Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podezřelá cena


sliki

Recommended Posts

Je to ojetina a smozřejmě v tom může být nějaký \"hák\", ale:

Před dvěma roky jsem koupil v podstatě to samé jen o rok maldší. Zatím šlape jako hodiny a vyšel mě na dvojnásobek ceny kterou uvádíš. Ceny ojetin padají geometrickou řadou v závislosti na stáří. Takže tady to vidím na relál +/-. Chce to samo s sebou vidět a projet.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je přiměřená k dnešní době...,pán to chce prodat hned a néé licitovat s cenou půl roku a pak to prodat ještě níž...

kilometrům nevěř, chce to vidět a hlavně projet, pokud chceš prostorné přibližovadlo a nečekáš, že do něj nedáš ani korunu...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 2,2 benzín, cena je reálná (byť se mi to stejně jako Ozzymu nelíbí).

Nabízené ceny v inzerci zdaleka neznamenají, že se auta za stejnou cenu reálně prodají - spíš jsou na hranici zbožného přání současných majitelů, kteří by chtěli za své auto dostat co nejvíc. Mám 406ku 2,0 HDI, rok 2000 a taky bych za ní chtěl třeba 100 tKč, reálně bych ale dostal mezi 50 - 60 tKč a to jí radši dojezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jej chce okamžitě prodat , tak cena bývá různá. ( kolik by mu za to nabídl bazar , třeba AAA ? ) :myslim

To , že jsou ceny 406 tak nízko se nám majitelům těchto vozů moc nelíbí , ale to je realita.

Auto to není špatné , ale investice do 10let starého auta musíš počítat 25 - 30000 tisíc aby bylo dobré (a jseš na cca 100 000tisících , na které si to zdejší majitelé těchto vozů cení :D - zvláště , ti kteří jej opečovávají :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože dnes nejde benzín tak rychle prodat jak nafta...koukni kolik je tu na foru 406 HDi (nebo naftáků abych neurazil starší ročníky-auta) a kolik je tu benzínáků a k tomu 2,2 kde je větší povinné ručení než u 1,8

[upravil dne 1.1.2011 18:54 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_ice: Drazsi,to neni pravda ja mam 1.9 a cena pov.ruceni je stejna jako na 2.4 ;) to vim na 100%,ale treba to ma kazda pojistovna jinak,ja mam Slavii.

[upravil dne 1/1/11 17:40 Dadadavid]

nebudem tu snad řešit která a jaká pojištovna to má levnější....když budeš od píky...čerstvej řidičák,tak povinné ručení bude na 2,2 dražší než na 1,8.

1,9 už spadá do 1,9-2,5l tak asi nějak

[upravil dne 1.1.2011 19:09 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...