Jump to content
Marcel505

Dotaz na adminy

Recommended Posts

Proč nejde změnit ikonka třeba z otazníku na zelené odškrtnutí? Teď sem chtěl příspěvek upravit, aby byl ve výčtu zeleně odškrtnut, a neprovede se to...

[upravil dne 23/10/2010 od Marcel505]

[upravil dne 24/10/10 od Pe.Tr]

[upravil dne 24/10/10 od Pe.Tr]

[upravil dne 25/10/10 od Pe.Tr]

Při zakládání tohoto tématu jsem ji rovnou vybral, a teď ještě znova vybral, a prostě se nezobrazuje. Není někde chyba?

[upravil dne 23/10/2010 od Marcel505]

máš recht , nejde to ,jen přemýšlím jestli to šlo před upgradem :myslim

Podle mě jo, zelená šipka se normálně pak na konec dávala, někde tady v pokecu je téma s ní... Ale to už staré téma...

Stále se potím....

Věřím že se povede... Víceméně asi poprvé jsem ji chtěl použít a nešlo to... :aut

Kopie příspěvku do nového fóra:

Dotaz.

Pod mým AVATAREM se zobrazuje nějaká výstraha \"Staus varování\" Co si pod tím mám představit? Co to znamená? A proč? Když odkaz rozkliknu tak se zobrazí okno a v něm: \"Nejsou zde žádná varování\" Tak tomu poněkud nerozumím. Může mi k tomu někdo podat vysvětlení?

Franto, tohle si pročti, ptal jsem se na to samé

http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chyb%C4%9Bj%C3%ADc%C3%AD-funkce-n%C3%A1vrhy-na-zlep%C5%A1en%C3%AD-a-jin%C3%A9-p%C5%99%C3%ADpom%C3%ADnky/?p=1585215

Až když dostaneš nějaké varování od moda či admina, tak u toho statusu svítí červený vykřičník a po kliknutí si můžeš přečíst zprávu, proč si varování dostal......

Trochu nedostačující vysvěltlení cituji: \"lidi můžou upozornit na Tvé jednání na fóru a v tomto statusu si můžeš přečíst z čeho Tě někdo obvinil....\". Já tam vidím pouze. \"Nejsou zde žádná varování\"???

Jaký to tedy má smysl? Pokud někdo proti mě, či mému vyjádření nebo příspěvku má nějaké námitky, tak ať sem výstrahy uvede - když nemá dost odvahy napsat to přímo mě, ale tohle prázdné zdělení absolutně postrádá smysl.

Funkci bych rozhodně ponechal, ale jen pro admina (správce fóra), který má právo příspěvky redigovat a případně, po varování, autora zcela odstavit.

To mi pořád nevysvětluje PROČ mám pod avatarem výstrahu. Pokud by to admin smazal měla by zmizet i výstraha. A opravdu by mě zajímlo PROČ, nebo na čí podnět se tam tahle výstraha objevila. Nebo jsme tady jako za \"TOTÁČE\"? \"Na občanské upozornění z místa bydliště\" ? To snad ne.

Maš tam Status Varováání, ten je 0, když tam něco budeš mít bude u toho červená značka, koukni se tam ted

http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chyb%C4%9Bj%C3%ADc%C3%AD-funkce-n%C3%A1vrhy-na-zlep%C5%A1en%C3%AD-a-jin%C3%A9-p%C5%99%C3%ADpom%C3%ADnky/page-4#entry1585340

A ta značka koukám je jen u konkretního přispěvku

Schreek tam i psal že překlad není uplně nejlepší a neví jestli tato funkce zůstane, varovat tě muže jen MOD, nebo Admin aby to nemusel psát přímo do vlákna

[upravil dne 24/6/14 20:25 od Radek Hurvajz]