Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Návštěvník
před 10 minutami, Petr 3008 napsal:

Prosím jeden dotaz. Ode dneška mi vyskakuje okno - Promiňte, dnes již nemůžete přidávat žádné reakce. Nějak omezeno??

Buď musíš zaplatit, nebo nesmíš tolik kecat 🤣 My co neudržíme hubu chvilku zavřenou platíme a má to i další pozitiva 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Péťajo je to tak. Já se před tím pouze ptal, protože jsem to nevěděl..😀 

Jinak celou tu hodinu jsem se mořil s platbou. Přes PlayPal až na čtvrtý pokus, to vůbec nechtělo komunikovat. A doufám, že to vůbec je zaplacené... při ověření na telefonu se mi objevila částka 0,00 Kč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Schreek Jirko jsme stále vlastníky posledních dvou domen? a  pokud ano , proč nejsou přesměrované na .com , to taky přivede lidi přes vyhledávače ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Návštěvník

Nevím kam mám položit dotaz tak se omlouvám, zda-li je to špatně. Chci se zeptat, jestli je možné zakázat zobrazení citlivých informací v profilu lidem, kteří nejsou registrováni. Jde mi o bydliště a datum narození. Myslím si, že není důvod aby toto bylo viditelné úplně každému ale zároveň chci aby to bylo viditelné pro klubáky. Moc děkuji za informaci, jestli je možno toto někde nastavit. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to koncipováno tak aby se to nedalo zneužít. Z bydliště je veřejné pouze Město, takže nikdo nevidí Tvé přesné bydliště. U datum narození není povinný rok, je to jen pro účely přání k narozeninám na foru. Navíc není veřejné Tvé jméno na příjmení, takže krom Tvého nicku to není s čím spojit. 

Jsem otevřen jakékoliv změně nastavení, ale zároveň musíme zůstat v možnostech nastavení fóra. Velice by pomohla GDPR analýza a možná následné úpravy nastavení fora, ale nějak nejsou lidi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jasně, to je úplně v pohodě. Netrpím žádnou Paranoiou ani ničím jiným, problém to nějak velký taky není, jen by mi to asi bylo víc příjemné. Nechci vypadat jako magor ale třeba v mém případě kombinace auta, barvy a bydliště, si může jakýkoli náhodný návštěvník určit že jsem to já. Vím, že v okolí Ostravy moc dalších aut jako mám já není. Z toho si odvodí mé bydliště, narození apod. S rokem narození jsem to nevěděl, že není nutno dávat. Na druhou stranu to třeba s klubáky sdílet chci. Mi by se nejvíc líbilo, kdyby se to zobrazilo jen registrovaným třeba po deseti příspěvcích. Je to ale jen návrh, nic víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...