odvozu ;) Takže děkuji a ať se vše daří i nadále tak , jak má. :cool:

PS: Na přelomu červenec-srpen hodlám uhradit členský poplatek,protože vím,že rady,které zde člověk dostane,tak nikdo nezjistil jen tak sezením u pc,ale tvrdou prací a tak se člověk cítí blbě,když takové rady zde čerpá zdarma,doufám tedy,že platba nebude nijak složitou záležitostí :)

[upravil dne 16/6/11 13:15 Dadadavid]

MilanF1 to vystihl přesně. Vítej zpět a věřím, že nyní bude vše úplně jinak a ke spokojenosti všech. Jsem moc rád, že ses z toho poučil, ostatně kvůli tomu tady ten dočasný ban je, a věřím, že už nebude další banánek potřeba. Však jsme to rozebírali po SZ. ;)

Guest minimaxa

Tak ti nevím Karle, mám to uhlí vobjednat.... :myslim

Ale no tak to ještě zkusíme no ;)

[upravil dne 16/6/11 16:05 minimaxa]