Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

...Kontrolni otazka: Jestli pak vite, co se stane, kdyz 300sedmicka ma silny vitr v zadech a jede z kopce? Tak to Vam reknu naprosto presne: Jede 208 Km/h!! :D Samotnemu se mi to nechtelo verit, ale tachometr to vazne ukazoval. Otacky byly neco nad 4tis. a rychlost 208. Jen jsem cekal, kdy se ten vitr do auta opre z boku. To by byl asi mazec! Byla to asi souhra nekolika nahod. 1. Prudky kopec 2. Silny vitr v zadech 3. Volna dalnice 4. Spravna konstelace hvezd. :D:D Asi zavolam do vyroby 300sedmicek, at si v parametrech opravi maximalni rychlost ze 178 na 208 :D:D

[Editován dne 21/3/04 destiny]

Odesláno
Napsán autorem destiny

...Kontrolni otazka: Jestli pak vite, co se stane, kdyz 300sedmicka ma silny vitr v zadech a jede z kopce? Tak to Vam reknu naprosto presne: Jede 208 Km/h!! :D Samotnemu se mi to nechtelo verit, ale tachometr to vazne ukazoval. Otacky byly neco nad 4tis. a rychlost 208. Jen jsem cekal, kdy se ten vitr do auta opre z boku. To by byl asi mazec! Byla to asi souhra nekolika nahod. 1. Prudky kopec 2. Silny vitr v zadech 3. Volna dalnice 4. Spravna konstelace hvezd. :D:D Asi zavolam do vyroby 300sedmicek, at si v parametrech opravi maximalni rychlost ze 178 na 208 :D:D

[Editován dne 21/3/04 destiny]

Definuj to správně. 208 ti ukazoval tacháč. To neznamená, že si tou rychlostí taky jel ;)

Odesláno

onehda jsem predjizdel na dalnici po rovine radu kamionu a za mnou se prihnal Opel Zafira s blikajicima dalkovejma, ( jel jsem asi 180) tak jsem to jeste prislapl a tachac taky ukazal 210 :D

A kdyz jsem ty tiry konecne predjel a strelil to do pravyho, Zafira kolem me udelala jen vzum a byla v prachu, tak nevim jestli tam nemel treba proudak z Boingu nebo tak ( vyfuk to melo myslim normalni velikosti) :mad::D:D

Odesláno

Nechápu jak se u nás jezdí, ale předevčírem jsem jel po hradecký dálnici cca 160kou a pořadí v rychlosti bylo: kamióny, já a ti ostatní. Asi mají všichni prachy na pokuty, nebo antiradary, nechápu to. Večer při zpáteční cestě, když bylo volno, tak jsem jel tak 190 a opět jsem zdaleka nebyl ten nejrychlejší. Asi by to chtělo udělat bildboardy s tou rozpůlenou audinou.

Odesláno

robert :

Já vím, čím to je !

Je jaro !!!

Když je zima a sníh, každej jezdí jako posranej 50-60 (páč má letňáky) a když jenom trochu vysvitne sluníčko, jezdí se 3-4x rychleji.

BTW: ty kamiony blokující na sněhu dálnice, a nemohouce vyjet kdejaký kopec. Na ty už jste zapomněli ? Nějak jim otrnulo !!!

Z toho si nic nedělej :)

Odesláno

Nechtel jsem to podat jako me hrdinstvi, spis jako prekvapeni ze strany meho auta. Vubec bych to do nej nerekl, ze se da rozhoupat na takovou rychlost. Kolik mohla byt realna rychlost, kdyz tachometr ukazoval 208? Tak 200?

