Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Nafta FuelSave z Shell

tomik1987

Recommended Posts

nazdar. možno to nepatrí sem toto vlákno. tak ak som dal zle poprosím presunúť. ja som sa chcel len opytať či máte nejaké poznatky o nafte z čerpacích stanic SHELL tzv. Fuelsave. (reklama vraj ušetrí liter na 100 km):myslim:myslim:myslim

[upravil dne 15/6/2011 20:23 Béďa]

téma někdo přesune spíše do pokecu, ale k tomu shellu,oni neslibují až jede litr na sto, ale jeden litr na nádrž! takže to odpovídá tak jedné deci na sto km = nepostřehnutelný rozdíl, který smažeš třeba zavřenýma okýnkama v létě ;)

no tak to ja len čo mi kamarát dnes povedal. doletel vraj super vec. celý bol nadšený z toho ja som len krútil hlavou. ja som chcel vedieť čo to je za palivo. a tak . tankujem väčšinou na OMV alebo Slovnaft. + aditivum ale sem tam sa mi stalo že som tankoval aj na shell. ale počul som že je to nič moc.

Neviem ako nafta no benzín FuelSave je vhodný akorát tak do zapaľovača a aj tam nechce horieť.

ako to ma pochpit? skus mi to plis vysvetlit.

Ja osobne tankujem iba na SHEL a tankoval som doteraz ten Vpover a posledne asi 4 nadrze tankujem uz iba obyc teraz ho nazvali fuelsave a posttrehol som to ze mi spotreba stupla asi o liter a auto ako keby bolo trosku lenivejsie

Neviem ako nafta no benzín FuelSave je vhodný akorát tak do zapaľovača a aj tam nechce horieť.

ako to ma pochpit? skus mi to plis vysvetlit.

Ja osobne tankujem iba na SHEL a tankoval som doteraz ten Vpover a posledne asi 4 nadrze tankujem uz iba obyc teraz ho nazvali fuelsave a posttrehol som to ze mi spotreba stupla asi o liter a auto ako keby bolo trosku lenivejsie

Natankoval som plnú FuelSave a začali problémy. Ťažké ranné štarty, kolísanie voľnobehu, horšia akcelerácia, slabší ťah motora a spotreba cca 0,2 viac. Po vyjazdení a natankovaní V-Power všetky problémy postupne prestali.

To mate ako BIO produkty hosi :D ... reklamne tahy aby boli servisy plne a vrecka plne penazi :papa

Seriozne --> keby hocikto na svete predaval nejaky produkt z ktoreho ma zisk (v tomto pripade benzin), preco by sa snazil ho predat menej? Je to trochu nelogicke z obchodneho hladiska. ... ale ked sa to obali riadnou kampanou o setreni 1 litra na celu nadrz (to znamena, ze si na auto namontujem nadrz s objemom 1 liter a budem jazdit zadarmo? ) ... 1 liter na nadrz nevypoveda o nicom, pre male auto riadne setrenie a pre kamionistu nepostrehnutelna hodnota :D:D

[upravil dne 15/6/11 19:15 Qcko]

Guest Alpinka

já toho teď nabrala plnou nádrž \"poněvadž\" tam stejně nic jiného na výběr nemají a zatím necítím žádný rozdíl... takže za mě benzín jako benzín ať už tomu říkaj třeba hopsinková šťáva.... :)

Podla mna ak to je pravda tak konecne zacali vyrabat to iste palivo co je mozne natankovat v nemecku. Obycajny shell benzin a nafta v nemecku boli na rovnakej urovni ako v power. Unas to bol len slaby cajik. Neverim im ani slova. Iba zas tlachaju a robia si reklamu.