Odesláno

Neděley si iluze. Bylo to tak 120-130 maximálně :D:D:D. Mě se jednou povedlo vozík taky přimět k tachometrovejm 200,-, ale kolik to bylo ve skutečnosti ví bůh. Tak jako tak motor už vyl yak načutnutá čuba a hezky rychle sem mu ulevil. S tím letošním yarem a rychlosti na dálnici budou asi trable. Osobně většinou seru na č*ráky, co na mě poblikávaj, když předjíždím kolonu kamionů. Za standartních okolností to nehoním víc jak 130-140 a nějaký zpumprdlikovaný pako, co si myslí, že kvůli němu dupnu na brzdu a zasunu se mezi mezírku ve štrůdlu kamionů mi může políbit prdel. Nikoho schválně nezdržuju, ale co v takoveych případech děláte vy?:mad:

Odesláno

Snažím se uhnout, ale rozhodně to nijak nehrotím. A určitě nezajíždím mezi kamiony. Nechci skončit jako tatík Griswoldů když jel pro vánoční stromeček, nedíval se a vjel pod tahač se dřevem...

:D:D:D

Odesláno

Kdyz je kam uhnout, tak to jeste jde, ale neni to dlouho, co jsem si takhle vychutnal jednoho vytunenyho Golfa. Jel jsem po dalnici ze Slanyho a je to tam svedene v jedne casti do protismeru do jednoho pruhu a je tam 60. Prijizdel jsem v klidku k tomu useku a vidim jen rychle blizici se svetla ve zpetnem zrcatku. Byl to trojkovy Golf, oblepeny samolepkama a oveseny vsema moznyma plastama. Pribrzdil jsem protoze se nejdriv tvaril, ze to chce jeste na posledni chvilku natlacit prede mne, nez to bude svedene do jednoho pruhu, ale nejspis v tom mel nejaky slaby motor a ty tezky plasty + siroka kola mu moc na vykonu nepridaly :D tak se nakonec zaradil za me. Zpomalil jsem na 60 a nedovedete si predstavit, co za mnou delal. Nejdriv jen blikal a pak zacal i troubit!!! Asi ho provokoval napis HDi na mem zadku a mel pocit, ze takova naftova ryba nebude prekazet prece jeho sportaku, ktery vzezrenim nemel moc daleko do Batmobilu :D Kdyz se blizil konec zuzeneho useku, vyhodil levy blinkr a chystal se predjizdet. Jel jsem 60 do posledni chvilky a pripravil si trojku do otacek. Dojel jsem na konec zuzeneho useku a slapnul jsem na to. Bohuzel (pro Golfa) nasledoval mirny kopec a velice rychle mu dosel dech. Pak uz jsem jen videl, jak se jeho svetla v mem zpetnem zrcatku vzdaluji :D Bylo to opet auto budici respekt vzhledem a zvukem, ale jen pokud jede 50 ve meste. Na dalnici mu to moc neslo. Ale musim uznat, ze vypadal ten Golf fakt pekne :cool:

[Editován dne 22/3/04 destiny]

Odesláno

tak to je dobry :))) to se ti povedlo, taky bych chtel videt ten jeho protazenej xicht :D

me s tou Zafirou se to stalo taky na Slansky dalnici, asi tam budou mit podobni blbove nekde hnizdo :D bohuzel Zafire jsem neujel :D

Odesláno
Napsán autorem destiny

Kdyz je kam uhnout, tak to jeste jde, ale neni to dlouho, co jsem si takhle vychutnal jednoho vytunenyho Golfa. Jel jsem po dalnici ze Slanyho a je to tam svedene v jedne casti do protismeru do jednoho pruhu a je tam 60. Prijizdel jsem v klidku k tomu useku a vidim jen rychle blizici se svetla ve zpetnem zrcatku. Byl to trojkovy Golf, oblepeny samolepkama a oveseny vsema moznyma plastama. Pribrzdil jsem protoze se nejdriv tvaril, ze to chce jeste na posledni chvilku natlacit prede mne, nez to bude svedene do jednoho pruhu, ale nejspis v tom mel nejaky slaby motor a ty tezky plasty + siroka kola mu moc na vykonu nepridaly :D tak se nakonec zaradil za me. Zpomalil jsem na 60 a nedovedete si predstavit, co za mnou delal. Nejdriv jen blikal a pak zacal i troubit!!! Asi ho provokoval napis HDi na mem zadku a mel pocit, ze takova naftova ryba nebude prekazet prece jeho sportaku, ktery vzezrenim nemel moc daleko do Batmobilu :D Kdyz se blizil konec zuzeneho useku, vyhodil levy blinkr a chystal se predjizdet. Jel jsem 60 do posledni chvilky a pripravil si trojku do otacek. Dojel jsem na konec zuzeneho useku a slapnul jsem na to. Bohuzel (pro Golfa) nasledoval mirny kopec a velice rychle mu dosel dech. Pak uz jsem jen videl, jak se jeho svetla v mem zpetnem zrcatku vzdaluji :D Bylo to opet auto budici respekt vzhledem a zvukem, ale jen pokud jede 50 ve meste. Na dalnici mu to moc neslo. Ale musim uznat, ze vypadal ten Golf fakt pekne :cool:

[Editován dne 22/3/04 destiny]

Takhle podobně občas vrátim do reality některé piloty oblíbených vozítek Schade 120. Nesnášim, když mi ty jejich \"votůněný\" vraky jezdí skoro až na nárazníku a pak mě prostě musí předjet. Většinou jim dojde dech a zbaběle se zařadí zpět........:D

[Editován dne 22/3/04 Marty]

Odesláno
Napsán autorem Hics

Neděley si iluze. Bylo to tak 120-130 maximálně :D:D:D. Mě se jednou povedlo vozík taky přimět k tachometrovejm 200,-, ale kolik to bylo ve skutečnosti ví bůh. Tak jako tak motor už vyl yak načutnutá čuba a hezky rychle sem mu ulevil. S tím letošním yarem a rychlosti na dálnici budou asi trable. Osobně většinou seru na č*ráky, co na mě poblikávaj, když předjíždím kolonu kamionů. Za standartních okolností to nehoním víc jak 130-140 a nějaký zpumprdlikovaný pako, co si myslí, že kvůli němu dupnu na brzdu a zasunu se mezi mezírku ve štrůdlu kamionů mi může políbit prdel. Nikoho schválně nezdržuju, ale co v takoveych případech děláte vy?:mad:

... tak v takovejch pripadech se hodne bojim ze mi ten magor s rozsvicenejma dalkovkama proleti zadkem a ani si toho nevsimne...takovy kreteny mam nejradsi, hold si neuvedomujou ze 1.0 nema zrychleni z 0 na 100 za 5 a ze je to trosku problem jet rychleji nez 130 a ty kamiony predjet...ted jsem zrovna jel po uplne prazdny D8 a v zrcatku vidim dost rychly svetla....borec v BMW7 mi to vzal tak metr od zrcatek nejmene v 230...uplne SCHVALNE!!!Pazout na 145/70 se mi rozhoupal tak ze sem mel co delat ho udrzet na dalnici:) to uz jsou hypermagori!

Odesláno

Když má někdo pěkný udržovaný auto a ještě k tomu s hafolem koní, ještě neznamená, že umí jezdit.

Mně to moc nejede, respektive to na dálnici nehoním.

Když předjíždím kolonu tahačů bez mezer a už zdaleka se řítí Fabia RS (1,4 + hafol plastů a slunečním štítem s logem RS) a urputně mi stítí dálkovejma do zrcadel, tak to se mi nelíbí.

Až se dostane předemně, tak mu to tam napálím i s míma přídavnýma dálkovejma. Nechci přistupovat na pravidla těchto kokotů, ale jak jim dát na jevo, že jsou to debílci co si myslí že silnice je jejich?

Pokud je místo, tak se klidím doprava. Nechci nikoho zbatečně zdržovat, tu chvilečku než já předjedu ale vydrží.

Jenomže co pak, když jedu ve 205 a Medvěd v kombíku mně natlačí na svodidla. Ze mně zbude těleso tvaru a rozmněrů tlumiče výfuku a ten kořeň co mu fotřík koupil novej vozík si nechá akorád přelakovat dveře.

Odesláno

Taky nesnasim, kdyz se na me nekdo tlaci, jedu si svych 130-140 a typek si mysli, ze zrovna jemu budu uhybat, jak predjizdim 3 kamiony. No to urcite..jen si pekne pockej blbecku. Njehorsi sou ti co se vam nalepi na zadek. To mi pak strasne cuka nohou na brzde, abych ho presvedcil o vyhodnosti tazneho zarizeni / po nasemu KULA :)))

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...